Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CoD:UO - Boom, Boom - S&D Only Cup 2011
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Turnajové poháry & Klanbáze
^ScOrpI?
Více informací naleznete zde.
Bizziiik
Jako vím, že to neradi slyšíte, ale nastavte to na 2:10. I na tankové mapy je to vela a na netankové akorát. Pokud dáte delší čas, tak abych hrál šnekovou hru můžu jít na CoD1.
bighead
QUOTE(Bizziiik @ 16.02.2011, 19:14) *
tak abych hrál šnekovou hru můžu jít na CoD1.

jakou šnekovou
Bizziiik
kolik je vůbec délka kola?
^ScOrpI?
Pokud dáte delší čas, tak abych hrál šnekovou hru můžu jít na CoD1.

Uvidí se..
maaIk
... tak abych hrál šnekovou hru můžu jít na CoD1.

:-D hezké pojmenování zdlouhavé hry :-)
Bizziiik
protože 3 už je třeba až moc. A je to fakt nuda.
Weeman
Jsem taky pro 2:10, na malejch mapách jsou 3 minuty fakt moc :)
L@chtan
QUOTE(Weeman @ 16.02.2011, 20:03) *
Jsem taky pro 2:10, na malejch mapách jsou 3 minuty fakt moc :)

Jo já taky thumbsup.gif

Proč na CoD1 jde nastavit při zakládání pam (NC,norm,RO) vždyť to samé musí jít i na uo..
^ScOrpI?
QUOTE(L@chtan @ 16.02.2011, 20:06) *
Proč na CoD1 jde nastavit při zakládání pam (NC,norm,RO) vždyť to samé musí jít i na uo..

Asi protože to tady neni. PAMy byly už kdysi skoro hotový, ale tady už to je zbytečný.
Weeman
Nešlo by přidat do mapplistu pro klasiku german town? A nešli by nějak vyhodit ty tankový mapy? biggrin.gif
L@chtan
není náhodou PAM něco jako cfg serveru? A lze to měnit i přes rcon..
bighead
přidal bych i neuville, dawnville, harbor, tigertown,rocket...
L@chtan
QUOTE(bighead @ 18.02.2011, 18:31) *
přidal bych i neuville, dawnville, harbor, tigertown,rocket...

mp_uo_carentan
mp_uo_dawnville
mp_uo_depot
mp_uo_harbor
mp_uo_stanjel
mp_uo_powcamp
mp_stalingrad
mp_berlin
mp_foy
mp_italy
mp_sicily
mp_brecourt
mp_peaks
mp_cassino
mp_arnhem
mp_railyard
mp_streets

Neuville by mohl byt, tiger ani ne.. a rocket stejně si to nikdo nedá..
bighead
QUOTE(L@chtan @ 18.02.2011, 18:34) *
Neuville by mohl byt, tiger ani ne.. a rocket stejně si to nikdo nedá..

tím jsem myslel mp_dawnville, mp_harbor
L@chtan
QUOTE(bighead @ 18.02.2011, 18:50) *
tím jsem myslel mp_dawnville, mp_harbor

tak to nehrozí.. cod uo je uo. = uo mapy
bighead
QUOTE(L@chtan @ 18.02.2011, 18:53) *
tak to nehrozí.. cod uo je uo. = uo mapy

tím pádem by tam němel být ani rail, stalin a brec
L@chtan
QUOTE(bighead @ 18.02.2011, 18:55) *
tím pádem by tam němel být ani rail, stalin a brec

pryč sněma! biggrin.gif pokud jsi heďáčku nepochopil, že ty mapy co nebyli nahrazeny lepšími tedy mp_uo_xxxx zůstávají ve své staré podobě jako jediné přijatelné, ale proč proboha cpát jedničkové když jsou pro UO oficielní uočkové verze :)
Shotgunman
přeju hodně štěstí a zábavy všem zúčastněným

ať lítá hodně munice!
L@chtan
QUOTE(Shotgunman @ 19.02.2011, 01:17) *
přeju hodně štěstí a zábavy všem zúčastněným

ať lítá hodně munice!

Počkat jaktože ty a vy EAS nehrajete?
Shotgunman
co na to říct, EAS už se přes UO přeneslo...
L@chtan
QUOTE(Shotgunman @ 23.02.2011, 00:20) *
co na to říct, EAS už se přes UO přeneslo...

Tož já nevím, jestli je takový problém to znovu nainstalovat a zahrát si innocent.gif
Shotgunman
hmm, protože není důvod? máme jiné hry které hrajeme a baví nás? Převykli jsme si už na jiný styl hraní?
WITAS
QUOTE(Shotgunman @ 23.02.2011, 13:49) *
hmm, protože není důvod? máme jiné hry které hrajeme a baví nás? Převykli jsme si už na jiný styl hraní?

Co takhle nostalgie a zavzpomínat si na staré časy. Potkat staré známé, ještě se nějací z dob EAS najdou a jsem si jistý, že i oni by vás viděli rádi. Snad se také k někomu přidám a zahraji si s největší pravděpodobností poslední turnaj a osobně bych rád zažil ještě na vlastní kůži EAS, KPF, CL@D, KKK a spousty dalších klanů a hlavně dobrých lidí, ale to už jsou jen zbožná přání. innocent.gif biggrin.gif

Bizziiik
A ještě SLD, Darkness, 101st, 82nd, e-company, what, WaF, FF :-D:-D
Shotgunman
QUOTE(Bizziiik @ 23.02.2011, 21:14) *
A ještě SLD, Darkness, 101st, 82nd, e-company, what, WaF, FF :-D:-D

e-company je prostě rozdělený na fragged by a EAS, SLD? Otik už má jen to svoje snoopygame :-), Darkness - fakt sem chceš tahat dodra? :-)) 82nd - frank je ve fragged, what - maik je naštvanej :-D
KPF - houvnovi se posralo podnikání a myslím že má mnoho jiných věcí na starost, KKK - neustále nás obvnovali z WH ať sem byl v jakémkoli klanu (AGP, NoMercy, e-company) takže na přezdívku kterou jsme jim dali (Klan kreténských kokotů) již asi nikdy nezapomenu :-D CL@D - nikdy nezapomenu DAWENovi že pro nám cheatoval. WaF - Venda už wecka a Speedyho pokud vim rád nemá, takže tam už bych to taky moc neviděl :-D

Ale chyběj mě i kluci z DW - ty luxusní puškařský přestřelky na Ponyri s Tlumičem, s greezym byl bezva pokec...
SAS s tyranem a lamaxem včele

Máte pravdu vzpomínek je to mnoho, vzdávám se :-)

L@chtan
QUOTE(Shotgunman @ 23.02.2011, 23:49) *
e-company je prostě rozdělený na fragged by a EAS, SLD? Otik už má jen to svoje snoopygame :-), Darkness - fakt sem chceš tahat dodra? :-)) 82nd - frank je ve fragged, what - maik je naštvanej :-D
KPF - houvnovi se posralo podnikání a myslím že má mnoho jiných věcí na starost, KKK - neustále nás obvnovali z WH ať sem byl v jakémkoli klanu (AGP, NoMercy, e-company) takže na přezdívku kterou jsme jim dali (Klan kreténských kokotů) již asi nikdy nezapomenu :-D CL@D - nikdy nezapomenu DAWENovi že pro nám cheatoval. WaF - Venda už wecka a Speedyho pokud vim rád nemá, takže tam už bych to taky moc neviděl :-D

Ale chyběj mě i kluci z DW - ty luxusní puškařský přestřelky na Ponyri s Tlumičem, s greezym byl bezva pokec...
SAS s tyranem a lamaxem včele

Máte pravdu vzpomínek je to mnoho, vzdávám se :-)

Tak Dodr opět hraje, Tyran a Florax taky. DW to byli dobří týpci :)
KPF = LL ? LL hrají COD4 a to dost často.. KKK - mustang admin na CoD4, DAWEN byl i u SFA, ne? - hrává. Maroush a Smrtka taky semtam uo zapnou, ikdyž smrťák si ujíždí na 60h/ týden wowka..
Shotgunman
QUOTE(L@chtan @ 24.02.2011, 00:19) *
Tak Dodr opět hraje, Tyran a Florax taky. DW to byli dobří týpci :)
KPF = LL ? LL hrají COD4 a to dost často.. KKK - mustang admin na CoD4, DAWEN byl i u SFA, ne? - hrává. Maroush a Smrtka taky semtam uo zapnou, ikdyž smrťák si ujíždí na 60h/ týden wowka..

v SFA s breederem v čele bylo hodně lidí, ale CL@D byl DAWENův původní klan pokud vím

a ano.. KopfJagers = Living Legends :)
Bizziiik
Jinak SFA by složily bavil jsem se ještě nedávno s Dakem44 a prej by to možná i nainstaloval ještě :-D. Thrasher, taky ještě občas zahraje. Ty klany se potom tak promíchali, že všichni byly skoro u všech :-D. Nebo Fast evolution ještě za numera a spol. a ještě tu vlastně máme SWT :-D.

Ale všichni víme jak to je. Za všechno může dodr :-D
Shotgunman
Fast evolution sem netahej, nikdy to nebyl a ani nebude klan kterej by si vysloužil můj respekt, alw SWT, VOW,
Thrasher je už EASák :-)
MAXX´´´
Jako vím, že to neradi slyšíte, ale nastavte to na 2:10. I na tankové mapy je to vela a na netankové akorát. Pokud dáte delší čas, tak abych hrál šnekovou hru můžu jít na CoD1.

Ty vole, vždyť to není o hře, ale je to o lidech a jejich stylu hru. Ten poslední Night Cup v CoD 1 jsme proti Vám hráli a za obranu jsme Vás museli lovit v 0:20 v Téčku nebo úplně na respu na tom Haboru a naše kola za útok končili po 30 - 40 vteřinách rushích na plant A. biggrin.gif

Každopádně hodně štěstí a zábavy všem. thumbsup.gif
Bizziiik
Taky jak dlouho vy hrajete jedničku a jak my? Je to pomalá hra a rozhodně mě to nebavilo. A vlastně proč se hrál UO_harbor?
Bizziiik
QUOTE(Shotgunman @ 24.02.2011, 09:54) *
Fast evolution sem netahej, nikdy to nebyl a ani nebude klan kterej by si vysloužil můj respekt, alw SWT, VOW,
Thrasher je už EASák :-)

Já myslím původní Fasty, kde hráli ještě dá se říct normální lidi, potom tam pokud vím byl úplně někdo jinej a celý se to prohodilo. Já už v tom mám taky trochu zmatky, ale tu dobu jsem možná přecházel do W3S, kde to bylo v pohodě dokud nepřišel slayer a potom v Game paradise nabral ty lidi co nabral :-D.
MAXX´´´
QUOTE(Bizziiik @ 24.02.2011, 10:09) *
Taky jak dlouho vy hrajete jedničku a jak my? Je to pomalá hra a rozhodně mě to nebavilo. A vlastně proč se hrál UO_harbor?

Jak říkám, tak je to o lidech a o jejich stylu, přece nemůžeš říct, že my jsme to hráli pomalu. Hrával jsem i CB v CoD: UO a kolikrát se hrál Carentan nebo Dawnville daleko pomaleji než na CoD 1, i když tam je ve hře sprint, ale kolikrát ho snad hráči ani nepoužili. biggrin.gif To byl Harbor Večer; nějaká modifikace Harboru z UO předělaná do večera. To byl Night Cup zaměřený na nové a tolik nehrané mapy. Jinak CoD 1 už točíme 7. rokem. biggrin.gif
Bizziiik
Jo harbor večer. Myslíš to jak bylo skoro jasno jenom v dálce byla jaká si mlha? Ten velký fail vlastně :-D. Tak je to o lidech, ale i my jsme zkoušeli rush párkrát, ale prostě to nevyšlo a spíš mi ten rush připadal, jak celou věčnost kdyby jsme šli na to A.

Prostě ta hra mi přijde pomalá nemyslím zase v tom smyslu, jako že by se hrálo déle, ale prostě jak zasekanej film, ale asi je to jenom síla zvyku :-D.
bighead
je to uo harbor, jen je tam změnený fog.
^ScOrpI?
Bude možnost nastavit si čas herního kola na 2.10 nebo 3.00 přepnutím kolonky v nastavení klienta. thumbsup.gif
Bizziiik
"Thank you... thank you master!"
L@chtan
No vidiš :)
^ScOrpI?
QUOTE(^ScOrpI? @ 28.02.2011, 17:25) *
Bude možnost nastavit si čas herního kola na 2.10 nebo 3.00 přepnutím kolonky v nastavení klienta. thumbsup.gif

Hotovo:

L@chtan

Už sme to testli GJ ;)
^ScOrpI?
První fáze zápasů je naplánována, můžete začít hrát. Více tady.
^ScOrpI?
Konec turnaje. Report někdy v průběhu příštího týdne. thumbsup.gif
L@chtan
QUOTE(^ScOrpI? @ 30.06.2011, 23:29) *
Konec turnaje. Report někdy v průběhu příštího týdne. thumbsup.gif

Tak to je nuda.. už sem mikovi posílal pár flašek červeného, aby měli motivaci..
Pěkný turnaj..
maaIk
Hmm..
My jsme nechtěli dávat kontumaci, když jste tenkrát přišli ve dvou na 20.00 ... ve 21.00 tam taky nikdo nebyl (krom Scorpíka) a další termín už nikdo nevymyslel ...
Škoda no...
Ale klobouk dolů Scorpi... uzavřel jsi to stornem, i když to bylo pro vás nevýhodné ... To se cení.

BTW: Lachtane... Ty flašky klidně poslat můžeš :-) .. nebo bude lepší, když s nima přijedeš taky :-)
L@chtan
Tak se Scorpiho výkonama je i to 3. místo úspěch biggrin.gif

miku je to v plánu, ale zatím není nějak čas. whistle.gif
Rumčajz
KDy to začíná?
maaIk
QUOTE(Rumčajz @ 01.07.2011, 12:08) *
KDy to začíná?

Už to skončilo .. :-D

QUOTE(L@chtan @ 01.07.2011, 11:24) *
miku je to v plánu, ale zatím není nějak čas. whistle.gif

Doufám, že to stihneš než půjdu do důchodu ;-)
^ScOrpI?
QUOTE(L@chtan @ 01.07.2011, 11:24) *
Tak se Scorpiho výkonama je i to 3. místo úspěch biggrin.gif

Nojo, na pubu o body nejde, tam se hraje pro srandu. Ikdyž někdo to má asi obráceně, ta tvá hra za to stála. A neni zač. Někoho hold slušným mravům nenaučí.
^ScOrpI?
Report turnaje zde. thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.