Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Call of Duty 2 Problém s Kompatabilitou Pomoc Prosíím
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
N.0.R.E
Čau,chlape potřebuji pomoc. Ze začátku jsem měl windows XP a hral jsem normál Cod 2.Pak jsem to přeinstaloval na Windows Vista a ,už to spustit nešlo.Psalo to problémy s Kompatabilitou.Tak mi hráči doporučili naistalovat Windows 7. Tak jsem si naistaloval Windows 7 Ultimate.A ,když dám sputit hru , tak se mě spustí hraji tak 5 minut, a pak se mi vypne hra,a nahlásí mě to ,že Cod2_mp přestal pracovat,takže problém s Kompatabilitou.Nevím co stím mám dělat . Už mě to leze krkem. Pls pomož mi . Předem Díky :-))











Nakell
Pravým na spouštěcí aplikaci režim kompatibility XP SP2 32b. Když nepomůže zkus stáhnout warez verzi hry, možná máš DVD poškráaný. Máš ovladače na grafiku, zvukovku?
N.0.R.E
QUOTE(Nakell @ 18.07.2010, 10:52) *
Pravým na spouštěcí aplikaci režim kompatibility XP SP2 32b. Když nepomůže zkus stáhnout warez verzi hry, možná máš DVD poškráaný. Máš ovladače na grafiku, zvukovku?




Zkousel jsem to v kompatibilite XP SP2 i v XP SP3 to 32b nevim to tam neni. Dvd nemam poskrabany. Stahoval jsem to z netu. A TO JE UZ 3 cod 2 co jsem stahoval za 2 dny. A porad to nebezi.Na grafiku mel bych mit ovladace ale na zvukovku nemam. Pac jak sem to preinstalovaval tak z niceho nic me nejde zvuk . Vubec u niceho!
strécoWolfrámo
1) jsi uplně mimo sekci, tohle je Call of Duty 1, ne Call of Duty 2
2) hráči ti doporučlili zbytečnou věc (být tebou všechny warez vyměním za originály)
3) Pokud máte nějaký dotaz či problém, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!
N.0.R.E
QUOTE(strécoWolfrámo @ 18.07.2010, 11:26) *
1) jsi uplně mimo sekci, tohle je Call of Duty 1, ne Call of Duty 2
2) hráči ti doporučlili zbytečnou věc (být tebou všechny warez vyměním za originály)
3) Pokud máte nějaký dotaz či problém, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!


Co je to Warez?
strécoWolfrámo
QUOTE(N.0.R.E @ 18.07.2010, 11:29) *
Co je to Warez?

worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif

to je to co je stáhlé z netu a není zakoupené ;)
N.0.R.E
QUOTE(strécoWolfrámo @ 18.07.2010, 11:35) *
worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif worship.gif

to je to co je stáhlé z netu a není zakoupené ;)



Jo jasny, jenze od zacatku jsem to stahoval hral jsem to pred rokem 4 roky sem to hral, a taky sem si to stahl to urcite neni tim! Musim stahnout asi nekde ne Kompatibility na Win 7 ne? Nebo potrebuji poradit ale tim ze je to stahly to neni;)
Nakell
Ono top možná tém sound driverem bude, stáhni někde odsud http://www.google.cz/search?hl=cs&sour...h+&gs_rfai= a pak dej echo jak a co.
N.0.R.E
QUOTE(Nakell @ 18.07.2010, 11:42) *
Ono top možná tém sound driverem bude, stáhni někde odsud http://www.google.cz/search?hl=cs&sour...h+&gs_rfai= a pak dej echo jak a co.



Ja sem to tam uz nekolikrat stahoval, ale zkratka me to napsalo ze ty ovladace na zvukovku nejsou podporovany na win 7 :(:( JInak kdyz sputim autorun cod 2 , tak mi to napise ze to nejde instalovat, ze to ma problem s Kompatibilitou. Musim pak dat setup.exe :) takze tam se jedna o ty kompatability
N.0.R.E
QUOTE(Nakell @ 18.07.2010, 11:42) *
Ono top možná tém sound driverem bude, stáhni někde odsud http://www.google.cz/search?hl=cs&sour...h+&gs_rfai= a pak dej echo jak a co.

Díky moc kamo, zvukovka uz mi funguje. Jeste to cod 2 a v poho:)
calll_
zapni smešovač stereo

ovladaci panely -> zvuk -> prehravani -> prave mysitko -> zobrazit odpojena zarizeni -> povolit smesovac stereo
N.0.R.E
Problem vyresen uz to funguje:))) Diky moc !! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.