Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Battlefield 3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Vizi
QUOTE(MemphiS @ 18.10.2011, 21:05) *
Věcná... Co je lock on? :D

Zde máš ukázku, aby si byl pořádně v obraze. :)
http://www.youtube.com/watch?v=2tcVgEo8tDY...utu.be&hd=1

Jinak asi zpět k BF3, jinak nás někdo pokárá. wink.gif
Azriel
Jojo uz se tesite?ja strasne moc;)
IAczech
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 18.10.2011, 01:52) *
"knifou?"

DICE mění k nepoznání i něco jinýho, koukám...

Nooo Jooo nooo ... Po česku :D

QUOTE(calll_ @ 18.10.2011, 10:20) *
to je pilot !

Lítám stejně v BC2 thumbsup.gif Tam to jde taky na HEAVY METAL mapě thumbsup.gif
calll_
QUOTE(IAczech @ 19.10.2011, 14:04) *
Lítám stejně v BC2 thumbsup.gif Tam to jde taky na HEAVY METAL mapě thumbsup.gif

no skoro stejne dobre :d jednou sem ti delal co-pilota, v bfbc2 se moc nedal kopírovat terén tady je to mnohem líp vymyšleno
IAczech
QUOTE(calll_ @ 19.10.2011, 14:17) *
no skoro stejne dobre :d jednou sem ti delal co-pilota, v bfbc2 se moc nedal kopírovat terén tady je to mnohem líp vymyšleno

V BC2 není jediná mapa, která by byla takto členitá a je to škoda, právě HEAVY METAL by mohl mít i víc lesů a stromů a různých cestiček thumbsup.gif Ale pro mě je to výzva a naučit se s tím létat nebude tak těžký thumbsup.gif
calll_
Conan
Ale nejakou zimni mapu by to chtelo, v BC2 sem je mel celkem rad.
IAczech
Už se těším ... zrovna co budu mít po práci a 5 dní volna tak to následující den vychází, tak si to musím užít thumbsup.gif Vypadá to perfektně co si budem povídat a už se teším na svého supporta, střelivo potřebuje každej biggrin.gif A těžký kulomety to je moje ...
Tipos
No já středoškolák mám od středy podzimní prázdniny ...

Já to vidím na týpka s klíčem ... Miluju raketomety, naváděčky, miny wow.gif


a držím to blbě! :D
Azriel
u mě jasná volba...... na zemi postava s klíčem a vzduch.... osedlavam vrtulník
MemphiS
Nevím proč, ale nejvíc mi přirostl k srdci medik. Už i v UO jsem běhal s tím "lepidlem" v ruce :))
calll_
no ja v bete hral jenom za assaulta a ve full asi taky :)
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(Tipos @ 19.10.2011, 21:11) *
a držím to blbě! :D

Držíš to přímo učebnicově ,ale míříš opačným směrem.
whistle.gif
Tipos
no "mířil" jsem na ten dav co na mě čuměl :D
Tipos
yeaaaaaaaaah, na to jsem přesně čekal !
Azriel
tak od včera už mam hru přidanou na origin .. jenže nejde zatim stáhnout .. no tak budu tupě zírat na lcd do 27. confused.gif
calll_
QUOTE(Azriel @ 21.10.2011, 18:43) *
tak od včera už mam hru přidanou na origin .. jenže nejde zatim stáhnout .. no tak budu tupě zírat na lcd do 27. confused.gif

jakto ja ji teď v pohode stahuji a mail ti poslali ?
Azriel
já mam RU verzi
calll_
QUOTE(Azriel @ 21.10.2011, 19:05) *
já mam RU verzi

tak ja myslel že to je jedno jakou máš verzi že preload začal všude dnes a hru spustíš podle region locku tak nevím jak to je :)
Azriel
No nevim ... mail nepřišel... battlelog nejde.... takže počítám s tim,že v rusku to vyjde asi zítra ....

EDIT: Tak už to naskočilo ... Братья уже действуют в России: D
Tipos
frusty.gif z nedočkání jsem byl nucen zapnout black ops ! :D, azriel, hraješ hc? jestli jo tak jdem hrát! :D
Azriel
Já jsem BO přestal hrát v září nebo kdy a dal jsem si pauzu kvůly BF3.Jina v BO jsem na publiku moc nehrál .. spíš teamplay

Na Red Orchestru2 by si mě ale určitě vylákal sneaky.gif
Tipos
fuck ... nemám :D , jdu hrát hledání min ...
Azriel
jooo tak to přeju příjemnou zábavu .. kdyby jste potřebovaly poradit kde sehnat levně hry .. napište mi na PM nebo na mail azriel@gamepark.cz ( toto neni reklama )
Azriel
Tak ten origin mi hlava nebere.Změnil jsem složku instalací her na jiný disk,změnil jsem složku zachování instalačních dat na jiný disk a stejně mě to cpe pořád na C:\Programfiles(x86)... už to stahuju po 4 a zkusil jsem pročistit PC a podobný psí kusy. ermm.gif zlatej Steam ... ale asi to budu muset zkousnout ... holt partition to jistí a zvětšim C: thumbsdownsmileyanim.gif guitar.gif grrr.gif
Tipos
ono to jde zvětšít aniž bys musel reinstal?
calll_
QUOTE(Azriel @ 22.10.2011, 21:00) *
Tak ten origin mi hlava nebere.Změnil jsem složku instalací her na jiný disk,změnil jsem složku zachování instalačních dat na jiný disk a stejně mě to cpe pořád na C:\Programfiles(x86)...

no myslím že problem je v tom že si ten preload ( tj včera pokud si dobre pamatuji ) začal když to bylo nastaveno na disk C, ja to v originu všechno nastavil na disk D a neni problem všechno se tam nainstalovalo :)


btw hra pujde asi od 24.10 dnes sem podle par online návodu testoval proxy a release check tam hodil datum 24.10 - 17.00 ( pak to upresním když to bude fungovat )
Azriel
No takže smazat origin a znova?

QUOTE(Tipos @ 22.10.2011, 21:11) *
ono to jde zvětšít aniž bys musel reinstal?

Ano jde
QUOTE
btw hra pujde asi od 24.10 dnes sem podle par online návodu testoval proxy a release check tam hodil datum 24.10 - 17.00 ( pak to upresním když to bude fungovat )

Toto je už na jednom serveru s tématikou VPN a zatim je to nefunkční ...
calll_
QUOTE(Azriel @ 22.10.2011, 21:30) *
No takže smazat origin a znova?

no myslím že pokud máš origin na C to nevadí ( i když ja ho mám na D ) hlavne musíš nastavit tohle pred downloadem hry




QUOTE(Azriel @ 22.10.2011, 21:30) *
Toto je už na jednom serveru s tématikou VPN a zatim je to nefunkční ...

je to funkční možná jenom něco špatne delají :)



Azriel
Tak smazáno a reinstall .. tak uvidíme ... máš wokna x64 nebo x86
calll_
QUOTE(Azriel @ 22.10.2011, 21:36) *
Tak smazáno a reinstall .. tak uvidíme ... máš wokna x64 nebo x86

x64
Azriel
Tak už to stahuje kam má.ale divný je že normálně sosám 1.2MB/s a přez origin stabilně 3.2
calll_
QUOTE(Azriel @ 22.10.2011, 21:43) *
Tak už to stahuje kam má.ale divný je že normálně sosám 1.2MB/s a přez origin stabilně 3.2

no jenom když začína ten download taky sem to mel stejne :) pak ta rychlost postupne klesne
Azriel
No zatim to nespadlo a už jsem na 10,95% :)
Rumčajz
tak podle prvních ohlasů kamošů z koleje je ten singl fakt vynikající :)
Azriel
a kde ho vzaly,když ještě neni crack?
Azriel
Převzato z jiného fora
QUOTE
Bylo nalezeno nové VPN, skrze které aktivujete hru už 24.10. v 17:00!

Krok 1)

Stáhněte si soubor http://www.flyvpn.com/files/downloads/FlyVPN_2.2.1.6.exe a spusťte ho.
Nemusí se nic instalovat.

Krok 2)

Jděte na stránku http://www.flyvpn.com/freetrial a zjistěte si tam heslo.

POZOR: Heslo se mění každých 20 minut, takže než se tam začnete připojovat je potřeba se podívat na nové heslo.
Uživatelské jméno použijte vpna.


Zobrazení přílohy, klikněte zde
Krok 3)

Do spuštěného programu vepište jméno a heslo.

Jméno bude pořád stejné - vpna.
Heslo se mění každých 20 minut, je tedy potřeba si ho zjistit z odkazu v bodě 2.

Zobrazení přílohy, klikněte zde

Krok 4)

Připojte se.

Krok 5)

Vyberte si jednu z korejských VPN - jsou 3 a začínají na Korea.

Zobrazení přílohy, klikněte zde

Po úspěšném připojení se Vám aplikace minimalizuje do tray ikonky vedle hodin.

Krok 6)

Aktivujte hru.

Zobrazení přílohy, klikněte zde


QUOTE
je to funkční možná jenom něco špatne delají :)


vždyť to tam máš napsané .. 24.10. :) už to máš připravený na aktivaci 24.10.
calll_
QUOTE(Azriel @ 23.10.2011, 10:45) *
vždyť to tam máš napsané .. 24.10. :) už to máš připravený na aktivaci 24.10.

ovšem že tam psalo 24.10 když sem mel v tu chvili ip honkkongu :D
Vizi
Mohu potvrdit, singl je skvělý, včera sem u něj proseděl až do rána a rozhodně bude mít Cod s čím soupeřit. Servery na multak sice jedou, ale zatím se mi nepodařilo nikam připojit, buď je server narvaný nebo je vysoký ping, který ani připojení neumožní. :(
Azriel
tak vidíš :D zítra to budeš mít aktivovaný a budeš si moct zahrát s rákoskama wow.gif
Rumčajz
QUOTE(Azriel @ 23.10.2011, 10:07) *
a kde ho vzaly,když ještě neni crack?


na xboxu? :)
Azriel
zvířata .... konzole jsou jen na fotbal a hokej :D
Tipos
vy jste ale ďábli !

jeden už to tu hraje, další tu dává návod jak na instal .. vy jste mi ale nezbedníci ! :D
calll_
Azriel
A další láká s damavad peak
calll_
tak víš EA dobře platí za propagaci a fifa je taky super !
Juress
Tož to abych šel nakoupit ty energiťáky co? :)
calll_
2hod 30min !!
calll_
QUOTE(Azriel @ 23.10.2011, 21:41) *
A další láká s damavad peak

tak už sem si skočil, ta grafika je neskutečná hlavne mapa grand bazar ty odlesky ve vode ani nevím která mp hra měla tak kvalitnou grafiku naposled
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.