Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: nejde jump
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
jouklik
jdu na tam si založím místnost do minuty se čeká na odpověď serveru pak se spustí hra píše awaiting connection 1,2,3 pak awaiting gamestate a mapa se načítá TAK TOMU BÝVALO
TEĎ: na odpověď serveru se čeká do dvou minut pak se sputí hra a píše awainting connection 1,2,3,4... sad.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(jouklik @ 24.07.2010, 15:42) *
jdu na tam si založím místnost do minuty se čeká na odpověď serveru pak se spustí hra píše awaiting connection 1,2,3 pak awaiting gamestate a mapa se načítá TAK TOMU BÝVALO
TEĎ: na odpověď serveru se čeká do dvou minut pak se sputí hra a píše awainting connection 1,2,3,4... sad.gif

CoD je mrtvej. Na co se chceš učit skákat v nějaké mrtvé hře?
retardovanej_kulomet
QUOTE(jouklik @ 24.07.2010, 15:42) *

A pořád to pokračuje? Jestli ano, tak vypni Firewall nebo jiný antivirový program.
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 24.07.2010, 16:25) *
CoD je mrtvej.

Jak to víš, ty jsi lékař?
L.T.Sm@sh
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 24.07.2010, 17:29) *
Jak to víš, ty jsi lékař?

Patolog.
jouklik

mě nezáleží na tom jestli je to mrtvé nebo ne mě ten jump baví
MAXX´´´

Nejseš Ty z UO? whistle.gif
jouklik
QUOTE(MAXX´´´ @ 25.07.2010, 05:30) *
Nejseš Ty z UO? whistle.gif

smashe jsem jak živ na uo neviděl ale jestli jsi se spletl a myslel jsi mě tak jo
Resi
stejný problém je i na AIM místnosti, pls fixujte to, taky si rád zaskáču worship.gif thumbsup.gif
MAXX´´´
QUOTE(jouklik @ 26.07.2010, 12:33) *
smashe jsem jak živ na uo neviděl ale jestli jsi se spletl a myslel jsi mě tak jo

Ne, Tvůj nick mi ani nic neříká, ale už bych to neřešil. turned.gif
Kundivous
Chyba serveru,

omlouvám se, pracujeme na nápravě.
jouklik
Díky za zprovoznění biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.