Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ATI 5770 problém - zamrzne UO :-(
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
maaIk
Zdarec,
Zatím všechny hry na ATIně jedou bez problémů, ale UO bohužel občas zamrzne. Z ničeho nic se prostě sekne obraz. Vypadá to jaku dlouhý lag (asi 3 minuty) kdy mám seklý obraz. Nejde nic dělat, minimalizovat obraz, skočit do winů atd.. Sice na Ventrilu mluvit můžu, ale to je mi k ho*nu :-). Pak se objeví hláška, že grafika musela být pro chybu restartována .. a někdy můžu pokračovat a někdy musím restartnou PC.

Setkal se s tím někdo nebo ví snad někdo jak to vyléčit ? :-)
Reinstal starších i nejnovějších ovladačů jsem už zkoušel, DX9c taky .. hledal jsem i na netu, ale zatím bezúspěšně.

Systém: Win XP profi
Shotgunman
miku zkus si vypnou dynamic lights... sice je to velké znevýhodnění, ale řada 8 u nVIDIÍ snima měla velké problémy (ne můj případ), třeba to pomůže, třeba ne.
A.l.i.3.n
Neco podobneho mi delala moje 3470. Ted si ale nemuzu vzpomenout jestli to bylo jeste na XP 64bit nebo uz na Vistach. Mam pocit, ze prechod na Visty a stazeni vsech ovladacu (i na zakladni desku) to vyresilo.
Bizziiik
Takže si to radši hoď na 7 než na visty :-D:-D a nebo to nech tak jak je :-)
WITAS
QUOTE(maaIk @ 05.02.2010, 08:12) *
Setkal se s tím někdo nebo ví snad někdo jak to vyléčit ? :-) 
Reinstal starších i nejnovějších ovladačů jsem už zkoušel, DX9c taky .. hledal jsem i na netu, ale zatím bezúspěšně.

Co vím tak nová řada ATI má potíže se stabilitou, je to problém jejich ovladačů, na opravě se prý pracuje. Ale bylo by dost zvlášzní kdyby se to projevovalo jen v UO, zkus vypnout dynamic lights jak psal Shot, s problémy při tomto nastavení jsem se setkal jak grafik 8xxx, tak i u 48xx.


maaIk
Díky všem za rady.. hned jak bude večer čas, vypnu dynamic lights a otestuju :-)

Visty nesmí do PC .. Mám Win 7 a Win XP.. .. ale radši bych to rozjel na XP..

Doufám, že kluci z ATI ty ovladače brzo vyladí..

Ozvu se co a jak :-)
A.l.i.3.n
Na XP se ještě dělaj ovladače? Já myslel, že už to plánovali zaříznout dávno.
maaIk
Tak zatím máš u mě Shoty pivo.. ne-li dvě :-)
Sice jsem to zkoušel jenom asi 30 minut.. Ale zatím se to nekouslo.. Chce to podrobit důkladnějšímu a dlouhodobému testu :-)

Ale tady " url="http://extrahardware.cz/ati-priznava-catalysty-maji-problem " to zrovna probírají..
Shotgunman
ok platí, vyzvednu si je na eas lance :-P
maaIk
QUOTE(Shotgunman @ 05.02.2010, 21:46) *
ok platí, vyzvednu si je na eas lance :-P

Ej škoda že se na lanku nedostanu.. Jinak bych ti těch piv koupil klidně i víc.. ZATÍM TO TOTIŽ JEDE BEZ SEKNUTÍ.... worship.gif ... thumbsup.gif

Shotgunman
sem rád že sem pomoh.... nejsem rád že se nikdo z wha?áků neobtěžuje zajet na EAS lanku, a přitom mají již desátou možnost :-)
strécoWolfrámo
stará známá věc, stačilo zalistovat, řešeno milionkrát ... já bych mu ty piva nekupoval teda :-P
Shotgunman
QUOTE(strécoWolfrámo @ 07.02.2010, 00:51) *
stará známá věc, stačilo zalistovat, řešeno milionkrát ... já bych mu ty piva nekupoval teda :-P


já osobně sem o zamrzání hry kvůli dynamic lights slyšel poprvé...
maaIk
QUOTE(Shotgunman @ 07.02.2010, 00:49) *
nejsem rád že se nikdo z wha?áků neobtěžuje zajet na EAS lanku, a přitom mají již desátou možnost :-)

Jo, to je fakt.. Já už se sice asi 2x chystal.. ale bohužel to nikdy nevyšlo. To víš no.. my pracující s rodinou v zádech si nemůžeme jen tak odjet 300 km přes víkend zapařit :-)

QUOTE(strécoWolfrámo @ 07.02.2010, 00:51) *
stará známá věc, stačilo zalistovat, řešeno milionkrát ... já bych mu ty piva nekupoval teda :-P

Tož stréco.. néso lama.. listoval jsem, nejen tady.. Všechny rady, co jsem tady na GP našel (ovladače, dx, ...) jsem zkoušel ještě před tím, než sem začal pátrat i jinde na netu.. Bohužel nepomohli..
Až se našel jeden "Šotek", který mi pomohl.. :-)
Shotgunman
QUOTE(maaIk @ 07.02.2010, 14:56) *
Jo, to je fakt.. Já už se sice asi 2x chystal.. ale bohužel to nikdy nevyšlo. To víš no.. my pracující s rodinou v zádech si nemůžeme jen tak odjet 300 km přes víkend zapařit :-)


Takovejch tam jezdí :-) a pravidelně :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.