Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Admin
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Deat_Boss
Můžu se stát adminem hraju dlouho už Call of duty 4:Modern warfare jen pouze přes Gamepark a sleduju Gamepark každý den.A je mi 15 let??????Mohu se stát adminem???
Piplovic.
tak to si nachystej velký balík peněz :-D
Conan
ty fakt ne
Tipos
řekls všechny své zápory :D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Bohužel, příteli. Ještě před rokem dvěma by si byl skvělej materiál a typickej obraz pomocnýho admina, ale doby už nejsou co bejvaly. Dneska admini nosej kolem krku uvázanou mikinu a z kapsy jim čouhá iphone, ne jako dřív.
coldik
QUOTE(Deat_Boss @ 12.05.2011, 18:33) *
Můžu se stát adminem hraju dlouho už Call of duty 4:Modern warfare jen pouze přes Gamepark a sleduju Gamepark každý den.A je mi 15 let??????Mohu se stát adminem???

velet tomu tvýmu skvělýmu týmu nestačí?
A.l.i.3.n
Jen pokud jsi holka a nevadí ti zůčastnit se pohovoru dnes u mě doma.
__sXe__
QUOTE(A.l.i.3.n @ 12.05.2011, 20:06) *
Jen pokud jsi holka a nevadí ti zůčastnit se pohovoru dnes u mě doma.

Zabudol si napísať že musí byť aspon tak stará, aby ta nezavreli biggrin.gif a pekná
zubatej
že by vzacná schoda času? nebo jeden a ten samej :D

Datum : 12.5.2011 18:34:38
Odesílatel : ^1FoX^2/Sa[!]ter69
Předmět : ahoj plis
Text zprávy
čau kamo řekni ja kse můžu stát adminem pokeru chtěl bych být admin pokeru plis odepiš
L.T.Sm@sh
Já ci bít taki adminem. Miluju hru milhuju hráce a sem čectný a poštiví. Nenechtese mílit nejsem nijakej hlupak sem vysťudoval školi dvě školi. tak vý prosím něěkdo jak se můču stát adminem nejakí gamesy? Dik za odpově. confused.gif confused.gif confused.gif
RonyCrySkill
To nebudou stát se adminem... thumbsdown.gif
calll_
QUOTE(WODRAX @ 14.05.2011, 16:02) *

v podpisu máš že adminuješ facebook a to nestačí ? :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (WODRAX @ 14.05.2011, 16:02) *

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Entuziasmus je vítaná věc, ale k tomu bejt dobrej admin je potřeba ještě navíc aspoň dejchací reflex, základní motorika, schopnost udržet rovnováhu a optimálně i dokázat se sám najíst. Zatim tu nikde nedodal přesvědčívý důkazy že to dovede.
ivopes
jak jse jmenuje hlavní admin který tu přidává hry
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (ivopes @ 16.05.2011, 12:04) *
jak jse jmenuje hlavní admin který tu přidává hry

Já, a měníme si to s madonionem každou sedmou středu
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.