Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Battlefield 3
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Azriel
ta je ošklivá :) .. já jedu v G5
IAczech
QUOTE(Azriel @ 30.11.2011, 16:14) *
ta je ošklivá :) .. já jedu v G5

Ale velkou myš je dneska problém sehnat ... Tato je jedna z největších thumbsup.gif Nemám rád malé myši ...
Juress
QUOTE(IAczech @ 29.11.2011, 18:43) *
A je to tady ... velká výměna ... Byla přikoupena i nová podložka. A teď se jde vyzkoušet BF 3 s DPI 3600, tak jsem zvědavej. Jinak stejná značka a zvyk na myš maximální hned od začátku thumbsup.gif

Já mám přesně tu tvoji ošoupanou, akorát v nějaké novější verzi a max. spokojenost.
Před tím jsem měl Razer DeathAdder za dvojnásobek ceny a už nikdy víc do takle drahé myši nejdu. Rozvrzala se, kolečko se vyjezdilo, do potoka s tim.

edit: pro fanoušky dubstepu - http://soundcloud.com/deathtokids/death-to-kids-battlefield
calll_
na ps3 byl včera patch a upravil toho celkem hodne irnv atď a taky tohle, jenom nevím kdy to vyjde na pc

Juress
Jn, ale to je jen skriptovaná záležitost. Spadne když má jeden tým 10 ticketů, takže prostě jen tak pro efekt na konec hry.
Vizi
To zábradlí na tom stožáru v různých poschodích by mohlo jít konečně prostřelit. blink.gif
Restrepoo



hmm divne že teď jsem byl na te mape a jak už bylo těch 10 ticketu tak nic :( normalně to tam vurt stalo
Tipos
to mají jenom na konzolích (zatím)
Restrepoo
QUOTE(Tipos @ 02.12.2011, 20:26) *
to mají jenom na konzolích (zatím)


aha :(
MyGun.
zdá se mi to nebo má bad company 2 hodně hnusnou grafiku? jsem dlouho nic nehrál a po zapnutí se mi to teda vůbec nelíbí a přitom mám vše na max.
Tipos
Jo mě se tež zda když jsem to zapl během výpadku internetu že to je takové jakesi břidké.

ps změn si podpis :D místo bfbc2 na bf3 :D, ty statisktiky si nech, myslím to s tou budovou
IAczech
Tak konečně tu máme na 6.12 další patch... a nejvíce se mi líbí tyto body (bude opravena baterka) a hlavně :


Upravena AN94, takže její střelba v dávkách více odpovídá jejím přednostem ve skutečnosti.
Přidána možnost střelby po jedné kulce u AN94.

Doufám, že nebude tak lítat jako teď, nedá se s tím střílet...
Azriel
no AN-94 zrovna expim a mam už jen 75 killů a je na 100%,takže pro mě úprava docela pozdě.Dál mě čeka sračka UMP :)
IAczech
QUOTE(Azriel @ 05.12.2011, 08:23) *
no AN-94 zrovna expim a mam už jen 75 killů a je na 100%,takže pro mě úprava docela pozdě.Dál mě čeka sračka UMP :)

UMP je docela v pohodě ... to AN-94 je na tom o dost hůř, to trošku prokoučovali vývojáři. Jinak se má zvýšit kopání M416, která je na tom teď podobně jako M16A4, přitom by M16A4 měla být na dálku mnohem víc přesná. Ale uvidíme, bude tam hodně oprav zbraní. Zítra se ukáže.
Vizi
By mě opravdu zajímalo, jaký s prominutím kretén se podílel na opravovacím (svařovacím) zařízení a jeho funkčnosti grrrr, nebude totiž trvat dlouho a odvezou mě z toho do bohnic !!!! Stává se vám, že ten svařák (nebo co je to za krám), prostě nechce pracovat ať děláte co děláte, prostě nechce opravovat mrcha jedna a když ho použijete, jen tak ze srandy tak funguje bezvadně ! Nebo něco dělám špatně, když pro použití mačkám akční tlačítko na myši ?!! kua už, taková hovadina a jak dokáže vytočit :)
calll_
asi by to chtělo novou myšku protože tenhle problem sem nikdy nemel a ani se na to nikdo nestežoval :D
Vizi
QUOTE(calll_ @ 06.12.2011, 00:31) *
asi by to chtělo novou myšku protože tenhle problem sem nikdy nemel a ani se na to nikdo nestežoval :D

Já z toho těžce hapruju !
Zajímavé je, že mimo tank nebo jiný prostředek, který chci opravit to funguje skvěle bez problému, ale jak přistoupím k prostředku na opravu tank je zle, prostě to nechce svařovat nebo co to dělá za blbost.
Mno tak či tak na to prdím, přece se z toho nenechám zdeptat omg. biggrin.gif

Co mi nejvíce vadí u této hry jsou k nepochopení věci jako:
- jak může bojový vrtulník, tedy jeho střelec, který ovládá lehký kulomet, namamrť rozjebat tank a to i z posílením pancířem ?!! nechápu a je to přitažené za vlasy
- bazuka pod nohy nepřítele ho prakticky nikdy nezabije, tak kua kde to jsem ?!
- neprůstřelné ploty mě dovádí k šílenství
- v HC zapnutý killcam, která ještě k tomu nejde přeskočit, prasárna na pátou

no raději to nehrát... najdu si klidné místečko ze svařákem a knížkou v ruce a bude to ta nejlepší věc, co mohu udělat ;)
Tipos
Ale no tak Vizi klíííd :D, přichází vánoce a tebe deptá "svařák" :D.

Vem si Utočníka a jdi se latat, nemusíš pořád sedět v technice :D, nebo choď na servery bez techniky a bez plotu ... rolleyes.gif

Hry jsou tvořeny za učelem zabavit se :D
IAczech
Tyhle problémy jsem nezpozoroval, jenom s tou bazzokou, to je pravda střelíš mu to pod nohy a nic, ale pak je tak rozmazanej, že když hodíš na pistol tak ho v pohodě doděláš jedním výstřelem thumbsup.gif Jinak svařování pohoda to funguje. Jen asi svařuješ na špatném místě thumbsup.gif
calll_
nevím čím to je ale minule sem hral na usa serveru a ono se dalo v pohode hrát :d jako sem tam to laglo ale u ostat. her by to proste nešlo vůbec

pak prišla na rad australie abych to overil a taky v pohode :D ješte sem se ptal v chatu jestli je server fakt v aus a psali že jo, ono taky ten filter byl tak nastaven a ping to ukazovalo v browseru kolem 355

QUOTE(Juress @ 05.12.2011, 11:04) *
wau 2gb :)

no stahuji to a má to 3.9 gb :D
Juress
QUOTE(Vizi @ 05.12.2011, 23:51) *
By mě opravdu zajímalo, jaký s prominutím kretén se podílel na opravovacím (svařovacím) zařízení a jeho funkčnosti grrrr, nebude totiž trvat dlouho a odvezou mě z toho do bohnic !!!! Stává se vám, že ten svařák (nebo co je to za krám), prostě nechce pracovat ať děláte co děláte, prostě nechce opravovat mrcha jedna a když ho použijete, jen tak ze srandy tak funguje bezvadně ! Nebo něco dělám špatně, když pro použití mačkám akční tlačítko na myši ?!! kua už, taková hovadina a jak dokáže vytočit :)

Jako pokaždé když držím LMB tak to dělá tu animaci a funguje. Pokud chceš opravovat tank, stojíš u něj a ono to ten tank neopravuje (i když z toho leze ten plamen) tak to je tím, že musíš mířit na pancíř toho tanku (tak aby z toho lítaly jiskry) a né na kola a pásy, na kterých to nefunguje.

Co se týče gunner místa u Choppera - pochybuju, že to bude lehký kulomet :D
RPG-7/SMAW pod nohy nezabije nepřítele - díky bohu, nesnášim blázny co stříli na pěchotu rpgčkama a spamují o sto šest
Neprůstřelné ploty - jop, vytváří to docela srandovní scény, jak po sobě dva blbci střílí na opačných stranách plotu a ono prd :D
HC a kill cam - souhlas, killcam bych zakázal všude, nejvíc mě deptá, že se na toho blázna co mě sejmul musím koukat :D
Tipos
QUOTE(Juress @ 06.12.2011, 11:52) *
Co se týče gunner místa u Choppera - pochybuju, že to bude lehký kulomet :D
RPG-7/SMAW pod nohy nezabije nepřítele - díky bohu, nesnášim blázny co stříli na pěchotu rpgčkama a spamují o sto šest
Neprůstřelné ploty - jop, vytváří to docela srandovní scény, jak po sobě dva blbci střílí na opačných stranách plotu a ono prd :D
HC a kill cam - souhlas, killcam bych zakázal všude, nejvíc mě deptá, že se na toho blázna co mě sejmul musím koukat :D


- je to těžký kalibr, to jo, ale aby to zničilo takovou M1A1 .. Mno ...
- +1 , byl jsem i na serveru kde za to kopali, když tam byl admin no
- to se mi už stalo, stříleli jsme po sobě jak jeblí, on to pak vzdal a jak běžel pryč tak pár ran prošlo a dostal (asi jen nějaké časti bugujou
- a když už tak aspoň až se to dá přeskočit, jelikož někdy tak kamera je tak pošastaně daná ...
Vizi
QUOTE(Tipos @ 06.12.2011, 11:58) *
- je to těžký kalibr, to jo, ale aby to zničilo takovou M1A1 .. Mno ...
- +1 , byl jsem i na serveru kde za to kopali, když tam byl admin no
- to se mi už stalo, stříleli jsme po sobě jak jeblí, on to pak vzdal a jak běžel pryč tak pár ran prošlo a dostal (asi jen nějaké časti bugujou
- a když už tak aspoň až se to dá přeskočit, jelikož někdy tak kamera je tak pošastaně daná ...

- těžký nebo lehký, tak či tak by měl tank takové poškození vydržet, když to porovnám např. s A10 a jeho GAU-8 Avenger, tak to je pak jiná liga
- samozřejmě sem RPG pod nohy myslel z nadhledem, prostě se někdy vyskytne situace, kdy nezbývá nic jiného než RPG tak použít i když je to proti srsti, přežití je přežití, druhá možnost je umlátit nepřítele pažbou nebo na něj udělat smrtelný obličej biggrin.gif
IAczech
Tak už to stahuju... a PC servery stále down thumbsdown.gif Asi zase bude nákej ten problém ...XBOX,PS,PC
calll_
QUOTE(IAczech @ 06.12.2011, 12:16) *
Tak už to stahuju... a PC servery stále down thumbsdown.gif Asi zase bude nákej ten problém ...XBOX,PS,PC

ja tam mám u všech up možná teď to naskočilo
IAczech
Kámoš má připojení přes 3G thumbsup.gif Přeji mu stahovat 4GB ... to bude mít asi zase po limitu na několik měsíců...
calll_
upravila se taky hodnota coop score na unlock g3a3 stačí 160000

btw když má někdo ru verzi hry a černou obrazovku tak tady je o tom info


saúdská arábie se přidala k evropě

Juress
Downloading... 4 MB/s ooo yeee
Super, že ulehčili coop, proč tam mám nahráno přes půl mega score.
calll_
tohle byla super mapa v bf2

Vizi
QUOTE(calll_ @ 06.12.2011, 13:39) *
tohle byla super mapa v bf2

jop skvělá mapa, hrál jsem ji snad pořád dokola je skvělé, že bude i pro BF3, kde dostane zas o něco vylepšenou grafickou podobu thumbsup.gif
IAczech
Tak teď jsem to hrál... maximálně vykurvili letadla ... ale max .. světlice absolutně neúčinné... prostě na pěst ... IGLA sestřelí snad vše... rušička radaru taky na píšu ...
Juress
QUOTE(IAczech @ 06.12.2011, 18:22) *
Tak teď jsem to hrál... maximálně vykurvili letadla ... ale max .. světlice absolutně neúčinné... prostě na pěst ... IGLA sestřelí snad vše... rušička radaru taky na píšu ...

Ale kulomety ve stihačce boostli ne?
Mě se zase zdá, že nějak pojebali senzitivitu myši, je to takové utahané. Navíc ta grafika mi příjde hroší než před tím.
Vizi
Reaktivní zbroj u tanků, absolutně k ničemu jen na okrasu v menu hry, světlice u stihaček a vrtulníků mají zdá se nějak sníženou funkčnost nebo co... to je zas patch za všechny prachy. sicksmiley.gif
Juress
Tak reaktivni štít máš jakoby jednu ochrannou vrstvu, která se zníčí po dopadu SMAW/rpg/tankové hlavice. Z každé strany jedna. Ikdyž ze předu asi není.
Světlice mi příjdou pořád stejné, ale psali, že chtějí udělat úpravu, že musí pilot ty světlice vypustit když jsou blíže ke stíhačce a né, že to vypustí, když je ta střela pět kilometrů daleko.
calll_
QUOTE(Juress @ 06.12.2011, 20:36) *
Tak reaktivni štít máš jakoby jednu ochrannou vrstvu, která se zníčí po dopadu SMAW/rpg/tankové hlavice. Z každé strany jedna. Ikdyž ze předu asi není.

jn tak jak píšeš natočíš tank na levou stranu dostaneš hit pak ho natočíš na pravou dostaneš hit a tank je ok :) pak dostaneš hit kterej te už oslabí + máš čas na 1 nebo 2 hity to tank vydrží za tuhle celou dobu máš čas sundat ten tank
Vizi
Poslouchám, co mi to hučí kolem ucha a on padá stožár na Kasp. Hranici biggrin.gif
Jn s těma světlicama je to asi stejné jak před tím, záleží jak server laguje nebo ne a teď se mi zdá, že to laguje dost často, ať vlezu kam chci... čudné.
S tím reaktivním štítem to musím vyzkoušet, chápu že je to nějaká vrstva, ale moc se mi nezdála ta vydrž s porovnáním tanku bez štítu.
IAczech
Musím pochválit jediné :D Zlepšili rušičku, teď je to konečně rušička, dřív se ani nevyplatila proti světlicím, teď je to jasná volba. Jinak ten reaktivní armor vidíš dole u obrázku tanku. Jinak reaktivní armor je pouze proti lehkým zbraním, takže RPG a Bazzoka proti ničemu jinému není. Když na Tebe zaútočí tank, tak je jedno jestli ho máš nebo ne, to samé BVP s průrazným střelivem, ten samej případ, když má obyč, tak ten reaktivní armor pomůže, ale jinak je s Tebou taky ámen, používám to vím o čem mluvím. thumbsup.gif

Jinak neboj, mě to taky víc laguje, ale to se napraví, až všichni stáhnou patch a přestanou zatěžovat servery.
Juress
Tady jsou změny, které redditoři prozatím objevili. Tento se seznam se může dál měnit podle toho jaké další změny hráči objeví:

Klávesa H mění nastavení chatu a to následovně:

- Skrytý (chat se nezobrazí nikdy)
- Vyskakovací (chat tak jak ho známe. Objeví se jakmile někdo napíše)
- Stále zapnutý (mluví samo za sebe)

x V nastavení ovládání se objevil posuvník pro změnu citlivosti ovládání u vozidel
x Stejně tak se objevil posuvník pro změnu citlivosti pro joystick
x Oddělené nastavení otočení (invertování) ovládání pro pěchotu a vzdušnou techniku
x Byl opraven bug, díky kterému medic při oživování spoluhráče říkal hlášky jako kdyby někoho zabil aneb "Die you asshole!!!"
x Ikony a jména blikají při použití klávesy 'Q'
x Hranice poškození pro vyřazení byla u vzdušné techniky nastavena na 37hp (dříve bylo 50hp) - stíhačkám a helikoptérám tedy musíte pro vyřazení dát 73hp poškození předtím než je vyřadíte --> FOKIN BOOST LIKE SHIT!
x Stejně jako na PS3 padá anténa na Kaspické hranici jakmile jeden z týmů dosáhne deseti ticketů
x Snížen počet bodů v co-opu pro odemčení zbraní
x V herní tabulce se zobrazuje pink hráčů (kromě vašeho)
x Střely dopadnou a zraní protivníka i přesto, že hráč, který je vystřelil, mezitím zemřel. (příklad: sniper vypálí kulku a než tato dopadne, je zabit někým jiným. Dříve jeho střela nedopadla, teď by už dopadnout měla) -> Potvrzuji, zabili jsme se navzajem s nepřítelem na 20 metru samopalama :D
x Už se nespawnate na hlavní základně pokud je bod, na který jste se chtěli spawnout nedostupný (to samé platí pro spawnovávní na hráčích, kteří mezitím zemřeli)
x TV rakety u helikoptér už by měli být z větší části opravené (stále to ale není stoprocentní)
x Rychlost natáčení TV raket byla snížena
x Rozhlížení u CITV stanice v tanku bylo lehce upraveno -> Je to jakési medovité, nelíbí :/
x Přikaz UI.DrawEnable teď zapíná/vypíná UI

Patch s sebou přinesl i zatím dva odhalené bugy:
Obrazovka na konci kola zobrazuje špatně zprávu "Váš tým prohrál/vyhrál"
Animace nože a lezení po žebříku jsou při použití interpolace sítě sekané

Jinak - http://www.youtube.com/watch?v=vEgBC7j-l_E
Už se těším jak cip, mapy vypadají luxusně. Ta věž ze začátku videa zase bude sniperskej ráj, ale co už.
Koukám ale, že na tom PS3 to vypadá dost hnusně, oproti PCčku :D

Btw. taky se vám buguje Spec Ops camo? především u assault classy mu bugují textury na vestě a jsou bíle. Dobrej hnus.
calll_
karkand bf2 / bf3

Tipos
QUOTE(Juress @ 07.12.2011, 10:18) *
Klávesa H mění nastavení chatu a to následovně:

x Byl opraven bug, díky kterému medic při oživování spoluhráče říkal hlášky jako kdyby někoho zabil aneb "Die you asshole!!!"
x Ikony a jména blikají při použití klávesy 'Q'
x Hranice poškození pro vyřazení byla u vzdušné techniky nastavena na 37hp (dříve bylo 50hp) - stíhačkám a helikoptérám tedy musíte pro vyřazení dát 73hp poškození předtím než je vyřadíte --> FOKIN BOOST LIKE SHIT!
x Stejně jako na PS3 padá anténa na Kaspické hranici jakmile jeden z týmů dosáhne deseti ticketů
x Snížen počet bodů v co-opu pro odemčení zbraní
x V herní tabulce se zobrazuje pink hráčů (kromě vašeho)
x Střely dopadnou a zraní protivníka i přesto, že hráč, který je vystřelil, mezitím zemřel. (příklad: sniper vypálí kulku a než tato dopadne, je zabit někým jiným. Dříve jeho střela nedopadla, teď by už dopadnout měla) -> Potvrzuji, zabili jsme se navzajem s nepřítelem na 20 metru samopalama :D
x Už se nespawnate na hlavní základně pokud je bod, na který jste se chtěli spawnout nedostupný (to samé platí pro spawnovávní na hráčích, kteří mezitím zemřeli)
x TV rakety u helikoptér už by měli být z větší části opravené (stále to ale není stoprocentní)
x Rychlost natáčení TV raket byla snížena
x Rozhlížení u CITV stanice v tanku bylo lehce upraveno -> Je to jakési medovité, nelíbí :/
x Přikaz UI.DrawEnable teď zapíná/vypíná UI


nejvíc ten chat! .. pro mě jakož to hraju na 640 tak obrovská uleva :D


QUOTE(calll_ @ 07.12.2011, 10:36) *
karkand bf2 / bf3


už se těším na rozbořené město biggrin.gif
Juress
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum...654489499878081
wau, tak tohle bych bral :)
IAczech
Ještě jsi nedodal, že bylo upraveno tepelné hledí na zbraně... Toto již nezobrazuje při denním světle nebo v poušti je pro vás nepřítel skoro neviditelný... thumbsup.gif thumbsup.gif
Vizi
QUOTE(IAczech @ 07.12.2011, 12:21) *
Ještě jsi nedodal, že bylo upraveno tepelné hledí na zbraně... Toto již nezobrazuje při denním světle nebo v poušti je pro vás nepřítel skoro neviditelný... thumbsup.gif thumbsup.gif

IRNV zaměřovač na technice, jako je např. tank je po včerejším hraní stejný, žádného rozdílu jsem si nevšiml. :)
IAczech
QUOTE(Vizi @ 07.12.2011, 12:29) *
IRNV zaměřovač na technice, jako je např. tank je po včerejším hraní stejný, žádného rozdílu jsem si nevšiml. :)

Na osobních zbraních :)
Vizi
QUOTE(IAczech @ 07.12.2011, 12:50) *
Na osobních zbraních :)

Tak princip fungování je stejný ne ? ;)
Juress
Psali, že IRNV je teď upraven pouze pro boj na krátkou vzdálenost.
Vizi
QUOTE(Juress @ 07.12.2011, 13:38) *
Psali, že IRNV je teď upraven pouze pro boj na krátkou vzdálenost.

Tak to jsem přehlédl, pardon. :)
IAczech
A je to sakra znát ... takže na 30m a více je absolutně nepoužitelný, čemuž dávám plus... protože kravina, že byl vidět sniper na 100m a ještě ste ho zabili ...
MemphiS
QUOTE(Vizi @ 06.12.2011, 21:20) *
S tím reaktivním štítem to musím vyzkoušet, chápu že je to nějaká vrstva, ale moc se mi nezdála ta vydrž s porovnáním tanku bez štítu.

Já ho využívám na tanku a dost to pomáhá

btw jak tu někdo psal s tím bugem u teho obleku, tež to vidím na killcamu bíle
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.