Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Mass Effect 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2
Rumčajz
Tak sem to dohrál za padoucha, je to úžasná hra nemůžu se dočkat na 3. díl a na film dpci. Bylo tam plno dost drsnej rozhodnutí, škoda, že si toho moc teď nevybavim, protože to bylo sakra dlouhý. Dneska sem u toho byl nonstop od rána, protože sem se nemoh dočkat toho finále.

Dost zvratů a překvapení, škoda jenom, že do teamu se mi vrátili jenom 2 z prvního dílu, ale ostatní různě potkáte na planetách. Sakra budu si to muset projet znova, ale nejdřív si dám jedničku a naimportuju si tu postavu pak do 2, teď sem to neudělal, protože sem 1 hrál na xboxu a hra se řídíla jenom podle správnecjh činů z 1. Že sem nechal zabít ten Council a tak dál.

Konec je dost drsnej a temnej. Zjístíte co dělaj ty Kolektoři s unesenejma lidma whistle.gif a není to nic hezkýho. , finálovej boss je mega obří lidsko-roboto-spermio kostra, Shepard zjistí že to je vlastně Reaper a dost hlavních postav na konci pochcípá, musíte se rozhodnout, jak rozdělit team na dvě skupiny a nevíte kdo chcípne. Mě např. chcípla Tali, Grunt a ten profesor naspeedovanej.

Souboje byly o dost těžší než v jedničce. Ale to bylo možná tim, že sem jedničku hrál na xboxu s aimbotem zaplym whistle.gif .

Jo nehrajete jenom za Sheparda, je tam taková menší mise v Normandii, kterou napadli Kolektoři, Joker musí smazat vir z hlavního jádra toho PC a musí projít tou lodí plnou Kolektorů a přitom se dohaduje s tim EDI (nebo jak se menuje ten pc )

Taky doporučuju kdo to budete hrát si kupovat vylepšení na Normandii jako štíty, zbraně a tak. já sem na to celkem sral a pak v jendný velkolepý bitvě to dost schytala

10/10
Rumčajz
Belugo doufám že už u toho taky sedíš celej tejden tongue.gif

Taky sem si tam hodil ten DLC, můžete se podívat např. na místo havárie starý Normandie a novýho člena posádky dostanete.
GoIId !!!
Hele...potřebuju helfnout tys to dohrál tak si to snad pamatuješ. :)

Mám helpnout liaře (planeta:Ilum (nebo tak nějak)) hackovat ty terminály našel jsem jeden ale ty ostatní už zaboha nemůžu najít...vlastně našel sem 3 a jeden sem hacknul u toho druhého sála nějaká mimoňka a nepustila mě k tomu a ten třetí nefungoval...takže jak na tu misi? :)
vEprik?
Právě jsem byl v první lodi kolektorů, byla to ta past na kterou mě illusive man neupozornil, jak sem daleko celkově? Kolik hlavních příběhovejch misí mi přibližně zbejvá?
Už mi to začíná připadat stereotypní.btw dá se svést grunt?když jde tali tak jestli jde i on grin.gif
Rumčajz
Tali je ženská, Grunt.. erhmm biggrin.gif

Seš tak před půlkou hry, až budeš muset dělat ty mise abys měl parťáky loajální to bude teprv stereotyp dizzy.gif . Ale jinak je to sakra dobrá hra.

A ty terminály sou všude v tý burze. Já sem udělal s nima zatim jenom dvě etapy, první sem měl jenom nahekovat a v druhý sem měl odhalit nějakýho překupníka přez ně, ale vybral sem špatnýho a ten druhej utek, tak mi řekla ať přídu pozdějc a už sem na ni sral.

Zbejvá ti asi ještě 10-12 misí, ale sou dost dlouhý jedna tak na hoďku. A to nepočítám tu základní, že máš zastavit Kolektory.
.pernik
Ja chci takyyyyy :( jednicka byla awesome
Rumčajz
no hlavně nestahujte ten 4gb repack, videa tam maj sníženou kvalitu asi o 80% takže tam místo Sheparda běhá Super Mario kostička.

Správná verze má něco kolem 14gb

Je na to i standalone čeština, má asi 20 mb + Downloadable contect, kterej obsahuje nový zbroje, zbraně, postavu a Normandy crash site
dr.w3cko©
na mem friends listu xfiru se nehraje snad nic jineho nez todle :-))) az na rafana tej jede wofko uz mesci nonstop
calll_
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.01.2010, 21:23) *
az na rafana tej jede wofko uz mesci nonstop

nj to si taky myseli pratele toho cinana co pri tom schcipnul
Shotgunman
na konci ti nepochcípají všichni záleží jen na tobě... mě pochcipali dva a kamošovi vůbec nikdo (měl všechny loajální) .. mě chcíply ti, co sem loajální neměl ale prý to nerozhoduje)

Pak nechápu to slovo "spermio" v tvém popisu posledního bosse... má to být nějaký pokud o jeho zesměšnění?

Co se týče upgradů štítů s tak, tak mezi známými řešíme kčemu vlastně jsou, protože normandy SR-2 dostane dost nafrak i se všemi vylepšeními, i bez nich
DaveM
já už mám hru taky dohranou a hraju ji znovu se stejnou importovanou postavou, ale mnohem více prozkoumávám. Poprvé sem to v podstatě proletěl. V žádné recenzi se o tom pořádně nemluví asi tím, že většina recenzentů jede defaultní postavy bez importu a defaultním nastavením hry. Ale ta rozhodnutí, která jste udělali v ME se promítají i do ME 2 buď jenom jako cameo starých postav například Gianna Parasini nebo Shialy nebo jenom z mailů. Mě za celou hru přišel tucet mailů s poděkováním za něco co sem v jedničce udělal. V tomhle musím pánům z Bioware smeknout, protože tohle udělat určitě nebylo jednoduché. Příběh je jako vždy kolosální, spousta dějových zvratů, hlavně původ collectorů, důvod únosu lidí z kolonií atd. Vedlejší mise nejsou konečně jako by prošli kopírkou a lokace jsou naprosto rozdílné. Dialogy jsou opět na špičkové úrovni jako u předchozího dílu a jde vidět, že se hodně pracovalo na vylepšení už tak skvělé mimiky obličejů postav. I grafika prošla pár změnami. Je až neuvěřitelné jak tentokrát vaše činy zasahují do poslední sebevražedné mise. Mě na první dohrání chcípnul Mordin ale jenom proto, že při zavírání dveří dostal pecku od toho harbringova hodu nebo co to hází. Pokud normandy nevylepšíte o nové štíty, zbraně, pláš? atd. v poslední misi budete mít velké trable a sami nevíte, jestli umřete nebo to opět přežijete. Upravení nebo spíše odstranění předchozícho inventáře naprosto vítám. I když slyším názory, že když hra nemá inventář a 650 itemů, které stejně prodají dříve nebo později, tak to není RPG. To jsou podle mě volové co pořád žijou ve světě baldurs gate, původních falloutů atd. Mass Effect bylo považuji nejen já, ale i Bioware za akční RPG. Bioware prostě vzali systém z jedničky a zjednodušili ho. Upřímně, kdo z Vás by bral jinou zbraň, když jste si našetřili na zbraně pro spektry, tak jste okamžitě pro ně všichni letěli a zbytek rozkládali na omnigely a prodávali. To samé zbroje. Současný systém umožňuje vyměňovat část po části, zatímco v původním ME jste kupovali komplety, které se lišili typem, barvou a statistikami. Jediné co mi dost vadí je to, že helmy nejdou sundávat jak to šlo v jedničce. To se ale jeden z vývojářů prý nechal slyšet, že se na to podívají. Ona scéna, kdy se líbáte s liarou přes helmu s tou dýchací maskou je přece jenom dost podivná. Co semi na hře nelíbí je čeština, ale to nemůžu dávat za vinu Bioware. Já jsem nejdřív hrál u známého anglickou verzi, ale jelikož anglicky neumím dobře, tak sem se těšil jak si vychutnám češtinu. Co na to říct. EA se zase předvedli. O chyby s určování pohlaví, přeložením Illusive mana jako záhadného a reapery a collectory nechat jako v originále se nezajímám, ale mě spíš zajímá, proč přeložili proboha ty názvy soustav. Když sem viděl název "Soustava přesýpacích hodin" myslel jsem, že je to snad blbej vtip. V jedničce, kterou překládal CD projekt bylo přeloženo jen pár soustav a spousta dalších zůstala v originále. No taky se mi moc nezamlouval ten průzkum planet a hledání nových surovin potřebných k upgradování zbraní, dovedností a normady. Jinak celkově je ME2 pro mě jenodznačně velmi důstojný nástupce svého předchůdce a v některých ohledech ho i překonává což se dost často nestává. Takže 10/10
Shotgunman
QUOTE(GoIId !!! @ 28.01.2010, 19:54) *
Hele...potřebuju helfnout tys to dohrál tak si to snad pamatuješ. :)

Mám helpnout liaře (planeta:Ilum (nebo tak nějak)) hackovat ty terminály našel jsem jeden ale ty ostatní už zaboha nemůžu najít...vlastně našel sem 3 a jeden sem hacknul u toho druhého sála nějaká mimoňka a nepustila mě k tomu a ten třetí nefungoval...takže jak na tu misi? :)

Všechny jsou na prakticky jednom místě, jsou 3 a každý znich udělá to samé... spustí se ti minutový limit ve kterém máš najít ten další terminál, který najdeš díky ukazatali vzdálenosti od onoho terminálu

Stačí když budeš točit pomalu myší kolem sebe a koukat nahoru obrazovky co máš právě zaměřené.. když to bude ten Security terminal.. tak se stačí podívat na obrazovku.. kde je ten označovací čtvereček..
Rumčajz
Spermie sem myslel jako že celkově s tim ocasem vypadáa jak spermie tongue.gif

Z postav ti podle mě chcípne dycky stejnej počet, Loajální sem měl všechny, až na Tali, protože sem v misi s jak se mám rozhodnout, jestli přeprogramovat, nebo zlikvidovat Ghety, si Vybral Tali s tim Ghetem a jí se to nelíbilo když sem se rozhold je přeprogramovat, počítám, že to bylo špatný rozhodnutí a v 3 se přidaj zas k Reaperům. a ta mi chcípla jak pak spadli z těch plošin na konci.

Toho vědce mi bylo celkem hned jasný, že když tam někoho pošlu tak chcípne a tenhle mi byl nejmíň sympatickej. Grunta je mi líto, ale co :p . Dám si to znova a v 1 nenechám Wrexe umřít a budu ho mít ve 2 místo tohohle!

To s inventářem sem rád, že to sbírání z 1 zrušili, ale trvalo mi dýl, než sem zjistil, že tam je nějakej šatník.

A tu loď si upravit musíš, jinak nevim co se stane, možná v tom nákladovym prostoru bude víc nepřátel, nebo Normandie nebude moct odletět a odletěl tim raketoplánem malym., v těch sekvencích Joker mluví o jednotlivejch upgradech cos proved, že to je dobře a tak.

Jo a tu loď Kolektorů sem nezníčil, ale Illusive man měl takovej ďábelsko-vítěznej pohled ke konci, když si prohlížel tu mapu, tak je možný, že kecal a chce si vyrobit svýho Reapera.

a Tali vyhostili z flotily až to budu hrát podruhý tak to udělám naopak a nechám ji žít, protože mi přišel mail od někoho z tý flotily, že pokračujou v tom výzkumu a osídlej svoji planetu. Stejně jim ji obsadili Gethové ne? A ty se přeprogramoval, tak je to Ok :)
DaveM
to je na tom to, že tam je i achievement, že nikdo nemusí umřít, a já vím už asi taky jak na to. Loď upravovat vůbec nemusíš když se ti nechce. Ale dostaneš velké kapky a někdo při nich umře.
Rumčajz
QUOTE(DaveM @ 29.01.2010, 07:04) *
to je na tom to, že tam je i achievement, že nikdo nemusí umřít, a já vím už asi taky jak na to. Loď upravovat vůbec nemusíš když se ti nechce. Ale dostaneš velké kapky a někdo při nich umře.

jj mě umřel ten assasin spadla na něj nějaká traverza
GoIId !!!
QUOTE(Shotgunman @ 28.01.2010, 22:59) *
Všechny jsou na prakticky jednom místě, jsou 3 a každý znich udělá to samé... spustí se ti minutový limit ve kterém máš najít ten další terminál, který najdeš díky ukazatali vzdálenosti od onoho terminálu

Stačí když budeš točit pomalu myší kolem sebe a koukat nahoru obrazovky co máš právě zaměřené.. když to bude ten Security terminal.. tak se stačí podívat na obrazovku.. kde je ten označovací čtvereček..

OK.Vyřešeno dik...
Krusty
QUOTE(Patrick Chan @ 28.01.2010, 17:59) *
a dost hlavních postav na konci pochcípá

tak to jsi vedle

kdyby si znal okolnosti, tak by si věděl, že ti chcípnou jen ti u kterých si nezískáš, v průběhu hry, loajalitu, ostatní přežijou
mě osobně umřela jen Jack, protože jsem balil Mirandu a v jedné chvíli jsem Jacka musel vyfakovat, abych měl na konci pořádnou šukačku :D

QUOTE(Patrick Chan @ 28.01.2010, 17:59) *
Taky doporučuju kdo to budete hrát si kupovat vylepšení na Normandii jako štíty, zbraně a tak. já sem na to celkem sral a pak v jendný velkolepý bitvě to dost schytala

opět k tomu vedla jen neznalost okolností :)
DaveM
Krusty to zase není tak úplně pravda.Já měl Mordina loajálního až běda a stejně při zavírání těch vrat umřel. Prý tam ale má jít místo něho Tali, jelikož ta má ten svůj oblek a jenom jí to odhodí
Krusty
QUOTE(DaveM @ 29.01.2010, 14:12) *
Krusty to zase není tak úplně pravda.Já měl Mordina loajálního až běda a stejně při zavírání těch vrat umřel. Prý tam ale má jít místo něho Tali, jelikož ta má ten svůj oblek a jenom jí to odhodí

blbost,

hlavní věcí je to, že musíš mít všechny loajální, a do situací, kde vybíráš kdo co bude dělat musíš vybrat toho, kdo má v daném oboru nejvíce zkušeností.

tzn. hacker jednoznačně Legion / GETH - nejlepší schopnosti pro danou akci, alrternativa je Tali
vedoucí druhého týmu vždy Garrus - je to bývalý velitel C-sec jednotek
Bio na ochranu proti swarmu, vždy Samara nebo Miranda
Doprovod pro personál Thane, vynikající zabiják

a pokud jsou všichni loajální, pak přežijou
Krusty
btw: do posledního boje jsem šel s Garrusem a Samarou, přežili taky
A.l.i.3.n
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.01.2010, 21:23) *
na mem friends listu xfiru se nehraje snad nic jineho nez todle :-))) az na rafana tej jede wofko uz mesci nonstop

Lol ten borec ma za poslednich 7 dni prumer pres 15 hodin na den biggrin.gif ... bezte ho nekdo odtrhnout od PC.
#Cr4sh
Dohráno velice dobrá hra. thumbsup.gif

Od té doby co jsem měl v týmu Jack jsem si sní vybudoval dobrej vztah( rolleyes.gif )a stejně při prvním útoku na normandii umřela. Na konci mi zemřela Tali při zavírání těch dveří.
grrr.gif
Rumčajz
Tak jak to mám vědět když sem to dohrál jenom jednou :) . To by mě zajímalo jak si na ty věci přišel ty, jestli si to dohrál víckrát nebo si to našel na netu.
A stejně podle mě určuje kdo umře a kdo ne, to jestli maj upgrady na max. štíty, oblečení a tak. Protože mi umřeli i loajální.

A nebo kvůli tomu že sem měl skoro plný Renegade místo Paragonu :)

Teď hraju jedničku a nemůžu si zvyknout na ovládání :)
Krusty
QUOTE(Patrick Chan @ 29.01.2010, 14:55) *
Tak jak to mám vědět když sem to dohrál jenom jednou :) . To by mě zajímalo jak si na ty věci přišel ty, jestli si to dohrál víckrát nebo si to našel na netu.
A stejně podle mě určuje kdo umře a kdo ne, to jestli maj upgrady na max. štíty, oblečení a tak. Protože mi umřeli i loajální.

A nebo kvůli tomu že sem měl skoro plný Renegade místo Paragonu :)

Teď hraju jedničku a nemůžu si zvyknout na ovládání :)

No jak jsem na to přišel ... sledoval jsem hru a děj, všechny tyhle informace tam jsou po kouskách podávány a stačí si je jen dát dohromady :)

upgrady to určují jen z části, já strávil cca 6 hodin jen těžením a upgradováním, hlavně to ale určuje to tvé rozhodnutí v závěru, pokud na každou akci vybereš vhodného člena pak neumře, stačí se u toho jen rozmyslet a uvědomit si (přečíst popis) v čem je daný člen nejlepší.... a pak je tady samozřejmě ta loajálnost :)
Pokud pošleš jako velitele druhé jednotky Grunta, tak se nesmíš divit, že zdechnou, Grunt je jen stroj na zabíjení, nemá žádné velitelské schopnosti, stejně jako třeba Jack nedokáže hackovat a jako Garrus nedokáže udělat dobrý Bio štít. Proto máš taky v týmu takový výkvět, kdy každý je v něčem nejlepší... :)

upgrady lodi jsou důležité, to mi došlo hned od začátku, protože se tam o tom na začátku někdo zmínil, nevzpomenu si kdo. Pokud dotáhneš upgrady, tak na konci, ještě v lodi, nemáš téměř žádné problémy. Já osobně upgradoval co se dalo a vykašlal se na štíty a na konci už jsem měl mrchy v lodi a musel jsem se prostřílet :)

Renegade, Paragorn si myslím, že nerozhoduje, měl jsem z vélpé části Paragorna, takže ti neřeknu :)
#Cr4sh
Nvm taky by mě to zajímalo, ja si Jack hýčkal měla upgrady apod. a pak před poslední misí zhebne... A raketa měla jen zakladní upgrade štítu no.
Krusty
QUOTE(#Cr4sh @ 29.01.2010, 15:41) *
Nvm taky by mě to zajímalo, ja si Jack hýčkal měla upgrady apod. a pak před poslední misí zhebne... A raketa měla jen zakladní upgrade štítu no.

Jack jsem kašlal, získal jsem její loajálnost ale pak se tam praly s Mirandou, tak jsem ji zase vyfuckoval a o loájálnost přišel no a pak už se se mnou vůbec nebavila :) takže na konci umřela, to jsem psal hned v prvním postu :) byla mi nejméně sympatická, takže jsem s ní téměř nehrál :D
#Cr4sh
Ja jsem v úvodních videiích viděl Thana a Jack a už jsem měl jasno kdo semnou bude hrát :) Jack mě přišla hodně silná a při hádce s Mirandou jsem měl dilema... A pak se mi jack odměnila ve strojovně teehee.gif
Krusty
QUOTE(#Cr4sh @ 29.01.2010, 16:05) *
Ja jsem v úvodních videiích viděl Thana a Jack a už jsem měl jasno kdo semnou bude hrát :) Jack mě přišla hodně silná a při hádce s Mirandou jsem měl dilema... A pak se mi jack odměnila ve strojovně teehee.gif

no a kdyby si při té hádce dal přednost Mirandě, tak by se ti ve strojovně odměnila Miranda :)
btw: musím uznat, že v tom spodním prádle vypadá dost dobře, jde vidět, že si s ní programátoři pěkně pohráli :)
#Cr4sh
Hraju to znovu ale za ženskou tak uvidím co na ní řekne takovej Grunt biggrin.gif
Shotgunman
QUOTE(Krusty @ 29.01.2010, 14:09) *
tak to jsi vedle

kdyby si znal okolnosti, tak by si věděl, že ti chcípnou jen ti u kterých si nezískáš, v průběhu hry, loajalitu, ostatní přežijou
mě osobně umřela jen Jack, protože jsem balil Mirandu a v jedné chvíli jsem Jacka musel vyfakovat, abych měl na konci pořádnou šukačku :D

opět k tomu vedla jen neznalost okolností :)

QUOTE(Krusty @ 29.01.2010, 14:20) *
blbost,

hlavní věcí je to, že musíš mít všechny loajální, a do situací, kde vybíráš kdo co bude dělat musíš vybrat toho, kdo má v daném oboru nejvíce zkušeností.

tzn. hacker jednoznačně Legion / GETH - nejlepší schopnosti pro danou akci, alrternativa je Tali
vedoucí druhého týmu vždy Garrus - je to bývalý velitel C-sec jednotek
Bio na ochranu proti swarmu, vždy Samara nebo Miranda
Doprovod pro personál Thane, vynikající zabiják

a pokud jsou všichni loajální, pak přežijou

QUOTE(Krusty @ 29.01.2010, 15:31) *
No jak jsem na to přišel ... sledoval jsem hru a děj, všechny tyhle informace tam jsou po kouskách podávány a stačí si je jen dát dohromady :)

upgrady to určují jen z části, já strávil cca 6 hodin jen těžením a upgradováním, hlavně to ale určuje to tvé rozhodnutí v závěru, pokud na každou akci vybereš vhodného člena pak neumře, stačí se u toho jen rozmyslet a uvědomit si (přečíst popis) v čem je daný člen nejlepší.... a pak je tady samozřejmě ta loajálnost :)
Pokud pošleš jako velitele druhé jednotky Grunta, tak se nesmíš divit, že zdechnou, Grunt je jen stroj na zabíjení, nemá žádné velitelské schopnosti, stejně jako třeba Jack nedokáže hackovat a jako Garrus nedokáže udělat dobrý Bio štít. Proto máš taky v týmu takový výkvět, kdy každý je v něčem nejlepší... :)

upgrady lodi jsou důležité, to mi došlo hned od začátku, protože se tam o tom na začátku někdo zmínil, nevzpomenu si kdo. Pokud dotáhneš upgrady, tak na konci, ještě v lodi, nemáš téměř žádné problémy. Já osobně upgradoval co se dalo a vykašlal se na štíty a na konci už jsem měl mrchy v lodi a musel jsem se prostřílet :)

Renegade, Paragorn si myslím, že nerozhoduje, měl jsem z vélpé části Paragorna, takže ti neřeknu :)

Nesouhlasím... na hackování sem vybraů getha a umřel mi..... kamarád neměl loajální Jacka a stejně mu Jack přežil.. Podle loajality to neí, alespon ne uplně...

Mě osobě pochcipali ti, co neměli loajalitu, ale jak rikam. kamarad Jacka loajalni nemel a prezil mu... Jinak sem to delal presne jak si rek... Garrus velitel druhyho tymu.. jako doprovod sem teda poslal vojaka ... sakra jak se menoval.. Jacoba.... a Geth mi chcipnul pri zavirani tech vrat a Miranda mi chcipla pri drzení ty pozice (jak si rikal... já si v tý hadce předtim vybral Jacka.. a proto sem ošukal jak Jacka, tak Tali :-) )
Krusty
QUOTE(Shotgunman @ 29.01.2010, 16:37) *
Nesouhlasím... na hackování sem vybraů getha a umřel mi..... kamarád neměl loajální Jacka a stejně mu Jack přežil.. Podle loajality to neí, alespon ne uplně...

Mě osobě pochcipali ti, co neměli loajalitu, ale jak rikam. kamarad Jacka loajalni nemel a prezil mu... Jinak sem to delal presne jak si rek... Garrus velitel druhyho tymu.. jako doprovod sem teda poslal vojaka ... sakra jak se menoval.. Jacoba.... a Geth mi chcipnul pri zavirani tech vrat a Miranda mi chcipla pri drzení ty pozice (jak si rikal... já si v tý hadce předtim vybral Jacka.. a proto sem ošukal jak Jacka, tak Tali :-) )

tak tam musí být ještě více faktorů, o kterých nevím, mě Geth vrata zavřel bez problémů

btw Tali mám taky načatou :D uvidíme :)
podařilo se někomu sbalit tu sekterářku ? Mě se povedlo ji jen ukecat na večeři a na krmení rybiček....
Rumčajz
Ta sekretářka je rajcovní no. Viděl sem ji i v jedničce na Normandii, ale to byla shoda textur :)

Dá se sbalit ten počítač? :))
#Cr4sh
Jelikož mi Tali zemřela při zavírání dveří tak na ni to už nemůžu zkoušet. (jen nevím.. ten oblek blush.gif ) Teď mám načatou Samaru tak uvidíme.
DaveM
se samarou romance nejde. Aspoň co já vím.

muž: Tali, Jack, Miranda
žena: Jacob, Thane Garrus
pro obojí: Kelly, ale to je spíš o tom, že vám ona předvádí striptýz :D
Nitro_!
Musím dohrát ME 1 abych si dokázal zahrát ME 2 ?
Tatarkas
QUOTE(Nitro_! @ 29.01.2010, 18:35) *
Musím dohrát ME 1 abych si dokázal zahrát ME 2 ?

Ne.
Více na http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_Effect_2...ring_save-files
Rumčajz
Jako jestli si nehrál jedničku tak si aspoň přečti ten příběh, ale stejně je lepší si nejdřív zahrát 1 a pak 2

Hmm tak sem e rozhod že si udělám drsnou Shepardku co se s nikym nepáře v 1, nechám chcípnout tu ženskou místo Kaidana a pak se s nim ve dvojce vyspim, černý prdele mě neberou , ou je.

Ještě sem přemejšlel o Wrexovi nebo Gruntovi hmmmm.
Rumčajz
Je tam někde vyřešený jak se Keepři dostali do Citadeli nebo kdo je tam dal?

A podle mě je dost jasný kdo je Shadow Broker. Teď v 1 mluvim s někym kdo pro něj pracuje a ten mi řek, že Shadow Broker je zřejmě nejbohatší osoba v galaxii, prodává a kupuje informace a takový další kraviny. No a Illusive man na tenhle popis docela dost sedne.

A to s tou češtinou, že v 1 je lepší než ve 2 mi je celkem jedno, názvy planet nejsou tak podstatný, jediný co mě vadí je, že Reapeři sou v jedničce přeložený jako Smrťáci :d
Rumčajz
Joker je vůl, vyrušil mě zrovna, když sem si to chtěla rozdat s Kaidanem :p
Shotgunman
jo když sem viděl na yt video s češtinou.. a uvidel tam smrťáky tak sem málem padl :-D

4Crash: já ji ošukal ještě předtim než sme tam šli... i ona to chtěla.. dřív něz bude "Fajnl betl" :-)
Bizziiik
Asi tady nikdo nečetl článek na games tiscali o češtině na mass effect je tam spousta drobných, chybných překladů, takže češtinu budou upravovat ještě hoši od EA. Přišla od nich i omluva za češtinu.
Rumčajz
Proč by upravovali češtinu na 3 ( nebo kolik ) let starou hru? Ve 2 se mi zdá v pohodě až na toho Sovereina, kterej je furt přeloženej jako Vládce.
Bizziiik
QUOTE(Patrick Chan @ 31.01.2010, 16:39) *
Proč by upravovali češtinu na 3 ( nebo kolik ) let starou hru? Ve 2 se mi zdá v pohodě až na toho Sovereina, kterej je furt přeloženej jako Vládce.

samozřejmě na 2

jinak tady link   http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=35594&r=top

Rumčajz
Hmm Shepard může chcípnout na konci, taky můžou chcípnout všichni a v outru je jenom Joker jak mluví s Illusive Manem. Taky ve hře jak to ukazuje tipy při loadingu je.. Make sure your Shepard survives the final mission, or you wont be able to load him in Mass Effect 3.

DaveM
tak to je už dávno potvrzené, že pokud v ME 2 Sheppard/ová zemře, pojedeme ve trojce za novou postavu. Jenom mi trochu chybí možnost, že Sheppard/ová zemře, ale zbytek týmu přežije
gpin
ted to chci jít práve stahovat thumbsup.gif moc se na to těším a jak vidím vaše komenty tak ještě víc worship.gif
DaveM
a co si to tak koupit?
Rumčajz
To.. nemáš save z jedničky s originálnim xsichtem Sheparda? ( Ženskou nechci ) . Paragon a to druhý mě je celkem ukradený, akorát jestli si dal Andersona jako radního, zachránil Wrexe a radu.

To asi nemáš takhle někdo co. Není na netu nějakej web kam se ty savy postujou?
Bolgin
QUOTE(Patrick Chan @ 01.02.2010, 22:14) *
To.. nemáš save z jedničky s originálnim xsichtem Sheparda? ( Ženskou nechci ) . Paragon a to druhý mě je celkem ukradený, akorát jestli si dal Andersona jako radního, zachránil Wrexe a radu.

To asi nemáš takhle někdo co. Není na netu nějakej web kam se ty savy postujou?

Já to takhle mám, pokud ti to k nečemu bude. Ale předem ti říkám, že Wrex zůstane na Tuchance, kde je vůdcem jednoho z klanů a na loď se určitě nevrátí.

Nevím, co tam s těma lidma děláte, ale mně přežili všichni, včetně Collectory unesené posádky.

A vůbec se mi hodně líbí, jak se Biowaru podařilo takovým nenásilným způsobem zakomponovat události z druhé knížky Mass Effect: Ascension do vedlejší dějové linie ME2. Vzpomínáte, jak jste na začátku ME2 šli prozkoumat tu vypleněnou lidskou kolonii, kde narazíte na Tali s jejím quariánským průzkumným týmem? Když zjistí, že je Sheppard s Cerberusem, hezky se do nich pustí, protože se jim Cerberus infiltroval do flotily a málem zrušil jednu loď (nebo alespoň vyzabíjel podstatnou část posádky), v čemž měl prsty právě Illusive Man s jeho šlechetnou snahou o prosazení lidstva. Pokud se nepletu, buď v codexu a nebo v nějakých zprávách je i zmíňka o Kahlee Sandersové a Gillian Grayson (dvanáctiletá autistka, která svými biotickými schopnostmi posere Samaru, Morinth a Mirandu dohromady) a v questu pro Jacka je zmínka o Ascension projektu, kde se ta Gillian právě učila zacházet s těmi schopnostmi. Prostě pičovinky, kterých si člověk všimne, až má přečtené obě ME knížky :o).
Rumčajz
Tak mi to někam upni složku save z jedničky . Dík. Mě de hlavně o ty rozhovory :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.