Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: POTŘEBUJI POMOC PROSÍM
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
Kamca
Nevím jestli jsem něco zmáčkla v nastavení nebo co,,, Ale hrozně se mi zhoršila kvalita obrazu a zbraň mám v levé ruce,,, Je to hrozné zkoušela jsem vymazat celého countera z kompu, ale i tak se to nezměnilo nevíte někdo co s tím,,, Moc se s tím nedá hrát.,,, rolleyes.gif
vojta450
to nevým posli screen ne skus přeinstalovat os
Tipos
lol.. přeinstalovt os.. já puknu

V nastaveni se podívej jaké máš rozlišení.

Zbraň se vyřeší ve hře... Zmáčkneš H a v tom menu někde najdeš aby byla zbraň v pravé.
Přidám screen mmnt.

já jen doufám že mluvíme o cs 1.6
strécoWolfrámo
QUOTE(vojta450 @ 22.02.2010, 18:42) *
to nevým posli screen ne skus přeinstalovat os

Vojta, ty nepiš nic ty vole ... běž se zahrabat idiot ...
Kamca
Tak vám děkuju nějak to zkusím dát do normálu a moc děkuju za screeny ty mi taky pomohli,,,;)
Kamca
Tak už to mám přenastevené ještě jednou moc děkuju. Grafika dána do normálu a už střílím pravou rukou. SUPER!!! thumbsup.gif
coldik
pokud máš vytvořenej svůj vlastní herní config, tak ho stačí překopírovat do složky s cskem a nastavení bude úplně stejný - nemusíš v nastavení nic ladit.. co se týče tý zbraně, tak ne všichni frčej na non-steamu jako třeba tipos, ale stačí do konzole (tlačítko pod esc) zkopírovat a odentrovat cl_righthand 1 jinak pokud si odinstaloval celé csko, tak by tam měl být automaticky defaultní config, takže si stačí v tom nastavení trochu pohrát..
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.