Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Prodam mys,klavesnici,podlozku,sluchatka
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Bazar
davys
Sluchatka - SteelSo​und 5H v2 USB ve vybornem vstavu bez zarucniho listu sluchatka byli rozbite tak mi za ne vymenili uplne nove. (1000kc)
Mys - Logitech MX518 mirne poskrabany (450kc)
Klavesnice - Logitech G15 ,myslim ze uz propadla zaruku, ale jinak je ve vybornem stavu (1000kc)
Podlozka - Steelpad SX mirne vyjezdena podlozka, ale jinak v perfektnim stavu. (450kc)

Kdo by mel zajem tak mi poslete PM.
MyGun.
Jsi drahý. Hodně.
Tipos
dam ti 100 za vsechno
Danigo__
Taky mam MX518 a kdybych ji chcel prodat tak ne za 450 ale tak za 250-300 vic to cenu nema innocent.gif
Sawier
g15 s propadlou zarukou za litr? lol
davys
drahy?ty sluchatka jsou uplne novy. Jinak novy stojej tak 2000kc to sami s klavesnici
clown
A já ti zase prodám svoje lehce opotřebený Prkénko na hajzlíku.Taky jako nový.
V obchodě stojí Litr, takže za 700,- je tvoje.
davys
tak to je fakt drsny no ...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
za sluchátka ti dám 350, max 500, za myš 250. Jestli to budeš chtít prodávat za to co si říkáš tak budeš dlouho hledat kupce, než se probudíš.

u používanýho zboží co má navíc po záruce si sotva můžeš dovolit říct si víc než 20 procent původní ceny, zejména u takovejchle elektronickejch výrobků. A je to ještě dobrá nabídka. V bazaru by ti za tu myš dali tak 100, 150 a za tu podložku tak 50 korun. Bez prdele.


Bereš?
davys
Ale tady de taky o to, ze ty sluchatka mi tedka vymenovali, zadny skrabanec vubec nic, ty sluchatka neprodam min jak za 800kc + mys muzu max zlevnit na 200kc.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (davys @ 06.08.2010, 12:15) *
Ale tady de taky o to, ze ty sluchatka mi tedka vymenovali, zadny skrabanec vubec nic, ty sluchatka neprodam min jak za 800kc + mys muzu max zlevnit na 200kc.

no, tak ta myš za 200 by šla... pošli fotku tej myši zeshora a zespoda a jestli jsi z prahy, můžem se domluvit.
MyGun.
dobrej fail, nejsem svině, takže nebudu hergothovi kazit obchod. (:
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.