Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Alien vs. Predator 3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
A.l.i.3.n
Jakto, že tu ještě neni dred o AvP 3?

Preview na GP: http://www.gamepark.cz/aliens_vs_predator_302735.htm

Jsem nadrženéééééééééj :)

Rumčajz
já sem viděl jak mu de vytrhnout páteř s lebkou z těla krutý :P
Mack
Já si tu noostalgicky zavzpomínám na jedničku a dvojku, na ty nekonečný noční pařby, na ten mulťák, kdy to za mariňáka bylo neskutečný maso, na trošku přehnaný primal hunt, ach...

A viděl jsem všechny videa k trojce a ta atmosféra z toho neskutečně teče. ostatně i jako v předchozích dílech...
Tipos
Sakra.. musím si to zahrát! ješte jsem nehrál ani jeden díl a jak vidim dělam chybuuu
A.l.i.3.n
Já včera nainstaloval znova dvojku :) ... a docela jsem se divil, že jsem uplně vynechal Primal Hunt. Stojí to za to? Nějaké výraznější novinky oproti dvojce?

Pořád se u kampaně za mariňáka lekám jak malej Jarda :D
Mack
QUOTE(A.l.i.3.n @ 23.01.2010, 12:57) *
Já včera nainstaloval znova dvojku :) ... a docela jsem se divil, že jsem uplně vynechal Primal Hunt. Stojí to za to? Nějaké výraznější novinky oproti dvojce?

Jo, jsou tam nový zbraně a tak. Kampaň je krátká, a není to lekačka, tentokráte autoři vsadili na masakr. Hnedka ze začátku jdou na tebe hordy, v mul?áku je spoooousta vylepšení (mnohem více možností za co hrát, nové hračky za predátora), ikdyž by se někomu to mohlo zdát přehnaný...
PipBoy
QUOTE(A.l.i.3.n @ 23.01.2010, 12:57) *

Bratr se v šesti rozbrečel když ho zabili biggrin.gif to se mi líbilo. Já si to chtěl nedávno zahrát, ale už to nikde nemám...asi budu muset stahovat.
Franz91
Jo AVP mám hrozně moc rád, ale radši mám asi ten film než hru... Každopádně v jakymkoli díle hrát za marinaka byl největší hardkor, sem se hrozně bál dycky
MAXX´´´
QUOTE(Franz91 @ 23.01.2010, 17:21) *
Jo AVP mám hrozně moc rád, ale radši mám asi ten film než hru... Každopádně v jakymkoli díle hrát za marinaka byl největší hardkor, sem se hrozně bál dycky

Tjn, hrát to o půlnoci ve tmě a ty zvuky udělaly svoje ... Pak někde vyskočil vetřelec a já jsem odjel i se židlí od PC. biggrin.gif
Mack
Tak jsem znova instnul Primal Hunt a nemůžu to za Corporte uhrát...
Conan
Taham demo ty 3 tak uvidime co z toho vzejde
Hiroko
Já už to demo mám, a v něm mi to píše searching for match a nic... pořád hledá a nic
Šupex
Už stahuju. Škoda, že mám zítra písemku z matiky. Asi se na ní nestihnu naučit :)

edit: Tak se asi nakonec stihnu naučit, páč 15kB/s :/
#Cr4sh
Proč když na steamu dám stahovat demo AvP 3 tak se prostě nic neděje ? Nemám něco špatně nastavené ?
Šupex
Spíše je o to zájem a jsou přetížené servery. Taky mi trvalo nějakou minutu, než se mi to začlo stahovat.
#Cr4sh
Nevim no ja sem chtěl už něco takhle stahovat a taky mi to nešlo tak uvidim no
Šupex
Tak mi to dělá to samé co Hirokovi :/

edit: Tak hned po tom, co jsem to napsal, se mi podařilo připojit. Dostal jsem k ovládání vetřelce. Ovládání je děsně jednoduché protože, obsahuje jenom w, s, a, d, ctrl a myš. Pokud jsem narazil na predátora a nezabil ho hodně rychle ze zálohy, tak face to face si vetřelec proti predátorovi vůbec neškrtl. A vůbec nevím, jak se mění postavy :/
Mack
QUOTE(Šupex @ 04.02.2010, 18:52) *
edit: Tak hned po tom, co jsem to napsal, se mi podařilo připojit. Dostal jsem k ovládání vetřelce. Ovládání je děsně jednoduché protože, obsahuje jenom w, s, a, d, ctrl a myš. Pokud jsem narazil na predátora a nezabil ho hodně rychle ze zálohy, tak face to face si vetřelec proti predátorovi vůbec neškrtl. A vůbec nevím, jak se mění postavy :/

Face to Face se mohl vetřelec postavit predátorovi jen ve filmu. Ale to neměl hračky. Zatím v každé hře dostal vetřelec naklepáno. I jako hráč jsi se musel dost snažit, abys toho jednoho, či dva predátory, co ti postavili do cesty, dostal...
Šupex
Tak přiznávám, že jsem v životě neviděl jakýkoliv díl ze série Vetřelec a stejně tak z AvP, předchozí hry jsem taky nehrál, takže o vyváženosti nebo nevyváženosti nemám vůbec šajn. Každopádně mi i tak příjde dost stupidní, že když vetřelec dostane mrdu od predátora, tak se nemůže hýbat. Probíhá to tak - potkáš predátora, pokud ho nezabiješ ze zálohy, tak se obrází na tebe, dostaneš mrdu, načež se ti posune obraz a nepohneš se z místa. To je dost skličujicí, páč stejný výsledek je sundat prsty z klávesnice a koukat se.
Mack
Aha, tak to dřív nebylo:) Pokud teda mrdu myslíš ránu pěstí nebo prostě jeho čepelema, protože Predátor má v ve hrách hračku střílící takový energetický šmejdy(nemyslím jeho kanon) a po tom se zasekne i královna, prostě takový elektrošoky, co vetřelce neutralizujou. jen v předchozích hrách to ti parchanti nepoužívali proti hráči, když byli NPC, maximálně kanon, kterýmu vetřelec uteče a když jsi se dostal blíž, tak vytáhl kopí a šlo ho i zabít.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Ve všech multiplayerech AvP byl stejně nejsilnější vetřelec. Ty jeho skoky přes půl mapy a lezení po stropech..

Predátor byl zase pokaždý v nevýhodě proti mariňákovi, aspoň teda na většině map. A proti vetřelci ostatně taky...

QUOTE (MAXX´´´ @ 23.01.2010, 18:16) *
Tjn, hrát to o půlnoci ve tmě a ty zvuky udělaly svoje ... Pak někde vyskočil vetřelec a já jsem odjel i se židlí od PC. biggrin.gif

nejlepší z celý hry je ta scéna jak s mariňákem se snažíte dostat z toho vetřelčího hnízda a běžíte... a najednou jen radar začne pípat a za váma asi 20 bodů a rychle se blížej :D... checht, věřim že zvuková kulisa z onoho večera kdy sem to kdysi dávno hrál s kámošem znějící zhruba nějak jako "kurva kurva kurva kurva kurva kurva aaaaa neeeeeee" by úplně seděla na takovou situaci v reálu...
Mack
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 05.02.2010, 15:57) *
Ve všech multiplayerech AvP byl stejně nejsilnější vetřelec. Ty jeho skoky přes půl mapy a lezení po stropech..

Predátor byl zase pokaždý v nevýhodě proti mariňákovi, aspoň teda na většině map. A proti vetřelci ostatně taky...

Přesně. V singlu byl nej predátor, ale v mul?áku alien, ovšem já hrál nejradši za mariňáka. A bál jsem se jedině aliena. Když dobře namířil ten svůj skok, tak byl konec. Predátor měl smůlu, jediná možnost za něj byla se nehejbat a mít vytáhlý speargun a neviditelnost a to ještě na mapě jen s mariňákama. kanon a všechno ostatní měl na pytel.
Šupex
Tak jsem to se znechucením zase smazal. Ty tři postavy jsou podle mě děsně nevyrovnané.

Když se respawnete za mariňáka, tak můžete hrát hned. Není tam žádný čekací limit sekunda, jak to je někdy u jiných her, ale radar, který je docela důležitý se mi objevil až po pěti sekundách, což na té demo mapě bylo mnohdy dost pozdě. Přišlo mi, že mariňák tu je děsně lamácká postava, páč je dokonce nemožné zahlédnout vetřelce běžícího naproti po stropě. Co sem tak zjistil, tak je prostředí světlejší tam, kde zrovna jsem, takže takový strop je omnoho temnější místo a těžko rozpoznat jestli je na něm černý vetřelec.

Predátor mě věčně zabíjel ze zálohy nebo byl asi neviditelný i při útoku. Nevím, každopádně jsem dostal na prdel.

Nemožnost zvolit si postavu podle sebe mě úplně znechutila, páč toho predátora jsem si chtěl zkusit. Sou to idioti. Jako demo dát multiplayer :/ Zatím teda solidní humus.
Mack
Tak jestli je to pravda, tak to solidně posrali. Mul?ák dvojky byl celkem dobrej...
Siktrius
Dalsi hra,ktera doplati(la) na pokrok...
A.l.i.3.n
QUOTE(Siktrius @ 05.02.2010, 19:10) *
Dalsi hra,ktera doplati(la) na pokrok...

Na mul?ák sere pes, singl bude kulervoucí tongue.gif
A.l.i.3.n
Dotaz (možná trochu naivní): Rozchodim AvP3 na C2D 2,1Ghz - 3Gb RAM - ATI 3470 ?

Třeba MP beta (nebo to bylo demo?) RTCW pro mě bylo nehratelný i když jsem byl sám na mapě. blush.gif
vEprik?
QUOTE(Šupex @ 05.02.2010, 16:24) *
Tak jsem to se znechucením zase smazal. Ty tři postavy jsou podle mě děsně nevyrovnané.

Když se respawnete za mariňáka, tak můžete hrát hned. Není tam žádný čekací limit sekunda, jak to je někdy u jiných her, ale radar, který je docela důležitý se mi objevil až po pěti sekundách, což na té demo mapě bylo mnohdy dost pozdě. Přišlo mi, že mariňák tu je děsně lamácká postava, páč je dokonce nemožné zahlédnout vetřelce běžícího naproti po stropě. Co sem tak zjistil, tak je prostředí světlejší tam, kde zrovna jsem, takže takový strop je omnoho temnější místo a těžko rozpoznat jestli je na něm černý vetřelec.

Predátor mě věčně zabíjel ze zálohy nebo byl asi neviditelný i při útoku. Nevím, každopádně jsem dostal na prdel.

Nemožnost zvolit si postavu podle sebe mě úplně znechutila, páč toho predátora jsem si chtěl zkusit. Sou to idioti. Jako demo dát multiplayer :/ Zatím teda solidní humus.

Mě se naopak hra za mariňáka líbila ze všech nejvíc, nevim na čem si hrál, ale když máš dobrý sluchátka tak ani nemusíš mít radar aby jsi lokalizoval nepřítele,občas je problém s alienem na stropě, ale to už řeší ten radar, jedinou výtku by jsem měl asi k brokovnici pro mariňáka, je totiž strašně neúčinná. Já si tu hru koupim podle toho kolik lidí z mýho friendu jí bude hrát, jinak si to vypálim, hru na single player nepořebuju originál.
e: na xboxu je taky dost debilní sticky aim, nebo spíš aimbot, téměř se nedá odtrhnout míření od aliena, pokud začne skákat.Bez autoaimu by tam ale mariňáci byli pěkně v háji, mám nejvysší senstivitu co jde a stejně bez něj bych nestíhal.
A.l.i.3.n
Tak jsem dneska okusil demíčko a celkem se mi to líbí. Nevim kdo tu říkal, že se nedá vybýrat character. Normálně poklikem na velkej portrét se změní, pokud už ta klasa neni plná.

Zezačátku jsem byl trochu (víc) zmatenej, ale jak člověk trocu dostane ovládání do rukou, tak je to pecka. Jediný co mi vadí je, že nejde ovlivnit jak bude vypadat instant kill, ale dělá to náhodně (nebo to nějak jde?)

Ještě pořádně nevim jak se to ovládá, takže jsem většinou jen zběsila mačkal levý a pravý tlačítko a za predátora jsem neuměl změnit zbraň i když jsem ji sebral ze země. Podle mě měli jako demo vydat nejdřív SP jednu misi za mariňáka. Deathmatch je dost zběsilej. Už se těšim na nějakej pořádnej team work ve skupině s predátorama nebo survival s mariňákama :)
vEprik?
Tak jsem dneska dohrál všechny 3 kampaně, pod 9hodin.Kampaň za mariňáka má nejlepší atmosféru vůbec, jen je škoda, že nezabere ani 3hodiny a je tam snad jen 5zbraní.
A.l.i.3.n
QUOTE(vEprik? @ 15.02.2010, 23:55) *
Tak jsem dneska dohrál všechny 3 kampaně, pod 9hodin.Kampaň za mariňáka má nejlepší atmosféru vůbec, jen je škoda, že nezabere ani 3hodiny a je tam snad jen 5zbraní.

A nebude to tim, že si hrál betu pro recenzenty?
Rumčajz
warez - plná - crack od razoru, reloaded je nuked a nejdou savy
nevadi®
Už to tahám.Jsem zvědav.Chcu si to kupit :)
Beluga
Prachy za to nedám... vzhledem k tomu, že bych to případně chtěl spíš na X360.
Ale prý to docela ujde. Chtěl bych si to aspoň vyzkoušet, ale zase sosat 15GB nebudu.
nevadi®
Hra pěkná.Predátor je nejvíc.Ale nemohu si pomoct to AvP3 je nuda strašná.To už je lepší AvP2.Jinak vizuálně nádhera.
Šupex
Takže už si to koupit nechceš.
nevadi®
Fakturu mám stále v mailu.Zda-li je budoucnost AvP3 v multiplayeru to nevím.Přecejenom je to žánr, který mám rád, tak si to asi nakonec pořídím...
Rumčajz
Hmm strašidelný to rozhodně není. Za mariňáky.
#Cr4sh
Hral jsem zatim jen za predatora a je celkem fajn uvidim ty dalsi :)
Šram_A
tak už sem si to taky stáhl a musím říct že mě to v celku dost bavíí hraju za mariňáka zrovna sem upekl tu královnu :D
Rumčajz
QUOTE(Šram_A @ 21.02.2010, 12:10) *
tak už sem si to taky stáhl a musím říct že mě to v celku dost bavíí hraju za mariňáka zrovna sem upekl tu královnu :D

já taky, ale v tom videu mi vypad zvuk :(
Šram_A
QUOTE(Rumčajz @ 21.02.2010, 12:33) *
já taky, ale v tom videu mi vypad zvuk :(

mě to běží všchno bez problémů ani sem nečekal že to budu valit na max detaily a hra v cajku plynulá :)

... ještě sem jen tak zkoušekl teď začátek za predátor a vetřelce ... ale nejdřív dohraju mariňáka :D
Rumčajz
tyjo mě ta hra začala lagovat jak sviň. Normálně du a lagy jak v MP kdybych měl velkej ping, nemám nějakej herní komp ale do teď mi to nedělalo a dělaj mi to i mise co mi to nedělali a to mám detaily na nejmenší
Šram_A
taky mám teď problém za mariňáka jak sem v takové te jeskyni tak mi tam nějak nefakčí ukládání.. vlastně prošel sem to až na konec tam jak hackuju a mám za ukol jenom přežít ... mě zabili a zas od začátku v té jeskyni ach jo
Rumčajz
Tak za predátora to je dobrá řežba! třeba mu ukrouti hlavu a pak si tu páteř ještě rukou očistí ... hmmm :)
Šram_A
nemá někdo radu jak zabít toho velkého aliena :D já ho vždycky dostanu tak na půlku hp a sem passed :D
edit:mám ho hajzla :D ale musím tu hru pochválit hodně lidí to hodnotí špatně ale mě to uplně pohltilo :d vidím že z mariňakem sem u konce ještě jednu misy a hurá na predatora :D
Kopi
Je lepší sosat release od RELOADE nebo od Razor1911.......prej jedno z nich blbne pri hre(nejde ukladat,kazi se zvuk)....
biffa
Zdravim, potreboval bych poradit, jak mam v kampani za vetrelce udelat tu cast mise, kde mam sebehnout ventilacni sachtou. Vubec mi to nejde. sad.gif
Dekuji za odpoved.

biffa
biffa
Tak nic, uz se mi to podarilo. A to jsem se kvuli tomu registroval. biggrin.gif
<Your>Father<CZ>
Nepodařilo se někomu rozchodit dedikovaný server?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.