Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hra do školy (ntb - tablet)
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Mrdkožrout
Tak něják mě začíná nudit dokola hrát RedAlert2 a Worms Armageddon, tak pokukuju po nějáký nový hře, nejlépe strategii.. :)

HW: IBM X41T (Centrino 1,6GHz ; GMA 900)

A nejlepší by bylo, když by to šlo ovládat jenom myší (Red Alert je sice fajn ovládat přes klávesnici, ale pomocí tabletu a dotykovýho pera zase příjemnější a méně nápadný)..

Starcrafty předem vylučuju - nebaví mě... Nikdy jsem nehrál Warhammery, hrál někdo? (samozřejmě nějáký starší verze, co na tom rozjedu)


e: A neraďte hry podobné tomu, co posotval Calll.... to je šílěná otrava..
calll_
hoi3 + samper fi, victoria 2
Mrdkožrout
Victoria 2

# OS: XP/Vista/Windows7
# Processor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
# Memory: 2 Gb RAM
# Hard Disk Space: 2 GB Available HDD Space
# Video Card: NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900


Hearts of Iron 3


# OS: Windows 2000/XP/Vista
# Processor: Intel Pentium IV 2.4 GHz or AMD 3500+ (quad core)
# Memory: 2Gb RAM
# DirectX®: DirectX 9.0c or more
# Hard Drive: 2GB HDD space
# Sound: DirectX-Compatible soundcard
# Video: GeForce 8800 or ATI Radeon X1900 videocard, NVIDIA



//// callle, ty sem radši ani nepiš..
calll_
aha sem si nevšimnul že máš takovej shit :D

QUOTE(Mrdkožrout @ 08.09.2010, 01:33) *
e: A neraďte hry podobné tomu, co posotval Calll.... to je šílěná otrava..

btw hoi je jedna z nej strategi co kdy byla :P, dokonce bych ji dal na stejnou úroveň defconu
Mrdkožrout
QUOTE(calll_ @ 08.09.2010, 02:04) *
pro takový jednoduchší jak ty docela jo


Nojono, mě hold baví strategie typu RedAlert2.. :) Škoda, že k tomu není víc datadisků.. :(
calll_
QUOTE(Mrdkožrout @ 08.09.2010, 02:12) *
Nojono, mě hold baví strategie typu RedAlert2.. :) Škoda, že k tomu není víc datadisků.. :(

to protože se ti líbi když vidíš jak tam jde to autíčko atď, v hoi musíš trocha zapojit představivost
Conan
heroes 2 :D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
World of Goo
L@chtan
Diablo, Age of Empires (Mythology), Empire earth
L.T.Sm@sh
Kup si čtverečkovaný blok, tužku a zahraj si se sousedem v lavici lodě. Klasika je nejlepší.
Bizziiik
Zkus disciples sacred lands nebo můžeš i dvojky, když to rozchodíš. Je to teda tahová strategie, ale luxusní. Jinak warhammery nedoporučuji sama o sobě to není tak náročná hra, ale jakmile se už sejde více jednotek a podobně, tak se to i celkem u výkonných (berte s rezervou) seká. Nebo můžeš zkusit Jagged alliance 2 bo jak někdo zmiňoval AoE, Rise of nation, Spellforce
Rumčajz
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 08.09.2010, 12:23) *
Kup si čtverečkovaný blok, tužku a zahraj si se sousedem v lavici lodě. Klasika je nejlepší.



Sawier
rtcw
+-=
QUOTE(Rumčajz @ 08.09.2010, 18:22) *

To jsme si se sousedem vyrobili taky , Problém byl když je průvan :) (pokud najdu vyfotím ... )

Tak jsem je nenašel , buď jsou vyhozený nebo jsou v matice nekdě v hromadě starejch sešitů a tam nepolezu z úcty k mým mozkovým buňkám které nad nima zemřely ...
Rumčajz
QUOTE(+-= @ 08.09.2010, 18:27) *
To jsme si se sousedem vyrobili taky , Problém byl když je průvan :) (pokud najdu vyfotím ... )


no tohle je taková beta :D Docela to šlo tak přemejšlíme, že udělámě něco kvalitnějšího
Beluga
Papírový šachy jsou klasika! Hráli jsme takhle i (spíš) dámu, tam stačilo jen vystříhnout dostatečný počet čtverečků. Nemuselo se nic kreslit, nič čárat, za chvíli bylo hotovo.
Marw_
QUOTE(L@chtan @ 08.09.2010, 12:14) *
Age of Empires (Mythology), Empire earth


Když už, tak Age of Empires II (Age of kings popřípadě s datadiskem Conquerors) to je snad jediná hra která mě nikdy neomrzela, ačkoli jsem jí nikdy extra neuměl biggrin.gif
Tipos
ten aoe doporučuju jen na fakt dlouhé hodiny :D
Mrdkožrout
AoE jsem nahrál kvanta hodin.. To mě něják omrzelo už..

World Of Goo.. tam jsem se zase zaseknul v jedný části.. :/
repeek
QUOTE(Mrdkožrout @ 08.09.2010, 01:33) *
Tak něják mě začíná nudit dokola hrát RedAlert2 a Worms Armageddon, tak pokukuju po nějáký nový hře, nejlépe strategii.. :)

HW: IBM X41T (Centrino 1,6GHz ; GMA 900)

A nejlepší by bylo, když by to šlo ovládat jenom myší (Red Alert je sice fajn ovládat přes klávesnici, ale pomocí tabletu a dotykovýho pera zase příjemnější a méně nápadný)..

Starcrafty předem vylučuju - nebaví mě... Nikdy jsem nehrál Warhammery, hrál někdo? (samozřejmě nějáký starší verze, co na tom rozjedu)


e: A neraďte hry podobné tomu, co posotval Calll.... to je šílěná otrava..


Battle for Wesnoth. Free, heroes like, naprosto epic a musi se u toho sakra hodne taktizovat. A da se hrat po netu.

http://www.wesnoth.org/
Minibuky
knight and merchants
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.