Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: webhra zdarma
GamePark.cz fórum > Hry > Flash hry
BiGSh0cK
čau lidi chtěl jsem ze zeptat jestli někdo neznáte nějakou webovou hru (jako třeba gladiatus nebo hry co jsou tady pod záložkou webové hry), kde se nedá nic nakoupit za Kč ale hraje se to prostě fair play. Takovýhle hry by mě bavily ale když je to všechno jenom o tom kdo do tý hry dá víc peněz tak je to k ničemu...člověk kterýmu se nechce nic platit pak nemá šanci bejt mezi lepšíma hráčema...jestli taková hra existuje řekněte mi pls někdo její název :)
BiGSh0cK
btw sry že je to ve špatnym topicu kdyžtak to přesuňte do : Mimo mísu :D
nemluvne
hochu leda by sis tu webhru vytvoril sam dneska platis vsude kdyz chces bejt vice IN :-) ale je hra The West,muzes tam bejt dobrej,nerikam nejlepsi i bez premiovych uctu. . . hraju tam taky muzes to zkusit :P :-)
whistle.gif biggrin.gif
BiGSh0cK
no hra sama o sobe nevypada spatne ale zase...lidi co si zaplati premium maj dost velkou vyhodu oproti ostatnim...to fakt neexistuje webhra ve ktery by donatori nemeli tak velkou vyhodu oproti ostatnim? :-(
Optimus
Takovou hru nenajdeš, smiř se s tím. Ti tvůrci to mají jako real-job a musí se jim to vyplatit...jinak by to nedělali.
Okurek
Mě to přijde jakože v dnešní době, pokud do hry neinvestuješ "miliony" tak nejlepší nebudeš nikdy :-D
A.l.i.3.n
QUOTE(Okurek @ 30.05.2015, 19:21) *
Mě to přijde jakože v dnešní době, pokud do hry neinvestuješ "miliony" tak nejlepší nebudeš nikdy :-D

Pokud čas = peníze, tak máš pravdu. Ale je spousta her, u kterých prostě nic kupovat nemusíš. Hodně častý je model, že věci, co si kupuješ za reálné peníze jsou jen kosmetické záležitosti (viz League of Legends)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.