Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: RE: Chyba COD 1, FAQ nepomohlo Runtime ERROR C++
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
WITAS
Instalovat starší ovladače není třeba a je to i nežádoucí, pokud hraješ i novější hry. Stáhni si tento soubor a vlož ho do složky kde máš spouštěcí soubory CoD, pak ti pošlapou veškeré ovladače ATI.

A jen malá připomínka k adminům, zamykat téma kde se řeší nějaký problém se hrou není zrovna košér, to že se najde nějaké řešení na úkor funkčnosti není pravým řešením a později se může objevit i 100% řešení a je dobré když je to v jednom tématu.
Chimere
On si rekl sam o lock v poslednim prispevku ( tim nerikam, ze jsem to locknul ja :D ).

Jinak diky ti za ten fix, konecne aktualni Catalysty a zadny problem s cod.
f0rtune
QUOTE(WITAS @ 18.12.2010, 10:31) *
Instalovat starší ovladače není třeba a je to i nežádoucí, pokud hraješ i novější hry. Stáhni si tento soubor a vlož ho do složky kde máš spouštěcí soubory CoD, pak ti pošlapou veškeré ovladače ATI.

A jen malá připomínka k adminům, zamykat téma kde se řeší nějaký problém se hrou není zrovna košér, to že se najde nějaké řešení na úkor funkčnosti není pravým řešením a později se může objevit i 100% řešení a je dobré když je to v jednom tématu.

Instalovat staré ovladače kvůli CoD 1 se mi nechtělo. Fix ( jak tento,tak jiný) mi nepomohl .
w7 86x
ati hd 4650

Jelikož mám radši CoD 4 tak jsem to neřešil a smazal to. Pokud ovšem příjdete na nějaké lepší řešní krom mazání nového ovladače grafiky,tak se na Vás příjdu podívat
f0rtune
Rozhodl jsem se nainstlovat tedy starší ovladač Ati - nepomohlo , dal jsem fix , nepomohlo .. stále stejná chyba,nějaké další nápady ?
L@chtan
Prodat ATInu, koupit Nvidiu thumbsup.gif Dokud to nepořeší výrobce, my budem malý páni
Rahl
Ja mam Nvidii a píše mi to taky.
W7 64bit Nvidia GTS250
f0rtune
QUOTE(L@chtan @ 09.02.2011, 15:13) *
Prodat ATInu, koupit Nvidiu thumbsup.gif Dokud to nepořeší výrobce, my budem malý páni

To je řešení :-)
strécoWolfrámo
Fix nepomohl

AMD Phenom X3 2,2 Ghz
Mobility Radeon 5650 1GB
4 GB DDR3 ram
L@chtan
QUOTE(Rahl @ 09.02.2011, 15:44) *
Ja mam Nvidii a píše mi to taky.
W7 64bit Nvidia GTS250

V tvém případě stačí jen aktualizovat ovladače grafiky (nejnovější nebo trošku starší..)
Tipos
trochu OT... proč hrajete na vykonem pc starší hry?.. vím některé jsou dokonce lepší.. pokud chcete prodám vám ge force 7600gs do agp 8x na ktéré to jede v pohodě :D
strécoWolfrámo
QUOTE(Tipos @ 09.02.2011, 21:29) *
trochu OT... proč hrajete na vykonem pc starší hry?.. vím některé jsou dokonce lepší.. pokud chcete prodám vám ge force 7600gs do agp 8x na ktéré to jede v pohodě :D

proč na dnešních smartphonech píšeš SMSky ? když můžeš odesílat maily ... pokud chceš, prodám ti Sony Ericsson T630i, Siemens ST60 nebo podobný ...
proč nosíš týden staré trenky? když můžeš mít nové ... jestli chceš, nějaké staré ti prodám ...

fakt si mě vytočil, už nepiš, nebo ze sebe uděláš ještě většího idiota, než si ukázal
f0rtune
QUOTE(strécoWolfrámo @ 10.02.2011, 14:43) *
proč na dnešních smartphonech píšeš SMSky ? když můžeš odesílat maily ... pokud chceš, prodám ti Sony Ericsson T630i, Siemens ST60 nebo podobný ...
proč nosíš týden staré trenky? když můžeš mít nové ... jestli chceš, nějaké staré ti prodám ...

fakt si mě vytočil, už nepiš, nebo ze sebe uděláš ještě většího idiota, než si ukázal

Zato Ty válíš , nerozebírej tu OT , smaž příspěvek pokud se Ti nezdá . Člověk tu chce poradit ,né číst Tvé názory s trenky,..

Poraď mi radši v mém tématu , taky mě vytáčí že čtu tendle OT místo Tvé rady . Díky
WITAS
Pokud jste zkusili fix a i starší ovladače (10.4 a starší), tak bych zkusil ještě pročištění registrů, více zde.
f0rtune
QUOTE(WITAS @ 10.02.2011, 19:28) *
Pokud jste zkusili fix a i starší ovladače (10.4 a starší), tak bych zkusil ještě pročištění registrů, více zde.

Ahoj Witasi,koukni se prosím Tě i na mé téma které jsem založil s problémem , který mám . Sleduji , že stoupá zobrazení tématu ale rada ani jedna. Děkuji za případnou pomoc
Rahl
Starší ovladače by asi pomohly, ale já zároveň chci hrát i Age of Conan a CoD 6, a pořád to přeinstalovávat...by mi asi hráblo.
UnsolverMaty
QUOTE(WITAS @ 18.12.2010, 10:31) *

Vyřešil se tu prosím nějak tento problém u těch co nastal...mám stejný problém a stejně ak mám Atinu nikoli nVidia. Díky moc
Jo a ten soubor jsem nakopiroval a nepomohlo
Achjo to už sem nikdo nechodí? Nikdo nepomůže pls?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.