Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problem s Mapami
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Nando
Zdravim
Mam tu problem pri spusteni codu pres gamepark. Zacne to stahovat mapu (Z_D-Day+7) a zacne to stahovat asi 5 vterin a pak nic a pak zase se to zacne stahovat dokola. Tak jsem stahnul vsechny mappacky a stejne nic. Nevite co s tim?
retardovanej_kulomet
Pravděpodobně jsi ty mappacky umístil špatně.
Nando
Je to v addons, a i kdybych to dal spatne tak se me ta mapa nestahne. To zacne stahovat 5 vterin a pak nic a znova zase to stahuje 5 vterin.
L@chtan
zkus jen vypnout stahování a připojit se..
Nando
myslis dat esc a /reconnect? Jestli jo, tak to jsem uz zkousel. Zkousel jsem i v nastaveni v mlutiplayeru vypinani downloadovani map. Ale kdyz to vzycky znova zapnu tak je to zapnuty.
Piplovic.
tá mapa může být špatná , proto to stahuje pořád dokola..

Lepší jé , kdyby ti ju někdo poslal.

klidně mi napiš na email ( Pipl007@seznam.cz) a já ti ju sradosti pošlu a uvidíme :)

PS: nebo zkus dotyčnou mapu z mappacku překopírovat do složky main.
f0rtune
QUOTE(Nando @ 02.05.2011, 08:38) *
Je to v addons, a i kdybych to dal spatne tak se me ta mapa nestahne. To zacne stahovat 5 vterin a pak nic a znova zase to stahuje 5 vterin.

Pokud nechceš hrát Den Dé, tak stačí při connectu dát esc>multiplayer options>allow download na off a poté dát reconnect

// nikdy jsem neofficiální mapy nehrál,mappacky taky nemám a dupe to ;)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.