Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Málo serveru na některy nejde připojit
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike Source
Pinkyy
Zdravim příznivce CSS mám CSS original ale když dám refres server tak mě to najde max 400 servrů a kamošovy kolem 9000. A druhá věc je ta že se nemůžu na některý vetšínou připojit a píše mě to latenci kolem 2000 a když na to budu klikat dýl že se chcu připojit tak se staně někdy že se připojím.Prosím o radu co mám dělat. Mám windows 7.Díky moc.
BariX
Tohle se mi taky stává. Když vyberu server, tak vyskočí okno kde jsou informace (hráči, mapa,...) a kliknu na connect (nebo join, nevím teď přesně), tak naskočí latence 2000 a člověk může klikat třeba 50x, nestane se vůbec nic. Občas se to vůbec nepřipojí a někdy po chvilce jo.
Netuším čím to může být.
Pinkyy
Neviš jestli to může být třeba Fireval nebo něco takovýho? nebo cokoliv. Pac mě to trochu mrzí no.
Siktrius
Zkuste zaroven s tim spustit v prikazovym radku "ping www.google.com -n 500" a sledovat co to udela popripade pak vyzkouset "tracert www.google.com" posleze uvidime co dal...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.