Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: HLEDÁM HRÁČE
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2 > Klanové nábory
M1Abrams
rolleyes.gif ZDRAVÍM
HLEDAM hrače do teamu INVISIBLE TEAM (I-T-H) v tymu jsem sám tak bych uvital jakeho koliv hrače ale NESMÝ mít skore 0 ŘASTŘELENÝCH a 100 ZASTŘELEN stačí když bude mít skore vyrovnané , kdyby jste měli zajem tak mi napište na ICQ: 642-825-407 nebo na EMAIL:centurion1234@seznam.cz nebo mi napište na GP muj nick je: M1Abrams
thumbsup.gif
AHOSO:WIDAHO
Ach, ta čeština.
M1Abrams
TY UMIŠ ČEŠTINU JA UMYM HRAT cool.gif
Danigo__
QUOTE(M1Abrams @ 15.05.2010, 19:57) *
TY UMIŠ ČEŠTINU JA UMYM HRAT cool.gif

To bych rád viděl turned.gif tongue.gif
.Linux
L@chtan
hrače ale NESMÝ mít skore 0 ŘASTŘELENÝCH a 100 ZASTŘELEN stačí když bude mít skore vyrovnané

Pokud chceš skillově podobně dobré lidi jako jsi sám, tak pravdu umíš hrát a čeština ti nejde.. Ale vsadím boty, že by tě ahoso sejmul ani bys nemrknul thumbsup.gif
Tipos
Nejdříve se nauč česky a pak hledej hráče... Tohle je ostuda, takhle ničit český jazyk...

.Linux to vyřešil... stručně jasně
coldik
někdo objevil internet třikrát hip hip hurá :)
maaIk
Zapomněl jsi dodat "10+" .. ať tam máš tobě podobné :-)

QUOTE(L@chtan @ 15.05.2010, 22:35) *
Ale vsadím boty, že by tě ahoso sejmul ani bys nemrknul thumbsup.gif

Taky bych si vsadil na Adosa nebo Daniga__.. ale v COD2 nikdy nevíš.. :-D tam je to víc o štěstí a o haluzích než o skillu... (i když to dvojkaři nepřipouští a mluví o skillu :-D )
Red_Bull_Energy
Jen tak se dívám na forum a najednou vydim TY UMIŠ ČEŠTINU JA UMYM HRAT to mě natolik rozesmalo že jsem vzbudil skoro celý barák roftl.gif biggrin.gif ,já češtinu taky moc neumím ale neříkam takové věci
Seraph 
QUOTE(Red_Bull_Energy @ 04.06.2010, 22:17) *
Jen tak se dívám na forum a najednou vydim TY UMIŠ ČEŠTINU JA UMYM HRAT to mě natolik rozesmalo že jsem vzbudil skoro celý barák roftl.gif biggrin.gif ,já češtinu taky moc neumím ale neříkam takové věci

Hahaha hahaha biggrin.gif Zasmal ses innocent.gif

Ta čestina je good ale ty barvicky sou taky oulet worship.gif
Thomasso
:-D vyrovnany skore na pubu, to je fakt skill no :-D ja myslim ze fakt moc hrat neumYs :-D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.