Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Ako sa vam luby MoH:Pacific assault
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Nusinko
cool.gif
Backslider
já jsem moh:pa hrál jen pár desítek minut u známého, na mým compu bych to snad ani nerozjel wink.gif ale docela mě singleplayer bavil, multiplayer jsem nehrál, takže ho nemohu posudit
LewiT
singl poho multiplayer k nicemu cool.gif
Kamigadze
ja uz pacifika dohral je to opravdu skvělá hra a pridemmi ze je dost podobna CoD hratelnosti i zbranemia ovladanim a byl bych rád kdyz by se tato hra v pozdejsi dobe objevila na GZ myslim si ze by tato hra natchnula dost hráču CoD a dokonce by i presly!!!
Sisin
Jenom ta grafika , víc ne ...
[TORTUGA]<$kullman>
MoH:PA sem hrál na zaváděcí LANce v Práglu a ten multiplayer není zas tak špatnej. Akorát jsme tam ze začátku běhali a byli dost zmatení páč nikdo neznal žádnou mapu.

Grafika je pěkná, bohužel dost náročná na HW a já bych to u sebe asi nerozběhal a jestli jo tak s FPS 10 eh-smiley.gif

Singla jsem vlastně nehrál, ale věřim, že je určitě dobrej. Nakonec si možná zkusim pučit od Momáška originálku a třeba si to aj zahraju. blush.gif
Stentch
ked budes mat ten origos posli mi cd-key biggrin.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Stentch @ 05.06.2005, 10:33)
ked budes mat ten origos posli mi cd-key  biggrin.gif
[right][snapback]100976[/snapback][/right]

Zapomeň t_closed.gif
Stentch
ti dam ved vymenim za iny, to sa ti oplati moh: pa ti s inym neorig cd-keyom pojde lepsie aj fps bude vyssie biggrin.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Stentch @ 05.06.2005, 23:44)
ti dam ved vymenim za iny, to sa ti oplati moh: pa ti s inym neorig cd-keyom pojde lepsie aj fps bude vyssie  biggrin.gif
[right][snapback]101337[/snapback][/right]

Budu se opakovat... ...zapomeň stun.gif
Stentch
coooo eh-smiley.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Stentch @ 06.06.2005, 00:10)
coooo eh-smiley.gif
[right][snapback]101357[/snapback][/right]

Už jenom kvuli tomu, že to neni moje originálka. Jestli chceš origoš CD-key, tak popros Momáška. Ani já nevim estli mi to pučí, abych si mohl zahrát aspoň singla. innocent.gif
Sisin
Sem měl jakousi verzi moh:pa , co se jen rozbalila a už to frčelo bez jakéhokoli zadávání cd-keyů tongue.gif
[TORTUGA]<$kullman>
Nevim estli bys tohle měl tady zrovna psát vzhledem k pravidlům fora blush.gif
Sisin
jezus já je nečetl whistle.gif Btw. tady vůbec jsou nějaký pravidla? blink.gif
[TORTUGA]<$kullman>
QUOTE(Sisin @ 11.06.2005, 17:31)
jezus já je nečetl   whistle.gif Btw. tady vůbec jsou nějaký pravidla? blink.gif
[right][snapback]102853[/snapback][/right]

jj, už jsem tady na ně několikrát dokonce viděl odkaz. kdyžtak si napiš Báře nebo nějakýmu jinýmu adminovi thumbsup.gif

EDIT: Pravidla fóra najdeš tady. Jinak odkaz je taky vlevo nahoře pod logem GZ fóra thumbsup.gif
Power.mann
Tady jsou opravdu pravidla biggrin.gif
Ty ja neznam whistle.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.