Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Prodám obraza 300 GB
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Bazar
I-I.e.r.g.o.t.I-I
tady je mje malůval sem to, půrodám za tři sta GEČEK jen vazne co to mislej fakt napište tady nebo gdybyste v klient tak co^17d^11ki^22ll^7ersnip^13er!!666

pouze VAŽNĚ zajemcy!!!!!!!!!!



L.T.Sm@sh
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 06.03.2011, 15:02) *
tady je mje malůval sem to, půrodám za tři sta GEČEK jen vazne co to mislej fakt napište tady nebo gdybyste v klient tak co^17d^11ki^22ll^7ersnip^13er!!666

pouze VAŽNĚ zajemcy!!!!!!!!!!

Dobrá parodie na místní bazarové dění, ale zbytečně jsi to přehnal s gramatikou. Takhle přeci nepíší ani ti utřinosové...
Slamb
jn, kdyby psali aspoň takhle... ermm.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(Slamb @ 06.03.2011, 15:27) *
jn, kdyby psali aspoň takhle... ermm.gif

No, když si to odříkám na hlas, tak mi to spíše přijde, jako by na mě promluvil Vietnamec.

Co já si pamatuji, nejhorší češtinářský umělec zde byl Pepsik a ani on nepsal tak, jak nám to představuje Hergot ve své parodické vizi. Ale co já vím, mezi "vzdělance" na CoD 2 a CoD 4 nechodím...
rawloF
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 06.03.2011, 15:39) *
No, když si to odříkám na hlas, tak mi to spíše přijde, jako by na mě promluvil Vietnamec.

Co já si pamatuji, nejhorší češtinářský umělec zde byl Pepsik a ani on nepsal tak, jak nám to představuje Hergot ve své parodické vizi. Ale co já vím, mezi "vzdělance" na CoD 2 a CoD 4 nechodím...


si asi znal jineho pepsika nez ja blush.gif ergo sum jedna se o utopickou vizi :-D

//
MyGun.
Si to koupil jo? A pěkný?
coldik
za 50 GB (víc jich nemám) to koupím, ale potřebuju nákou ochranu, aby si to každej nemoh volně kopírovat :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (L.T.Sm@sh @ 06.03.2011, 15:26) *
Dobrá parodie na místní bazarové dění, ale zbytečně jsi to přehnal s gramatikou. Takhle přeci nepíší ani ti utřinosové...


Hahahaha. HAAHAHAHAHAHAH. HAHAHAHAHhhahaha.
nhaodil bich ty sem svoji zbirku ale bojim se ze sem toho nejde upnout tolik


QUOTE (coldik @ 06.03.2011, 18:59) *
za 50 GB (víc jich nemám) to koupím, ale potřebuju nákou ochranu, aby si to každej nemoh volně kopírovat :)


Tag co tagle kdybis mi dal svoje prvorozneny DITĚ?
Coby vodotisk ti na to mohu napsat osobní věnování, ©.... ... a bylo by to v HD grafarne rozlišeni max mega husta grafika, chapes? beres?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.