Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Multiplayer coop hra
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Franz91
Doporučtě nějakou hru, chci si něco zahrát s kámošem ale nic nás nenapadá. A? je to coop (sme spolu a ne proti sobě)... A nesmí to bejt moc náročný, nemá moc dobrej komp
<Your>Father<CZ>
Command & Conquer Red Alert II
nebo ještě lépe jeho datadisk Yuri's Revenge

Stronghold Crusader Extreme

Diablo II spolu s datadiskem Lord of Destruction
Nakell
Z novějších třeba Modern Warfare 2? Luxusní cooperace, jejiž špičkou je mise v AC130 (bombardéru), kde jeden kryje druhýho :).

Ze starších asi L4D, i když nemám tuhle hru moc rád, musím říct že cooperace se jim prostě povedla.

Taky se nám osvědčila hra World in conflict, ale i přes minimální konfiguraci vypadá hra jednoduše, nedokážu si představit hrát ji na slabším kompu, když na mojí sestavě mi Windows dopořučuje snížit nastavení vzhledu na Windows 7 Basic.... To znamená netroufl bych si na starým PC.

Her je opravdu hodně, napadá mě ještě starý dobrý GTA SAndreas MP, luxusní je TMNF, a pokud nevadí závodní hry neurazili mě Toca Race Driver 3 nebo Flat Out 2 (hlavně derby x)).

Jde jen o vkus, ale her je plno...
afrojesus
GoW, coop v CoD5, L4D, ...
shaxis
battlefield heroes sice takovy decky ale good strilecka xD jinak musis mit budto explorer nebo mozilu ne operu! jinak stranka je www.battlefieldheroes.com
Nakell
QUOTE(shaxis @ 23.01.2010, 18:44) *
battlefield heroes sice takovy decky ale good strilecka xD jinak musis mit budto explorer nebo mozilu ne operu! jinak stranka je www.battlefieldheroes.com

Na to jsem uplně zapoměl, Heros je moc hra, ale nevím jestli se na server připojíte psolu, je tam systém připojování jako přes Steam (?) - prostě jako na CoD6. Hra vybere nejlepší hru pro tebe - nejlepší ping, odpovídající LVL nepřátel,...
shaxis
jn distak si me pridejte nick scamix
Franz91
Ještě to chce možná trochu starší hry, ten kámoš má fakt špatnej komp... Diablo mu de.. ted zkoušíme Dungeon Siege jedničku... MW2 mám origo ale to mu fakt nejde...
Tipos
swat 4
MyGun.
splinter cell:chaos theory možná novější
gpin
Zdravím ,

Pokud si hru chceš určitě zahrát s plným elánem tak doporučuju z vlastních zkušeností MW2 , tudíz Modern Warfare 2 , máš tam coop jen 2v NĚKOLIK . S kámošem si to určitě užiješ v tom mi věř a potom podobná hra Resident Evil , ale tam musíte mít oba dva Origo , ale hraješ ne 16+- misí jak v Modern Warfare 2 , ale v Residentu kolem 50 misí. To je jen můj návrh thumbsup.gif blush.gif blush.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.