Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: GFM HQ - ubohost nad ubohost
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
Stran: 1, 2
Double_prdele
to jste to ještě nějak dodělávali, že v mapě Cassino jsou tanky, ale nedobijej se tam panzerfausty? Když do toho vemu ty úžasný respy, kdy se musím čumět do blbýho kouta, jestli se přesně za mnou někdo nezjeví, nebo jestli se mám rozběhnout k rádiu, když se nepřítel trvale respuje za námi, či je u otazníku první - rovněž kvůli respům - výsledek je : téměř nehratelný mód, hodící se spíše do her typu Pán Prstenů, kde "zázraky magie" mohu alespoň očekávat. Ale s tím se vlastně už nic dělat nedá, takže jestli můžete, dejte tam o pár postav navíc - například Gandalfa nebo Froda tankopodlejzače. Glum by taky nebyl na škodu, stejně jako vedle výdrže udělat kolonku na magenergii, políčko s kouzly. Nestvůry typu oživlý keř žrout, či schůdek zakopávač určitě hráčům dotvoří atmosféru fantazy a pokud budu bojovat mimo mapu za použití Avatara, máme tu hru tisíciletí. Ale aby to nebylo zase příliš akční, mise mohou být proloženy záběry na poslaneckou sněmovnu, kde se odhlasuje patřičné příští tažení. Nesmí chybět ani vylodění v rybářských džunkách proti legii terminátorů, nebo takový vzájemný drezínový souboj s vyhybkama jako bonusem. Místo artilerie navrhuji taktický jaderný útok. Ten by zároveň ovlivnil i jiné hry - piškvorky, poker, nastala by klasická panika. V neutuchajícím chaosu radioktivního spadu se za nepřítelem respne Gandalf a uživatelům se do běla rozzáří monitor. Celé tažení končí přetlačováním parních válců za doprovodu kytary, proložené záběry na život ptactva v ČR.
Shotgunman
QUOTE(Double_prdele @ 25.02.2010, 23:10) *
to jste to ještě nějak dodělávali, že v mapě Cassino jsou tanky, ale nedobijej se tam panzerfausty? Když do toho vemu ty úžasný respy, kdy se musím čumět do blbýho kouta, jestli se přesně za mnou někdo nezjeví, nebo jestli se mám rozběhnout k rádiu, když se nepřítel trvale respuje za námi, či je u otazníku první - rovněž kvůli respům - výsledek je : téměř nehratelný mód, hodící se spíše do her typu Pán Prstenů, kde "zázraky magie" mohu alespoň očekávat. Ale s tím se vlastně už nic dělat nedá, takže jestli můžete, dejte tam o pár postav navíc - například Gandalfa nebo Froda tankopodlejzače. Glum by taky nebyl na škodu, stejně jako vedle výdrže udělat kolonku na magenergii, políčko s kouzly. Nestvůry typu oživlý keř žrout, či schůdek zakopávač určitě hráčům dotvoří atmosféru fantazy a pokud budu bojovat mimo mapu za použití Avatara, máme tu hru tisíciletí. Ale aby to nebylo zase příliš akční, mise mohou být proloženy záběry na poslaneckou sněmovnu, kde se odhlasuje patřičné příští tažení. Nesmí chybět ani vylodění v rybářských džunkách proti legii terminátorů, nebo takový vzájemný drezínový souboj s vyhybkama jako bonusem. Místo artilerie navrhuji taktický jaderný útok. Ten by zároveň ovlivnil i jiné hry - piškvorky, poker, nastala by klasická panika. V neutuchajícím chaosu radioktivního spadu se za nepřítelem respne Gandalf a uživatelům se do běla rozzáří monitor. Celé tažení končí přetlačováním parních válců za doprovodu kytary, proložené záběry na život ptactva v ČR.



respy admin nijak neovlivní, v HQ jsou respy obecně špatné a v GFM je to ještě horší, to ty sis vybral špatný mod a modifikaci, jakou hraješ... Proč myslíš, že se hraje ještě CTF? protože tam jsou respy rozumější a taky na ně nečekáš do konce kola.

To, že se nedobíjí panzery na cassinu je zajimavy, jseš si stim absolutně jistej?
Double_prdele
QUOTE(Shotgunman @ 25.02.2010, 23:28) *
respy admin nijak neovlivní, v HQ jsou respy obecně špatné a v GFM je to ještě horší, to ty sis vybral špatný mod a modifikaci, jakou hraješ... Proč myslíš, že se hraje ještě CTF? protože tam jsou respy rozumější a taky na ně nečekáš do konce kola.

To, že se nedobíjí panzery na cassinu je zajimavy, jseš si stim absolutně jistej?



Mě to právě udivilo, panzery tam prostě nebyly, pouze ze začátku, pak prostě došly. A to jsem tam stál opakovaně, čekal na různých uložištích, stejně tak ostatní. Kdo měl tank, byl za vodou. eh-smiley.gif
alastor1
sice se panzery nedoplňují ale za to máš větší naději s taškama popř. se spojeným Grenclem ty mam takovej dojem doplňovací jsou. Co se týče respů je to těžké, dodneška nemám rád Merderet (a tipické respy do zad), musíš to překousnout a nezapomeň jednou hraješ tak podruhé za druhou stranu a budeš všechny kosit co to dá :-D thumbsup.gif
Bizziiik
gfm je p*** hrajte normal UO
Nenriki
QUOTE(Double_prdele @ 25.02.2010, 23:58) *
Mě to právě udivilo, panzery tam prostě nebyly, pouze ze začátku, pak prostě došly. A to jsem tam stál opakovaně, čekal na různých uložištích, stejně tak ostatní. Kdo měl tank, byl za vodou. eh-smiley.gif

stejně tam ty panzery mají takovou účinnost, že mnohem efektivnější by bylo ten tank panzerem rozmlátit wink.gif
Pupek Námořník
QUOTE(Nenriki @ 26.02.2010, 14:53) *
stejně tam ty panzery mají takovou účinnost, že mnohem efektivnější by bylo ten tank panzerem rozmlátit wink.gif

Nebo šachovejma figurkama, určitě se tam v nějakým baráku najdou. Tuhle jsem tam hrál jednu partičku s Lachtanem
Shotgunman
to v GFM nejde zničit tank jednou ranou?
dr.w3cko©
QUOTE(Shotgunman @ 26.02.2010, 18:15) *
to v GFM nejde zničit tank jednou ranou?

jde musis trefit prvni kolo na pasu a zespoda. nechat se prej tankem s taskou v ruce
Hugo_zly_muz
QUOTE(Bizziiik @ 26.02.2010, 13:52) *
gfm je p*** hrajte normal UO

Původní módy od výrobce sou vždy nejlepší.... Mě nikdy takový předělávky co tu hru úplně změněj nikdy nebavili... viz. super mod na CoD4 ... Škoda že na UO už se moc normálka nehraje, to bych i zvážil opětovnou instalaci biggrin.gif
dr.w3cko©
tak skoro vse je hratelny pokud je vas 3 vs3 max 4 vs4 pak uz to neni HQ ale TDM. monstrkill v podani tasky v ruce a pockat na resp huuusty 3 svoje a 4 soupere
Bizziiik
QUOTE(dr.w3cko© @ 26.02.2010, 19:20) *
tak skoro vse je hratelny pokud je vas 3 vs3 max 4 vs4 pak uz to neni HQ ale TDM. monstrkill v podani tasky v ruce a pockat na resp huuusty 3 svoje a 4 soupere

 tohle se ti povede ale jenom u teamu který to nikdy nehrál možná tak ale HQ v GFM je už totální kravina jediný co byla na tomhle módu výhoda že jsem vyhrál myš :-D:-D to je možná tak jediný :-D
dr.w3cko©
QUOTE(Bizziiik @ 26.02.2010, 19:53) *
 tohle se ti povede ale jenom u teamu který to nikdy nehrál možná tak ale HQ v GFM je už totální kravina jediný co byla na tomhle módu výhoda že jsem vyhrál myš :-D:-D to je možná tak jediný :-D

hele budes se divit ale jde to naucit se, kde se respnou souperi cca na 80% mozna vic
L@chtan
QUOTE(Pupek Námořník @ 26.02.2010, 15:25) *
Nebo šachovejma figurkama, určitě se tam v nějakým baráku najdou. Tuhle jsem tam hrál jednu partičku s Lachtanem

biggrin.gif Na co (koho) asi pak narážíš?!
QUOTE(dr.w3cko© @ 26.02.2010, 20:02) *
hele budes se divit ale jde to naucit se, kde se respnou souperi cca na 80% mozna vic

U některých map 90% na jiných 20%, ale furt je to hnus..
Na Cassinu se vždy panzery objevovaly i na GFM, pokud vím, ale na tankové mapy na GFm se odpojuju
Pupek Námořník
QUOTE(L@chtan @ 26.02.2010, 20:56) *
biggrin.gif Na co (koho) asi pak narážíš?!

Nchám se podat :D
Demon Spawn
Panzerfausty se na Cassinu objevují, jen mají trochu delší respawn.
Tank lze zničit jednou ranou pouze Panzerfaustem, ale musí se člověk trefit buď do spodku tanku, případně přímo zezadu, kde byly vždy u všech tanků pancíře nejtenčí. 2 Panzerfausty zničí tank z jakéholkoliv směru. Panzerschreck/Bazooka zničí tank na dva dobré zásahy.
Další volbou je hození tašky/pivek přímo pod tank, v tom případě stačí také jedna nálož. Pokud je tank hodně načnutý lze ho dodělat obyčejnými granáty, což je sice trochu nelogické z principu jakým standartní granáty fungují, ale jde to.

Účinnost protitankových zbraní je v GFM úplně normální, jelikož jako v reálu jsou určené na ničení tanků...tj. mají kumulativní nálož (HEAT), která působí jen v malém okruhu od dopadu střelu, tudíž jejich použití na pěchotu je úplně k ničemu, pokud se netrefí přímo (jako v GFM). Za druhé světové války se tento problém řešil použitím HE hlavice ve zbraních podobným Bazooce, jednorázové střely jako je Panzerfaust se pro použití proti pěchotě v podstatě nevyráběly.

Co se týče Panzerfaustu, tak bylo několik ráží, jež se lišily dostřelem a průrazností např. Panzerfaust 30, 60, 100, 150...nejpoužívanějším byl P60, po roce 1944 také P100...
Shotgunman
hezkej referát,

vidíte? spawnujou se jen mene casto..... biggrin.gif
Rumčajz
Panzery sou stejně k ničemu když bouchnou metr před nepřítelem a nic mu neudělaj. Kromě tanků.
Demon Spawn
QUOTE(Rumčajz @ 02.03.2010, 06:18) *
Panzery sou stejně k ničemu když bouchnou metr před nepřítelem a nic mu neudělaj. Kromě tanků.


Když s tím umíš, tak je to sranda...a pro picnutého protihráče docela potupa... biggrin.gif
Ferrri
Hele to už na gfm nejde hrát nic jiného než HQ?

co třeba CTF? už jsem to dlouho neviděl

na hq je blby to čekání to už to má třeba cod 4 lépe udělané tam čekají jen ty co mají radio
^ScOrpI?
QUOTE(Ferrri @ 07.03.2010, 17:46) *
Hele to už na gfm nejde hrát nic jiného než HQ?
co třeba CTF? už jsem to dlouho neviděl


sou tam dvě rotace se všema módama jak si hráči přáli, po splnění přání hrají stejně pořád only HQ worship.gif
maaIk
QUOTE(Ferrri @ 07.03.2010, 17:46) *
na hq je blby to čekání ...

Nesmíš se nechat zabít :-) .. pak hraješ nepřetržitě

Ty zkusit SaDko tak tě asi klepne :-D
Nenriki
QUOTE(maaIk @ 07.03.2010, 19:51) *
Nesmíš se nechat zabít :-) .. pak hraješ nepřetržitě

Ty zkusit SaDko tak tě asi klepne :-D

na sadku aspoň když umřeš tak si za to můžeš v podstatě sám, kdežto v gfm se ti někdo respne za zádama a ty neuděláš nic a prostě 30s nehraješ
L@chtan
QUOTE(maaIk @ 11.03.2010, 19:06) *
.. radši nic :-)

se bojíš? biggrin.gif
HQ a jeho respy jsou opravdu zajímavé a resp soupeře u vašeho rádia je nemilá záležitost, která u SD nemůže nastat..
Jinak mám radia rád, hrával jsem je forfun dřív než sem poprvé zkusil GFM, kde byla v rotaci hq asi 70% ze všech typů...
A GFM je tak torchu hardcore mod, pro puškaře zlatý důl na fragy..
Demon Spawn
QUOTE(L@chtan @ 11.03.2010, 19:23) *
se bojíš? biggrin.gif
HQ a jeho respy jsou opravdu zajímavé a resp soupeře u vašeho rádia je nemilá záležitost, která u SD nemůže nastat..
Jinak mám radia rád, hrával jsem je forfun dřív než sem poprvé zkusil GFM, kde byla v rotaci hq asi 70% ze všech typů...
A GFM je tak torchu hardcore mod, pro puškaře zlatý důl na fragy..


Na GFMku je krásné, že i s pistolkou má člověk šanci...respy v HQ nejsou občas ideální, ale zas je to sranda... biggrin.gif
Ale stejně je nejlepší GFM SD... thumbsup.gif
L@chtan
QUOTE(Demon Spawn @ 12.03.2010, 12:20) *
Na GFMku je krásné, že i s pistolkou má člověk šanci...respy v HQ nejsou občas ideální, ale zas je to sranda... biggrin.gif
Ale stejně je nejlepší GFM SD... thumbsup.gif

SD je sam o sobě vychytaný herní mod..
Nevýhoda u CoD serií je závislost na FPS, poloautomatické(m1, pistolky atd.) zbraně střílí uplně jinak při 80 a 125 a při nestálích FPSkách je to sranda..
Ty respy v zádech.. na publicu to nevadí, ale při KB to celkem nasere thumbsup.gif
Bizziiik
Nejlepší je klasika Sadko ani ne GFM a kdo říká, že ne tak neví o čem mluví a nikdy to nehrál tak, aby to konečně bylo o něčem.
-Andysek-
QUOTE(L@chtan @ 12.03.2010, 12:31) *
SD je sam o sobě vychytaný herní mod..
Nevýhoda u CoD serií je závislost na FPS, poloautomatické(m1, pistolky atd.) zbraně střílí uplně jinak při 80 a 125 a při nestálích FPSkách je to sranda..
Ty respy v zádech.. na publicu to nevadí, ale při KB to celkem nasere thumbsup.gif


pokud pri KB nekoho nesundas pred 38s tak se s 95 % procent nerespne vubec natoz do zad ... takze si za to ze mas nekoho vzadech muzes sam a nebo nekdo s tvych spoluhracu
L@chtan
QUOTE(Bizziiik @ 12.03.2010, 14:54) *
Nejlepší je klasika Sadko ani ne GFM a kdo říká, že ne tak neví o čem mluví a nikdy to nehrál tak, aby to konečně bylo o něčem.

thumbsup.gif

QUOTE
pokud pri KB nekoho nesundas pred 38s tak se s 95 % procent nerespne vubec natoz do zad ... takze si za to ze mas nekoho vzadech muzes sam a nebo nekdo s tvych spoluhracu

No ano, ale v některý případech tomu nezabráníš..
Demon Spawn
QUOTE(Bizziiik @ 12.03.2010, 14:54) *
Nejlepší je klasika Sadko ani ne GFM a kdo říká, že ne tak neví o čem mluví a nikdy to nehrál tak, aby to konečně bylo o něčem.


Každej má radši něco...mě se zas nelíbí, že na klasickém UOčku jsou lékárničky, každej může hrát s čímkoliv a přesnost zbraní při střelbě od boku je dle mého přehnaná... biggrin.gif
maaIk
QUOTE(-Andysek- @ 14.03.2010, 00:14) *
pokud pri KB nekoho nesundas pred 38s tak se s 95 % procent nerespne vubec natoz do zad ... takze si za to ze mas nekoho vzadech muzes sam a nebo nekdo s tvych spoluhracu


Takže čím dřív zabiješ protivníka, tím hůř pro tebe..

Docela nesmysl..

QUOTE(Demon Spawn @ 17.03.2010, 15:43) *
... každej může hrát s čímkoliv a přesnost zbraní při střelbě od boku je dle mého přehnaná... biggrin.gif

Nepleteš si to s COD2?? i když tam je to záměr.. aby se trefila každá lama.. A když už se netrefí, tak aspoň haluzně dá headshot..

V klasice UO, bych o přesností zbraní při střelbě od boku celkem pochyboval... (pokud střelbou od boku nemyslíš jednotlivou střelbu přes křížek)
^ScOrpI?
QUOTE(maaIk @ 17.03.2010, 16:03) *
Takže čím dřív zabiješ protivníka, tím hůř pro tebe..

V klasice UO, bych o přesností zbraní při střelbě od boku celkem pochyboval... (pokud střelbou od boku nemyslíš jednotlivou střelbu přes křížek)


mělo tam bejt "po"

střela od boku se chová úplně jinak než třeba u CoD1 nebo u té CoD2, každopádně také záleží na úpravě cfg, že? eh-smiley.gif
maaIk
QUOTE(^ScOrpI? @ 17.03.2010, 16:09) *
mělo tam bejt "po"

střela od boku se chová úplně jinak než třeba u CoD1 nebo u té CoD2, každopádně také záleží na úpravě cfg, že? eh-smiley.gif

kde PO??

Střela od boku, bych řekl já, je v COD UO stejná, nebo alespoň hodně podobná, jako v COD 1..

Cod 2 bych sem netahal... to už je jiná "liga" :-D
Rumčajz
já sem jednou v gfm dal hedšot pistolí německou přez půlku mapy od boku bez míření heč heč tongue.gif

L@chtan
QUOTE(Rumčajz @ 18.03.2010, 08:07) *
já sem jednou v gfm dal hedšot pistolí německou přez půlku mapy od boku bez míření heč heč tongue.gif

Ja karkou ve skoku přes smoke, heč heč ..
t_omg.gif eh-smiley.gif
dr.w3cko©
ja dal dabl hedshot nozem v nadejumpu
L@chtan
QUOTE(dr.w3cko© @ 18.03.2010, 08:21) *
ja dal dabl hedshot nozem v nadejumpu

sem jednou wecka složil smokem, když se udusil a padl z mostu..
dr.w3cko©
QUOTE(L@chtan @ 18.03.2010, 08:23) *
sem jednou wecka složil smokem, když se udusil a padl z mostu..

jj pamatuju to byla hnusna smrt. volnej pad a pak plesk o dno reky. a nebyl to smoke ale pojistka z nej
L@chtan
QUOTE(dr.w3cko© @ 18.03.2010, 11:39) *
jj pamatuju to byla hnusna smrt. volnej pad a pak plesk o dno reky. a nebyl to smoke ale pojistka z nej

a během pádu jsi stihl hozenou lopatou rozseknout mentosovi hlavu.. v tu chvíli jsem myslel, že mám co dočinění s Chuckem
Rumčajz
to se pleteš ja ji chytil a narval ti ji do řitě, ty ses zatvářil jako ta spermie v tvym avataru a zakvičel dont kill me, tak tady nepřekrucuj fakta :)
^ScOrpI?
QUOTE(maaIk @ 18.03.2010, 07:53) *
kde PO??


když zabiješ hráče po 38 - čili 39s - 45s nebo kolik, tak se respne znova a v některejch případech na respu tvýho týmu..
L@chtan
QUOTE(Rumčajz @ 18.03.2010, 11:54) *
to se pleteš ja ji chytil a narval ti ji do řitě, ty ses zatvářil jako ta spermie v tvym avataru a zakvičel dont kill me, tak tady nepřekrucuj fakta :)

Pleteš si souvislosti ;)
Já byl kilometr daleko a sledoval tu krásnou scenérii dalekohledem...
Možná smokem nebo celkovou rychlostí celé akce jsi byl zmaten, protože to wecko tě chtěl zabít lopatou v pádu, ale jak čtu, tak asi neúspěšně a místo toho byl zbaven hodnosti "analvirgin" svojí vlastní zbraní. A kde se tam vzaly spermie, to víte asi jen vy.
-Andysek-
[quote name='maaIk' date='17.03.2010, 16:03' post='806903']
Takže čím dřív zabiješ protivníka, tím hůř pro tebe..

Docela nesmysl..

proc nesmysl ????? respy jsou kazdych 45 vterin u HQ . ale 7 vterin ( takze do 38 s ) je takzvana ochr. respu ... pokud nejsi blb tak si to odpocitac kdzy vis ze do te doby se souper respuje ..... kdyby to nebylo tak si pri KB stoupnu na resp s mp44 a muzu u toho pit kafe
Bizziiik
Jenomže někdy prostě nemůžeš čekat když do tebe pálí ten druhej. To jako oba dva budou stát na proti sobě 7 sec dokavaď neuběhne ta přesná vteřina, kdy se nebudeš moct respnout. To mi připadá jak z westernu kdy naproti sobě stáli dva kovbojové a čekali než odbije 12 hodina :-D:-D.  

Jinak HQ mi je u zadku, takže to je stejně jedno :-D
Rumčajz
QUOTE(L@chtan @ 18.03.2010, 13:24) *
Možná smokem nebo celkovou rychlostí celé akce jsi byl zmaten,


Tak to máš asi silnou pravačku a dobrý oči když na kilometr trefíš wecka na mostě pojistkou ze smoku thumbsup.gif
L@chtan
QUOTE(-Andysek- @ 18.03.2010, 15:58) *
quote name='maaIk' date='17.03.2010, 16:03' post='806903'
Takže čím dřív zabiješ protivníka, tím hůř pro tebe..
omg quote paskvil
Docela nesmysl..

proc nesmysl ????? respy jsou kazdych 45 vterin u HQ . ale 7 vterin ( takze do 38 s ) je takzvana ochr. respu ... pokud nejsi blb tak si to odpocitac kdzy vis ze do te doby se souper respuje ..... kdyby to nebylo tak si pri KB stoupnu na resp s mp44 a muzu u toho pit kafe


Sice je to ochrana respu, ale měli by se respovat jinde než minule, ale určitě ne v zádech, přímo u rádia..
L@chtan
QUOTE(Rumčajz @ 18.03.2010, 16:38) *
Tak to máš asi silnou pravačku a dobrý oči když na kilometr trefíš wecka na mostě pojistkou ze smoku thumbsup.gif

Říkejme tomu skill biggrin.gif
Nenriki
QUOTE(-Andysek- @ 18.03.2010, 15:58) *
proc nesmysl ????? respy jsou kazdych 45 vterin u HQ . ale 7 vterin ( takze do 38 s ) je takzvana ochr. respu ... pokud nejsi blb tak si to odpocitac kdzy vis ze do te doby se souper respuje ..... kdyby to nebylo tak si pri KB stoupnu na resp s mp44 a muzu u toho pit kafe

jak psal bizzy... často se stává, že se nepřítel respne za vedlejším barákem a co mám dělat pak. nechat se radši zabít? při KB si to teda ještě aspoň trochu ohlídáš, aby nikdo nezabíjel před 38s, ale na pubu na nějakou ochranu respu všichni kašlou a tím se stávají hq na pubu prakticky nehratelná.

QUOTE(L@chtan @ 18.03.2010, 16:42) *
Sice je to ochrana respu, ale měli by se respovat jinde než minule, ale určitě ne v zádech, přímo u rádia..

co si teď pamatuju z posledního fw... tak před 38s jsem umírala docela často, ale většinou jsem se respovala znovu na původním respu eh-smiley.gif a taky nevím, proč se nestřídá, kdo se na začátku mapy respne u rádia

jo a doufám, že ten blbeček, který mi tady už měsíc maže posty, smaže samozřejmě i tento thumbsdown.gif
L@chtan
QUOTE(Nenriki @ 18.03.2010, 18:11) *
eh-smiley.gif a taky nevím, proč se nestřídá, kdo se na začátku mapy respne u rádia

Protože pozice rádia je úplně náhodná.. je to základní nastavení HQ, které nejde změnit..
Nenriki
QUOTE(L@chtan @ 18.03.2010, 18:15) *
Protože pozice rádia je úplně náhodná.. je to základní nastavení HQ, které nejde změnit..

no tak ale je úplně paráda, když soupeř začíná 4x u rádia že...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.