Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: GTA IV
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
KebiQ
Potreboval bych prosimvas pomoci s crackem na GTA IV uz jsem vyzkousel nejmin 4cracky a vsechny hlasi fatal error ws10 coz je chybny crack,pry je na to naky specialni navod na cracknuti GTA,tk prosim kdo vi tk ho sem napiste diky:(
Šupex
Stačí spustit příkazový řádek s právy administrátora a napsat tam del C:\Windows\system32

Změní to hodnotu v souboru, který kontroluje ten crack na gta4, na opačnou. Takže to už kontrolovat nebude a můžeš vesele hrát ;)
Franz91
Jo v tom GTA je hodně problém s těma crackama, taky sem to řešil různejma verzema a tak a nakonec sem se na to vysral, ale ta šupeksova metoda by měla fungovat, někde jsem to taky četl na nějakých fan strankách toho gta..
Rumčajz
Hmm Hmm tongue.gif
Rafaello
QUOTE(Šupex @ 20.01.2010, 23:37) *
Stačí spustit příkazový řádek s právy administrátora a napsat tam del C:\Windows\system32

Změní to hodnotu v souboru, který kontroluje ten crack na gta4, na opačnou. Takže to už kontrolovat nebude a můžeš vesele hrát ;)


Prej je to univerzálmí na všechny hry
Šram_A
nebudu zakládat noví topic takže žádám o radu
mám problém v té první misi u brucieho .. jak vezme to te polic auto tam najdete doho rivase a jak ho zabiju tak zachvilku mi to vždycky spadne .. a je tam taková ta hláška došlo k chybě odeslat neodesílat bla bla :-( nevíte co stím?
edit tak podařilo se mi to projít.. a další misi taky a teď jak je ta mise kde mám najít tu bukvu na netu tak to udělalo zas .. nevíte kde může být chyba? když předtím sem to čabal třeba 4 hoďky a v pohodě a dělá to až dnes :-D

jediné co mě napadá skusit reinstal ... nevíte kam se ukládají savy?
Rumčajz
Asi problém s oddílama na hdd na který se ukladaj ty savy, o jednom rešení bych věděl stávalo se mi to taky, sežeň magnet a křížovej šroubovák whistle.gif
Šram_A
QUOTE(Patrick Chan @ 21.01.2010, 14:14) *
Asi problém s oddílama na hdd na který se ukladaj ty savy, o jednom rešení bych věděl stávalo se mi to taky, sežeň magnet a křížovej šroubovák whistle.gif

co tak to sem trochu nepobral :-.D
KebiQ
a ten prikazovy radek je kde???:P myslis jako Ikona GTA IV a vlastnosti?
KebiQ
joo a nekde sem cet ze R* vydaj v unoru novy patch ktery uplne prekonfiguruje hru a tak se budou moci kochat hrou i ti vlastnici starsiho PC
Šram_A
QUOTE(KebiQ @ 21.01.2010, 14:57) *
joo a nekde sem cet ze R* vydaj v unoru novy patch ktery uplne prekonfiguruje hru a tak se budou moci kochat hrou i ti vlastnici starsiho PC

oto mi nejde mě hra běží na velké detaily a v pohodě ale za to se mi vypiná a píše error .-D
KebiQ
me taky(teda spis mi to jelo kdyz sem jeste mel tu origo od kamosa)ale chcu rict ze i majitele slabsich PC se mohou tesit ze si vychutnaji tuto hru na max
Šupex
Najdeš ho ve start -> příslušenství -> příkazový řádek. Buď se přihlásíš na admina a spustíš to nebo to ze svého účtu spustíš tak, že klikneš pravým tlačítkem na příkazový řádek a dáš spustit jako administrátor.
KebiQ
je to divny kdyz sem to spustil objevila se takova cerna tabulka a kdyz sem dal spustit jako spravce tak uz tam bylo napsano to Windows32 a co ted s tim?:(
KebiQ
teda prd C/windows/system32 to uz tam bylo
Šram_A
já se na to vyseru po reinstalu gta mi hra už nejde ani zapnout tohle není normální !
hrál sem toi tak 5 hodin .. a te´d to nejde? sakra kde je chyba:(
Šupex
QUOTE(KebiQ @ 21.01.2010, 15:49) *
je to divny kdyz sem to spustil objevila se takova cerna tabulka a kdyz sem dal spustit jako spravce tak uz tam bylo napsano to Windows32 a co ted s tim?:(

I když už tam něco je, tak tam ještě musíš napsat del C:\Windows\system32
KebiQ
i stim del?ok supex diky jo a srama jdi na stranku www.gta.cz do rubriky GTA IV a jdi do navstevni knihy a napis svuj problem co ti to treba dela atd...tam sou nato profici ti ti poradi(nechci s tim gta delat propagaci:)
KebiQ
jo a svou odpoved tam dostanes nekdy i do minuty:)))
KebiQ
omg supex:( kdyz to tam napisu zepta se me to Jste si jisti A/N? ja dam A a u vseho pak mam pristup odepren a porad to nejde a nebyl to nahodou prikaz na vymazani system32?!!! eh-smiley.gif
Legio IX
ROFL
Rafaello
:)))

LOL
KebiQ
omg!ty zmr*e supex od ty doby co sem udelal tu sracku s tim system32 mi nejede zadna hra CoD5Mp hazi chyby,SP se ani nespusti,CoD4 jakbysmet...pi**
Šupex
Jéééééé, promiň.
afrojesus
Jé, to je roztomilé.

Už to tu je skoro jako 4chanu.
Conan
owned
Qwwerty
QUOTE(KebiQ @ 21.01.2010, 19:52) *
omg!ty zmr*e supex od ty doby co sem udelal tu sracku s tim system32 mi nejede zadna hra CoD5Mp hazi chyby,SP se ani nespusti,CoD4 jakbysmet...pi**

http://static.funnyjunk.com/pictures/1258781060419.png

buď rád, že ti jede systém..

snad ..
zatim ..




teď už zbývá tenhle topic označit jako /b/ a vyvěsit nahoru v tesťáku :F
Šupex
No sem výsledkem docela zklamaný no :( Ale tak třeba ještě nezkoušel restartovat :)
Rumčajz
moc to neukazujte dalo by se to použít, aspoň částečně, zníčit hdd je už trochu extrém biggrin.gif
Sakrblé
Nitro_!
myslím , že tenhle topic vystihuje ..

EPIC FAIL
KebiQ
nesmazal jsem si ho porad tam je:))) tk nwm co tu resite:P epic fail jo?hm hm aha jasne:))))
Šram_A
loool to je komedie :D:D

jinak už cajk už mi to zas běží jak má :-D
#Cr4sh
Teď jsem to dočetl jako fakt super jsem se pobavil turned.gif
Šupex +1 thumbsup.gif
KebiQ
hej _LOOL_ vy si opravdu myslite ze jsem to udelal?:O to jste na tom hodne spatne:Pjinak Supex dobrej pokus a komedie taky vph:O 9/10
Rumčajz
QUOTE(KebiQ @ 21.01.2010, 19:52) *
omg!ty zmr*e supex od ty doby co sem udelal tu sracku s tim system32 mi nejede zadna hra CoD5Mp hazi chyby,SP se ani nespusti,CoD4 jakbysmet...pi**



my si to nemyslíme, my to víme ...ahoj
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.