Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: World of Warcraft-Neodesílat
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
PiXa
Ahoj, dneska jsem se po dlouhé době rozhodl, znovu si zahrát WoW, ale vzhledem k tomu že WOTLK se mi už hrát nechtělo tak jsem si řekl, že navštívím nějaký BC 2.4.3 server.
Našel jsem na externím disku složku s WoW 2.4.3 nakopíroval do PC, změnil realmlist a spustil, po chvilce načítání se objevila chyba typu (Neodesílat. viz příloha). Proto jsem hru zkusil nakopírovat i z kámošova externího disku, ale objevila se stejná chyba. Prosím o radu, předem děkuji.


Foto viz. PŘÍLOHA
Tipos
- žádná příloha tu není
- kup origo stahni patchy a hrej na ofic z orig cd
- zkus znova instalovat, nekopiruj
- tady ti asi nikdo neporadi jsme gejmparkeři gp her, wow mezi ně nepatří, zkus jiný forum
Franz91
QUOTE(Tipos @ 26.05.2010, 20:43) *
- žádná příloha tu není
- kup origo stahni patchy a hrej na ofic z orig cd
- zkus znova instalovat, nekopiruj
- tady ti asi nikdo neporadi jsme gejmparkeři gp her, wow mezi ně nepatří, zkus jiný forum

Rofl, blbečku nepiš když stejně neporadíš, a ještě když napíšeš nesmysl. Tohle je sekce Ostatní hry, tak se tady asi neřešej GP hry .....
S radama at si koupí origo můžeš jít taky víš kam

Já ti teda taky neporadim páč nevim, ale poradim ti jedno, neposlouchej toho nademnou
Cloud
No hod sem ten vobrazek at je vo cem se bavit. Nebo stahni WoW znovu a nebo teda dej repair.

QUOTE(Tipos @ 26.05.2010, 20:43) *
- kup origo stahni patchy a hrej na ofic z orig cd


At si WoW hraje kde chce, co se tyce WoW tak je jedno jakou verzi mas, pac se nelisej vis? Klient je jenom jeden. A nutit do mesicnich poplatku nekoho jen tak nemuzes.

QUOTE(Tipos @ 26.05.2010, 20:43) *
- tady ti asi nikdo neporadi jsme gejmparkeři gp her, wow mezi ně nepatří, zkus jiný forum


Viz. Franz91
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.