Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Pre pana admina CZerda
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Stran: 1, 2
hojko
CZerd Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock
<[KiA]>Bishops
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

naozaj s tebu suhlasim ;-)
CZerd
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif
hojko
QUOTE(CZerd @ 13.01.2005, 20:13)
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif

Nie, co to zase trepes??? Nech sa ti paci, napis svoj nazor.
<[KiA]>Bishops
QUOTE(CZerd @ 13.01.2005, 20:13)
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif

what are you mean??
zzip
taková jedna technická pro CZerda smile.gif proč nemají pomocní admini pod avatarem logo ohmy.gif bylo by to přehlednější wink.gif
Sanyo
QUOTE(zzip @ 13.01.2005, 21:50)
taková jedna technická pro CZerda smile.gif proč nemají pomocní admini pod avatarem logo  ohmy.gif bylo by to přehlednější wink.gif

To je kvuli utajeni, kdyby ti to rekl tak pak by te musel zabit laugh.gif laugh.gif
zzip
ooooo tak to jo laugh.gif cool.gif
mech^G|Tick|
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,13.01.2005, 20:15]
QUOTE(CZerd @ 13.01.2005, 20:13)
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif

what are you mean??

nic proti ale co jsi myslíš???snad minulý čas ne?

Jen taková blbost,celý den sem překládal manuál,tak sem musel reagovat
hojko
QUOTE(mech^G|Tick| @ 13.01.2005, 22:32)
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,13.01.2005, 20:15]
QUOTE(CZerd @ 13.01.2005, 20:13)
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif

what are you mean??

nic proti ale co jsi myslíš???snad minulý čas ne?

Jen taková blbost,celý den sem překládal manuál,tak sem musel reagovat

Alebo aj takto sa da: What do you mean by that???
hojko
Ale ide o princip a pointu, ze sa pan admin CZerd stale nevyjadril!!!
XiXiX
To on bude ted mlcet, a pak jednou poslem na GZ nekoho do prdele nebo neco podbnyho a on nas za to zabanuje, uz to vidim :))
Skeleton
OMG co mate porad proti CZerdovi ?? angry.gif
<[KiA]>Bishops
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 06:28)
OMG co mate porad proti CZerdovi ?? angry.gif

Jeste se ho zastavej w00t.gif LoL
hojko
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,14.01.2005, 06:57]
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 06:28)
OMG co mate porad proti CZerdovi ?? angry.gif

Jeste se ho zastavej w00t.gif LoL

Je to tak, nech sa len vyjadri. Ja idem teraz spinkat a ked sa niekedy poobede alebo vecer zobudim, tak snad tu bude nieco nove od CZerda.

Cusssss smile.gif
#s3Th
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 23:16)
QUOTE(mech^G|Tick| @ 13.01.2005, 22:32)
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,13.01.2005, 20:15]
QUOTE(CZerd @ 13.01.2005, 20:13)
QUOTE(hojko @ 13.01.2005, 19:58)
CZerd  Prohlíží si téma: Chcete být ligovým adminem?
Pan admin, preco si tam nic nenapisal na svoju obhajobu???

pls don't lock

Pze si mi to preci zakazal... wacko.gif

what are you mean??

nic proti ale co jsi myslíš???snad minulý čas ne?

Jen taková blbost,celý den sem překládal manuál,tak sem musel reagovat

Alebo aj takto sa da: What do you mean by that???

nebo pritomny prubehovy: What are you meaning by that??
CZerd
Chapu pana XiXiXi a pana Bishopa, ze jsou na me na*rani. Ja bych byl taky, kdyby mi dal hl.admin bann za znuzivani rconu, vid Killere? A ignoraci za hrani si na hl.admina a pospinovani ciziho jmena, vid XiXiXi? A dokonce chapu i Mr. Hojka, ten si tu leci svoje komplexy... wacko.gif Je smutny co tu beha za individua s obcankou. cry.gif
Thats all
Adios Amigos
urvu#ti#burvu
QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 11:28)
kdyby mi dal hl.admin bann za znuzivani rconu,

a ja si rikal proc uz bishops nehraje:]]
Krusty
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 14.01.2005, 13:46)
QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 11:28)
kdyby mi dal hl.admin bann za znuzivani rconu,

a ja si rikal proc uz bishops nehraje:]]

Ono se lehce nadava, ale tezsi je priznat svou chybu blush.gif
#s3Th
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 14.01.2005, 13:46)
QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 11:28)
kdyby mi dal hl.admin bann za znuzivani rconu,

a ja si rikal proc uz bishops nehraje:]]

kdyby byl chytrej a neco umel, tak uz davno hraje...
hojko
QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 11:28)
Chapu pana XiXiXi a pana Bishopa, ze jsou na me na*rani. Ja bych byl taky, kdyby mi dal hl.admin bann za znuzivani rconu, vid Killere? A ignoraci za hrani si na hl.admina a pospinovani ciziho jmena, vid XiXiXi? A dokonce chapu i Mr. Hojka, ten si tu leci svoje komplexy...  wacko.gif Je smutny co tu beha za individua s obcankou. cry.gif
Thats all
Adios Amigos

Hehe, to si mu dal ban sam alebo ti s tym niekto pomohol??? Narozdiel od teba, Killer ten rcon vedel aspon pouzit, co si ty zase neurobil. Jedinu vec co si urobil, tak si dosiel ako macher do hry, zacal si tam pisat sprostosti, ja som ta dal kicknut ale vsetci sa bali hlasovat, potom si to pochopil a odisiel si aj sam.

Ano, liecim si tu svoje komplexy pan admin, ale aspon nieco robim narozdiel toho velkeho hovna co robis na gamezone ty. Vies ako sa zapina CoD na gamezone??? Tak ja ti to pomozem, zapina sa to vacsinou cez takeho klienta, tam si vyberies miestnost a potom sa pripojis.

Co za individum tu beha s obciankou??? Si sa dnes asi este nepozeral do zrkadla pan admin, takze by si sa mohol a potom uvaz co napises, lebo tieto tvoje lolkoviny su tu na smiech, iba tu kazis cele CoD. Preco sa nevratis naspat k MoH a neurobis tak radost tisicke hracov CoD??? To by si naopak pokazil celu hru tej stovke fanusikov MoH a to urcite nechces, radsej to budes srat pri oblubenejsej hre ako je MoH, cize CoD.

Adios Amigos??? Tak to veru neviem komu si povedal, Skeleton sa ta tu zastal asi zo slusnosti aby si v tom nebol sam, pretoze ty hras cudnu hru: CZerd vs. zvysok GZ a zatial sa ti to darilo, lenze ako dlho??? Mesiac, dva, mozno tri??? Viac ti urcite nedavam, takze potom ti poslem pohladnicu ked uz pojdes do dochodku. Nemusis sa bat, ten Rcon si mozes zatial uzit a aj meno najtrapnejsieho a najneschopnejsieho admin ti pravom patri - CZerd. Gratulujem!
Skeleton
...
hojko
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 14:37)
CZerd je good hl. admin ... nechapu co proti nemu furt mate ?? wacko.gif

Otvor prosim ta oci a opytaja sa hracov na GZ, ako su skojojni s pracou hlavneho admina GZ. A taktiez sa opytaj adminov CoD alebo MoH na nazor.
Skeleton
sem dmnt :D
hojko
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 15:31)
Ok ja sem admin CoD a ptam se sebe a rikam ze je GooD  smile.gif  A hraci ?? Z naseho klanu nikdo proti nemu nic nema !! Ale vysvetlete mi CO proti nemu mate ??!!

Pozri si prispevky tak 2 mesiace dozadu, potom si pozri ligove forum a temu chcete byt adminom - posledne 2 strany... tam sa vsetko dozvies.
<[KiA]>Bishops
ja nehraju? hehe myslis si ze jsem debil a nic neumim? hraju akorat pod jinym nickem z jine IP :)

A pockam az mi opadne ban a vratim se od tety domu :D

a CZerde prosimte odepis mi, protoze mam pro Tebe neco dost duleziteho co by melo zajimet nejen Tebe ale hlavne adminy GZ!
hojko
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,14.01.2005, 15:45] ja nehraju? hehe myslis si ze jsem debil a nic neumim? hraju akorat pod jinym nickem z jine IP :)

A pockam az mi opadne ban a vratim se od tety domu :D

a CZerde prosimte odepis mi, protoze mam pro Tebe neco dost duleziteho co by melo zajimet nejen Tebe ale hlavne adminy GZ!

CZerd Prohlíží si téma: Pre pana admina CZerda 14.01.2005, 15:54

Nic, ani vetu sa nezmozes napisat??? Tak ked sa ti bude chciet, tak napis, ja ti to rad precitam aj za tyzden a klude si pockam.
Sanyo
Uz ti odepsal tak o co ti jde?
hojko
QUOTE(Sanyo @ 14.01.2005, 16:13)
Uz ti odepsal tak o co ti jde?

Ja som mu odpisal tiez, takze cakam odpoved.
#s3Th
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 15:31)
Ok ja sem admin CoD a ptam se sebe a rikam ze je GooD  smile.gif  A hraci ?? Z naseho klanu nikdo proti nemu nic nema !! Ale vysvetlete mi CO proti nemu mate ??!!

trochu poupravim... ty nejsem admin cod... ty ses admin cod ligy a to je rozdil...
takze stfu...
Sanyo
QUOTE(r3!s3th0r @ 14.01.2005, 16:21)
trochu poupravim... ty nejsem admin cod... ty ses admin cod ligy a to je rozdil...
takze stfu...

Kdyz myslis whistling.gif
#s3Th
QUOTE(Sanyo @ 14.01.2005, 16:23)
QUOTE(r3!s3th0r @ 14.01.2005, 16:21)
trochu poupravim... ty nejsem admin cod... ty ses admin cod ligy a to je rozdil...
takze stfu...

Kdyz myslis whistling.gif

Coyotova slova :


Nabor se týka Ligy a ne publicu, z čehož vyplývají tyto pravomoce a povinnosti:

Admin team ligy
Hlavními úkoly členů admin teamu je řešit konflikty mezi klany, uvolňovat místnosti pro ligu a spectatovat zajímavé zápasy o kterých posléze reportují do každotýdenního článku o Call of Duty ligách.

nabor se týka Ligy a ne publicu, z čehož vyplývají tyto pravomoce a povinnosti:
Sanyo
omg co treba se podivat do kontaktu Skeleton je jak v lize tak i na publicu admin vis?
#s3Th
QUOTE(Sanyo @ 14.01.2005, 16:29)
omg co treba se podivat do kontaktu Skeleton je jak v lize tak i na publicu admin vis?

ja v jeho infu vidim Admin - CoD Liga... navic to ma i v avataru...
navic v kontaktech je pouze jako pomocny admin, tudiz nema stejne moznosti jako admin...
hojko
Dobre, kaslite na to, cakame predsa na hlavneho pana admina CZerda!!!
Skeleton
dalsi moje dmnt veta z minulosti :D
hojko
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 16:37)
QUOTE(r3!s3th0r @ 14.01.2005, 16:21)
QUOTE(Skeleton @ 14.01.2005, 15:31)
Ok ja sem admin CoD a ptam se sebe a rikam ze je GooD  smile.gif  A hraci ?? Z naseho klanu nikdo proti nemu nic nema !! Ale vysvetlete mi CO proti nemu mate ??!!

trochu poupravim... ty nejsem admin cod... ty ses admin cod ligy a to je rozdil...
takze stfu...

Trochu poupravim biggrin.gif Ja sem admin CoD ligy i CoD ...

Dobre, si admin vsetkeho a daj pokoj, toto nie je diskusia o tebe.
<[KiA]>Bishops
Vy ste lamky, Skeleton je Admin, ;-) (all games :-) )
http://www.gamezone.cz/Kontakt.asp
hojko
QUOTE(<[KiA)
>Bishops,14.01.2005, 16:39] Vy ste lamky, Skeleton je Admin, ;-) (all games :-) )
http://www.gamezone.cz/Kontakt.asp

Njn, vidim tam werX][Skeleton (pomocný admin)
XiXiX
za A nikoho jmeno jsem nepospinil, mimo to tvoje jmeno CZerde by se jeste vic spinilo spatne :)) za B ban jsem nemel nebo jsem si aspon nevsim :)) za C vsichni jsou blby jen CZerd je letadlo vid? :))) hehe ma proti tobe neco skoro kazdej kdo nekdy potreboval k necemu hlavniho admina :D Sam vis ze na to seres, jestli na to nemas cas nebo te to nebavi tak nechapu proc to nenechas nekomu kdo by to na rozdil od tebe delal poradne.

4Skeleton: Ty jsi s CZerdem kamos ze jsi pomocnej admin ne? Tak pekne se ho zastavas, jak dlouho hrajes CoD?
CZerd
XiXiX: Pokud sis nevsim nepsal jsem o tobe, ze si mel nebo mas bann.
Bud tak hodnej a radeji si precti nekolikrat prispevek nez na nej zareagujes, zda se mi totiz, ze trpis stejnou labilitou co Mr. Hojko...
Mr.Hojko: Ty si vsechno o me urcite archivujes a po vecerech se nad mojima prispevkama osahavas, tak mi dokaz ze...
QUOTE
zacal si tam pisat sprostosti

...jsem nekde psal sprostosti.? Pokud mi to dokazes,tak se verejne omluvim.
QUOTE
Nie, co to zase trepes???
-asi opravdu nevis co pises, mozna to bude zpusobeno tou haldou prasku co jsi dostal od sveho psychiatra... Pises pravdepodobne sve prispevky ve stavu "bez tize" jinak si to nedokazu vysvetlit. Zajdi radeji za svym doktorem a popros ho o ukonceni sveho zakomplexovaneho zivota. Treba ti vyjde vstric.
Killer: Napis mi tu dulezitou vec na e-mail. Od toho jsem ho zverejnil... Nebo zkus zvednout nohy,pravdepodobne si stojis na vedeni.
Adios Amigos
urvu#ti#burvu
no nevim czerde ale myslim ze v tomhle tematu de hlavne o ----
----ma proti tobe neco skoro kazdej kdo nekdy potreboval k necemu hlavniho admina :D Sam vis ze na to seres, jestli na to nemas cas nebo te to nebavi tak nechapu proc to nenechas nekomu kdo by to na rozdil od tebe delal poradne.
Sanyo
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 14.01.2005, 23:10)
no  nevim czerde ale myslim ze v tomhle tematu de hlavne o  ----
----ma proti tobe neco skoro kazdej kdo nekdy potreboval k necemu hlavniho admina :D Sam vis ze na to seres, jestli na to nemas cas nebo te to nebavi tak nechapu proc to nenechas nekomu kdo by to na rozdil od tebe delal poradne.

Jo jenze nekteri lidi si predstavujou, ze tu denne bude 50 map a 20 novych modu, jenze ona to neni zase takova rychlost jak by si nekdo pral a ted k ty ignoraci, kdyz nekdo nekomu nadava, ze je ko*ot a pak za nim prijde ze chce pomoct tak je jeste desne prekvapenej, ze ho ma na haku. Ja bych byl teda urcite stestim bez sebe, ze mam pomoct nekomu kdo o mne drbe kde se da wacko.gif
XiXiX
lol tak v tom je to ze CZerd nikomu nepomuze, skoro kazdej si mysli ze je kokot a dava to najevo tak se jim strasne msti :D lol Mimo to CZerde, ok hojko se nevyjadril dobre, nemyslel nadavky, ale tvoje dost trapny urazky na nej. Ktery vypusti z huby tak desti-lety dite.

4Sanyo: Nikdo si nepredstavuje novy mody a mapy, ale adminy co neco delaj poradne a resi hlavni problemy. Na GZ neni ani updatovanej PB a nebejt adminu ligy tak treba PB screeny nejsou vubec. Natoz softy na chytani cheateru o kterych psal Johan a nevedel jsem o nich ani ja. Ktery tu nebudou protoze misto hlavniho admina zabira tupec. Hlavni admin by mel vedet o hre vic nez 90% hracu, jenze on vi min nez 90% hracu to je ten problem. Je to jak byl admin na VC, taky debilek co se ptal lidi okolo sebe i na jednoduchy prikazy na nastaveni serveru (nastesti ho po podobnejch flame diskuzich vymenili za nekoho schopnyho). Hlavni admin neni od toho aby resil kraviny, ale dulezity veci, treba se staral o vymiceni cheateru a sehnal nekoho jako jsou cheathunteri, ktery by byli aktivni hraci a mohli snimkovat pres PB, banovat apod. Jenze na to pan CZerd vesele jebe a myslim ze i vetsina adminu. A pokud ne, ukazte nejaky vysledky svoji prace, at jsem v klidu a i ostatni hraci a nerika s SuxZone apod, ale aby sem hraci chodili protoze se jim na GZ opravdu libi a ne jen proto ze nemaj origos serial cislo. Otazecka na konec :) Jak dlouho hrajes CoD ty? :)

Pobavil me napriklad jeden nejmenovany admin, ktereho kdyz se zeptal hrac v cem by mohl byt jeho problem s tim ze mu nejede vubec klient GZ tak mu ten uzasnej admin odvetil, ze to bude asi tim ze nema originalku a aby si ji koupil a dal nekomunikoval. Po tom co jsem se ho zeptal proc placa takovi kraviny, tak mi odvetil ze nema cas tohle resit ze ma skolu apod. Jednoduse toho cloveka odbyl.

Ptam se: Proc jste admini? K cemu? Zamyslete se sami, delate co mate? Neptam se jestli se snazite to delat, to je jedno, zajima me jestli si opravdu myslite ze to co delate delate spravne a jestli by nebylo lepsi odejit a nechat to nekomu schopnemu, kdo to delat chce a umi.
hojko
QUOTE(Sanyo @ 14.01.2005, 23:34)
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 14.01.2005, 23:10)
no  nevim czerde ale myslim ze v tomhle tematu de hlavne o  ----
----ma proti tobe neco skoro kazdej kdo nekdy potreboval k necemu hlavniho admina :D Sam vis ze na to seres, jestli na to nemas cas nebo te to nebavi tak nechapu proc to nenechas nekomu kdo by to na rozdil od tebe delal poradne.

Jo jenze nekteri lidi si predstavujou, ze tu denne bude 50 map a 20 novych modu, jenze ona to neni zase takova rychlost jak by si nekdo pral a ted k ty ignoraci, kdyz nekdo nekomu nadava, ze je ko*ot a pak za nim prijde ze chce pomoct tak je jeste desne prekvapenej, ze ho ma na haku. Ja bych byl teda urcite stestim bez sebe, ze mam pomoct nekomu kdo o mne drbe kde se da wacko.gif

Preco sa ho zastavas??? Preto ze si ta vybral za admina do CoD UO??? Proste LoOoL. Nikto tu necaka new mapy, mody... ale cakame, ze sa tu nieco zmeni a pan hlavny admin CZerd aj nieco urobi. K ignoraci: ja som sa s nim bavil slusne no on mal proste v pici.

Dokaz preco sa ho zastavas + Sam si ku koncu ICQ diskusie potvrdil, co si o nom myslim:
Hojko Sat Jan 8 2005 00:35:33
teba si vybral czerd, bojler alebo helldog?
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:36:11
to nerese
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:36:26
s
Hojko Sat Jan 8 2005 00:36:44
preco? co sa bojis napisat?
Hojko Sat Jan 8 2005 00:36:54
tak kto si ta vybral? alebo si sa povtieral???
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:37:12
nikdy jsem se nezeptal zda mohu byt adminem
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:37:24
a kecal jsem o uplnych vecech
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:37:28
tak neser
Hojko Sat Jan 8 2005 00:37:47
vsak dobre, ja sa s tebou nehadam
Hojko Sat Jan 8 2005 00:37:58
tak ale niekto si ta musel vybrat, kto to bol???
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:38:19
CZerd kvuli UO
Hojko Sat Jan 8 2005 00:38:30
:-D
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:38:33
Jelikoz admini jsou na COD
Hojko Sat Jan 8 2005 00:38:35
pozdravujem czerda
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:38:39
a na UO nikdo
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:39:22
jeste neco mi chces napsat?
Hojko Sat Jan 8 2005 00:40:48
hej, dobru noc a pozdrav czerda
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:41:13
Copak bojis se ze mu to vyzvanim?
Hojko Sat Jan 8 2005 00:41:20
a co?
Sanyo Sat Jan 8 2005 00:41:30
ze je kokot atd

Hojko Sat Jan 8 2005 00:41:35
vsak mu kludne napis
hojko
QUOTE(CZerd)
Mr. Hojko...
Mr.Hojko: Ty si vsechno o me urcite archivujes a po vecerech se nad mojima prispevkama osahavas, tak mi dokaz ze...
QUOTE
zacal si tam pisat sprostosti

...jsem nekde psal sprostosti.? Pokud mi to dokazes,tak se verejne omluvim.

Nehraj sa aspon na vacsieho debila ako skutocne si. Sam vies dobre o com hovorim. Ked som ti pisal 23.9.2004, tak si mi napisal, ze ides vratit DVD a potom vyvencit psa. Demo TK som ti poslal, taktiez screen, popis co sa dialo v hre ale ty si mal uplne na haku sa na to pozriet, proste si to ignoroval. Tu ti prikladam screeny z toho dna: Screen 1, Screen 2 a taktiez screen z hry a demo, mozno ti to osviezi pamat. Dna 2.10.2004 to bolo par screenov ako je tento (zastala sa ma tam vacsina hracov) a 6.10.2004 to boli tieto screeny: Screen 1, Screen 2, Screen 3 a Screen 4. Presne 11.10.2004 to bol hrac M!na: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 a 19. Tento hrac M!na dostal aj BAN a ak si dobre pamatam, tak som napisal tomovi.m a ten okamzite navrhol ban (alebo bannoval?). Ty si zase urobil z toho kokot a napisal si mi, ze teba taketo veci nezaujimaju a ze si za to mozem sam. Proste si ma zase odkurvil bez toho, aby si sa na nieco pozrel. 20.10.2004 po prihlaseni v kliente: lol ale to si moje spravy ignoroval (cize si ma poslal zase do pice).

QUOTE(CZerd)
QUOTE
Nie, co to zase trepes???
-asi opravdu nevis co pises, mozna to bude zpusobeno tou haldou prasku co jsi dostal od sveho psychiatra... Pises pravdepodobne sve prispevky ve stavu "bez tize" jinak si to nedokazu vysvetlit. Zajdi radeji za svym doktorem a popros ho o ukonceni sveho zakomplexovaneho zivota. Treba ti vyjde vstric.

Ty si taky debil (to nie je nadavka, je to stupen inteligencie), ze to az brzdi prilivove vlny v Azii. Proste picovina ako voda v kosi. Tie tvoje dementne, arogantne poznamky si nechaj pre seba, je to len predsa mentalna-vrodena vada a uz s nou nic neurobis. Keby si mal aspon trosku zaujmu a neutekal ako had s adidasmi na nochach, tak by si aspon napisal, ze nemas cas alebo ze treba kontaktovat ineho pomocneho admina. Ale nieeeeeeee, ty si hlavny admin a jebes na to, proste ignoracia ako sa len da. Tvoje byvale ICQ 172943432 si asi dlho nevidel, sucastne cislo 342114773 je na tom podobne.

Dobre vies, ze som ti pisal pekne, vzdy som sa pozdravil a vzdy sa aj zdravim. Niekolko krat (cca 2-4x) sme si popisali, zial nemam uz logy z ICQ a tak ich sem nemozem ukazat. Slusne som ti pisal, obcas si odpisal ale potom si mal na klobase a tak som ti vynadal...

QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 22:13)
Asi je to tvoje disfunkce mozku zpusobena mozkovou obrnou z detstvi->mentalni postizeni.
Prestan radeji cucet do toho monitoru bo dostanes epileptickej zachvat a udusis se vlastnima zvratkama. Nerad bych prisel o nejhloupejsiho cloveka v CR/SK. Snad sis to dokazal prelozit...

Takuto kokotinu dokaze napisat vazne len kokot. Spravne, hovorim o tebe - si to ty!!! Takto by sa hlavny admin nemal spravat, lenze ked je niekto dement, tak to respektujem. Ja to zdoraznim aby si to pochopil aj ty: Respektujem Ta!!!

PS: Beriem na vedomie vsetko co som napisal, sorry za tie nadavky a aj pripadne zvysenie levelu varovania ale bolo to nutne. Sorry za tie pravopisne chyby.
LOVIT
hmm sem budu chodit castejc 20% .))
Sanyo
Hojko ty trapacku procpak jsi tam nedal cely rozhovor no?? Proc jsi tam neukazal jak jsi mu rekl ze je k*kot a ja jsem se te zeptal zda se bojis ze mu to reknu (podle toho ze tva ukecanost najednou prestala) cekal jsem ze to jednou hodis sem ale to ze budes takovy srab a ani neukazes opravdu co jsi napsal to je sila. Doufam ze jsi na sebe pysnej
zzip
QUOTE(hojko @ 15.01.2005, 04:03)
QUOTE(CZerd)
Mr. Hojko...
Mr.Hojko: Ty si vsechno o me urcite archivujes a po vecerech se nad mojima prispevkama osahavas, tak mi dokaz ze...
QUOTE
zacal si tam pisat sprostosti

...jsem nekde psal sprostosti.? Pokud mi to dokazes,tak se verejne omluvim.

Nehraj sa aspon na vacsieho debila ako skutocne si. Sam vies dobre o com hovorim. Ked som ti pisal 23.9.2004, tak si mi napisal, ze ides vratit DVD a potom vyvencit psa. Demo TK som ti poslal, taktiez screen, popis co sa dialo v hre ale ty si mal uplne na haku sa na to pozriet, proste si to ignoroval. Tu ti prikladam screeny z toho dna: Screen 1, Screen 2 a taktiez screen z hry a demo, mozno ti to osviezi pamat. Dna 2.10.2004 to bolo par screenov ako je tento (zastala sa ma tam vacsina hracov) a 6.10.2004 to boli tieto screeny: Screen 1, Screen 2, Screen 3 a Screen 4. Presne 11.10.2004 to bol hrac M!na: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 a 19. Tento hrac M!na dostal aj BAN a ak si dobre pamatam, tak som napisal tomovi.m a ten okamzite navrhol ban (alebo bannoval?). Ty si zase urobil z toho kokot a napisal si mi, ze teba taketo veci nezaujimaju a ze si za to mozem sam. Proste si ma zase odkurvil bez toho, aby si sa na nieco pozrel. 20.10.2004 po prihlaseni v kliente: lol ale to si moje spravy ignoroval (cize si ma poslal zase do pice).

QUOTE(CZerd)
QUOTE
Nie, co to zase trepes???
-asi opravdu nevis co pises, mozna to bude zpusobeno tou haldou prasku co jsi dostal od sveho psychiatra... Pises pravdepodobne sve prispevky ve stavu "bez tize" jinak si to nedokazu vysvetlit. Zajdi radeji za svym doktorem a popros ho o ukonceni sveho zakomplexovaneho zivota. Treba ti vyjde vstric.

Ty si taky debil (to nie je nadavka, je to stupen inteligencie), ze to az brzdi prilivove vlny v Azii. Proste picovina ako voda v kosi. Tie tvoje dementne, arogantne poznamky si nechaj pre seba, je to len predsa mentalna-vrodena vada a uz s nou nic neurobis. Keby si mal aspon trosku zaujmu a neutekal ako had s adidasmi na nochach, tak by si aspon napisal, ze nemas cas alebo ze treba kontaktovat ineho pomocneho admina. Ale nieeeeeeee, ty si hlavny admin a jebes na to, proste ignoracia ako sa len da. Tvoje byvale ICQ 172943432 si asi dlho nevidel, sucastne cislo 342114773 je na tom podobne.

Dobre vies, ze som ti pisal pekne, vzdy som sa pozdravil a vzdy sa aj zdravim. Niekolko krat (cca 2-4x) sme si popisali, zial nemam uz logy z ICQ a tak ich sem nemozem ukazat. Slusne som ti pisal, obcas si odpisal ale potom si mal na klobase a tak som ti vynadal...

QUOTE(CZerd @ 14.01.2005, 22:13)
Asi je to tvoje disfunkce mozku zpusobena mozkovou obrnou z detstvi->mentalni postizeni.
Prestan radeji cucet do toho monitoru bo dostanes epileptickej zachvat a udusis se vlastnima zvratkama. Nerad bych prisel o nejhloupejsiho cloveka v CR/SK. Snad sis to dokazal prelozit...

Takuto kokotinu dokaze napisat vazne len kokot. Spravne, hovorim o tebe - si to ty!!! Takto by sa hlavny admin nemal spravat, lenze ked je niekto dement, tak to respektujem. Ja to zdoraznim aby si to pochopil aj ty: Respektujem Ta!!!

PS: Beriem na vedomie vsetko co som napisal, sorry za tie nadavky a aj pripadne zvysenie levelu varovania ale bolo to nutne. Sorry za tie pravopisne chyby.

no já nevím HOJKO ale z toho co tu píšeš to vypadá že se tady na GZ ubližuje jen tobě a admini by tady měly být jen pro tebe sad.gif no a ještě si myslím že nejsi tak nevinej ty jsi asi pěknej rejpala whistling.gif
<[KiA]>Bishops
čertíku: nevím proč bych ti mel psat tou zdlouhavou cestou pres mail, kdyz mam tve ICQ a ty mi na to muzes do 2 vterin odpovedet, tohle totiz i pres ICQ bude dlouha diskuze,

je to neco co by te melo zajimat pac mam material na jednoho z tvych adminu. to by bylo kdybych to sem dal :D

ale fakt pres mail by to bylo na mesic.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.