Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Just Cause 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
strécoWolfrámo
Taak je to tu, stáhl jsem si na steamu toto demo, a nemůžu říct nic jiného, než NADŠENÍ! Optimalizace perfektní, hratelnost - perfektní ale hlavně, možnost vyblbnout se je nepřekonatelná ! Hra roku řekl bych =) (výjma Mafie II - ale to nic nevíme) ...
Cloud
Jednicka byla pekna ptakovina. Ale mrknout na to muzu...
Rumčajz


jednička byla taky parádní hra, je fakt že po dohrání příběhu to už bylo o hovně
Rumčajz
a je to tady, maníci od Reoladed opět nezklamali thumbsup.gif
strécoWolfrámo
QUOTE(Rumčajz @ 23.03.2010, 21:40) *
a je to tady, maníci od Reoladed opět nezklamali thumbsup.gif

opravdu, na víkend stáhnu jak to tak vidím =)
calll_
QUOTE(Rumčajz @ 23.03.2010, 21:40) *
a je to tady, maníci od Reoladed opět nezklamali thumbsup.gif

no nevím :D
[ NUKED: it.doesnt.work.without.a.mouse ]

SKIDROW have released a Proper of "Just Cause 2″
Rumčajz
QUOTE(strécoWolfrámo @ 23.03.2010, 22:21) *
opravdu, na víkend stáhnu jak to tak vidím =)


Hra ale nepodporuje DX9, takže zarytý XPčkáři maj smůlu a nakonec ten Reloaded crack je nějakej špatnej a radši se má použít rack od Skidrow
strécoWolfrámo
jj čtu, že skidrow verze je v pořádku ... už stahuju =)

Rumčajzi, jedu na sedmičkách btw =) ... :-)
Rumčajz
Ta hra vypadá nadherně i na minimálních detailech a taky už není tak skvěle optimalizovaná jako 1

Když si dáš všechno fakt na nejvyšší detaily tak už to snad vypadá jak real a taky tam je možnost zapnout si simulaci vody z grafický karty a ta pak konečně vypadá jako voda, ale ty nároky na hw ... ajajaj

je to sranda v jedný z prvních misí ujíždíš na autě před pronásledovatelema a je to pěknej pohled když na jejich auto použiješ tu kotvu a pak ji střelíš třeba na strom a jenom koukáš jak se to jejich auto rozseká a obmotá kolem toho stromu biggrin.gif

A taky se mi povedlo udělat asi 3 salta s motorovym člunem, je to sranda no.
Rumčajz
výborný, konec orpoti jedničce byl trochu slabší pode mě
strécoWolfrámo
po chvilce značný stereotyp :(
Rumčajz
QUOTE(strécoWolfrámo @ 28.03.2010, 18:27) *
po chvilce značný stereotyp :(


Taky mě ty vedlejší mise přestali bavit, ale to bylo i u jedničky

Stáhni si bonusovej obsah, tam je novej padák, monster truck, ještě jedno auto, pistole která všechno rozseká na jednu ránu a vznášedlo, takže o zábavu postaráno a stou pistolí je níčení základen hned zábavnější. thumbsup.gif
strécoWolfrámo
QUOTE(Rumčajz @ 28.03.2010, 20:03) *
Taky mě ty vedlejší mise přestali bavit, ale to bylo i u jedničky

Stáhni si bonusovej obsah, tam je novej padák, monster truck, ještě jedno auto, pistole která všechno rozseká na jednu ránu a vznášedlo, takže o zábavu postaráno a stou pistolí je níčení základen hned zábavnější. thumbsup.gif


nemám orig
Rumčajz
QUOTE(strécoWolfrámo @ 28.03.2010, 20:59) *
nemám orig


To nevadí tady máš odkaz

soubory ze složky instal nakopíruj do složky se hrou, pak zapni hru dej new game protoze stary savy nejdou, hned jak budes moct si to uloz, vypni hru a prekopiruj savy ze slozky saves do zakladni slozky se hrou, pak si ty veci koupis normalne prez toho Sheldona :)

Taky je dobry prozkoumavat ten svět, já sem teď třeba našel ostrov na kterym je nějaká obrosvská věž, co níči letadla plnej japončíků z druhý světový :))

http://www.edisk.cz/stahni/23320/JC2_DLC_U...ar_12.36MB.html
strécoWolfrámo
QUOTE(Rumčajz @ 28.03.2010, 22:17) *
To nevadí tady máš odkaz

soubory ze složky instal nakopíruj do složky se hrou, pak zapni hru dej new game protoze stary savy nejdou, hned jak budes moct si to uloz, vypni hru a prekopiruj savy ze slozky saves do zakladni slozky se hrou, pak si ty veci koupis normalne prez toho Sheldona :)

Taky je dobry prozkoumavat ten svět, já sem teď třeba našel ostrov na kterym je nějaká obrosvská věž, co níči letadla plnej japončíků z druhý světový :))

http://www.edisk.cz/stahni/23320/JC2_DLC_U...ar_12.36MB.html


dost možná jsem to nepochopil :-D pisneš mi pls PM nebo na icq 332579596 ?
Rumčajz
Vesmírný centrum schovaný v pralese s velkou raketou , která je určitě hořlavá :pp

Jenom mě sere, že to zas dělá místo screenu černou obrazovku jako u většiny steam her, chtěl sem sem dát krásnou momentku tropického ostrova a atomového hřibu ale tak ne no..

Jestli ste viděli toho Jamese bonda novějšího, jak je někde na Kubě a z jezera tam vyjede ta velká základna co vypadá jak obří bazén s velkou špičatou věcí zavešenou nad středem, tak sem to taky zrovna objevil ve hře :))
Rumčajz
No to sem nečekal, že tam bude takovejch hovadin, třeba ostrov z Lostu s poklopem, a nápisem na pláži
strécoWolfrámo
QUOTE(Rumčajz @ 05.04.2010, 13:07) *
No to sem nečekal, že tam bude takovejch hovadin, třeba ostrov z Lostu s poklopem, a nápisem na pláži

to tam je ? :-D kurniiik, zatím jsem našel základnu se samýma radarama ... když tam vletíš, jebne ti letadlo ... a nevím, zrovna mi tam začlo pršet a ne a ne přestat, jestli tam prší furt ? ale opravdu jsem se bál ...
Rumčajz
QUOTE(strécoWolfrámo @ 05.04.2010, 16:24) *
to tam je ? :-D kurniiik, zatím jsem našel základnu se samýma radarama ... když tam vletíš, jebne ti letadlo ... a nevím, zrovna mi tam začlo pršet a ne a ne přestat, jestli tam prší furt ? ale opravdu jsem se bál ...


To je ten ostrov no. Je tam na pláži nápis.

Je to na princip lostů kde taky letadlo spadlo kvůli těm elektromagnetickejm kravinám. Pak tam máš misi odbouchnout centrální věž, sice nic moc výbuch, ale ta věž je fakt monstrźní
Sawier
nevite cim to muze byt stahl sem si skidrow verzi, ale po spusteni mi to vyhodi ze program prestal pracovat, kur*afix uz
Rumčajz
QUOTE(Sawier @ 11.04.2010, 12:35) *
nevite cim to muze byt stahl sem si skidrow verzi, ale po spusteni mi to vyhodi ze program prestal pracovat, kur*afix uz


XP?
Sawier
nn win 7 pro 64bit ale asi vim cim to je, po reinstalu sem nenainstaloval dx 10 uz stahuju uvidime jestli to pofrci
Rumčajz
QUOTE(Sawier @ 11.04.2010, 12:46) *
nn win 7 pro 64bit ale asi vim cim to je, po reinstalu sem nenainstaloval dx 10 uz stahuju uvidime jestli to pofrci


tim to je na 100% protože to 9 nepodporuje
Sawier
tak potom ani 11ku ne pac tu sem nainstalovanou mel, hodil sem tam ten dx co byl u te hry a frci to :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.