Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vhodný herní volant - F1
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Nakell
Je tu nějaký náruživý hráč závodních her? Potřebuju vybrat nějaký volant, jenže sem volant nikdy neměl a nevím co mám chtít.
Naprosto primárně je pro F1 2010 (2011,2012,...). Na klávesnici nejde a Xbox gamepadem taky nic moc.
Asi volant, zřejmě pedály, ale převodovku mám chtít? Jenže ty formule mají 7 kvaltů + zpátečka :). Fakt netuším co vybrat. Cenu nijak moc neřeším, jen G27 za 7,5 litrů fakt né :). Doufám, že mou výplatu (~4000kč) to nepřesáhne.
Dík za rady,

EDIT:A rozhodně chci větší osu otáčení než 90° na každou stranu :X :).
Tipos
stačí :)

co se týče řazení, v f1 se stejně řadí na páčkách (případně čudlících) za volantem, a 95% volantů k pc to má :).. řadící páka co je v autech se nevyplatí, v těch rychlostech když se řadí bys to polámal :D
Nakell
No právě to řazení je mega-rychlí (respekt každýmu kdo to kdy uřidil) a mám z toho strach. To řazení pádli funguje jak. Jedno pádlo je dejme tomu gear-up a druhý gera-down, nebo má ta páčka smysl sklápění na obě strany?
Šupex
Když už volant, tak Logitech G25
Tipos
QUOTE(Nakell @ 24.05.2011, 16:03) *
No právě to řazení je mega-rychlí (respekt každýmu kdo to kdy uřidil) a mám z toho strach. To řazení pádli funguje jak. Jedno pádlo je dejme tomu gear-up a druhý gera-down, nebo má ta páčka smysl sklápění na obě strany?

pokud tam je také to pádlo tak jo, gear-up a gear-down

osobně když jsem jezdil rfactor s f1 2009, tak jsem si sám řadil za volantem dvěma páčkama. Volant je po domácku vyrobený, má hw ze starého joysticku :)

Nakell
Nojo, až na to, že G25 se už nějakou dobu nevyrábí a z bazaru nic nechci.
Ten tvůj je teda luxusní :D, co je pod tou černou izolačkou?:) Nebráním se vlastním úpravám samotnýho volantu :P. 1400 mě nezabije.
No počkám jestli se neozve ještě někdo, přecijen F1 2009 (nástavba na 2004 že?) bude asi trochu něco jinýho než F1 2010 s enginem Dirtů. Ale vypadá to, že do něj asi půjdu.
Tipos
Ty já ti ani nevím, je tam železná trubka, která je říznuta a k tomu svařovaná další, aby byl taky hustý tvar, a na tom je potažená taková guma, už ani nevím z čeho to je, jinak ten střed je ze silonu

e: jo určo engine rfactoru je něco jiného než f1 2010, jinak grid, a dirt 2 na se na tom jezdí fajně

jinak co jsem měl půjčený volant je nějak logitech s červeným pogumováním ale rozsah jen 90°, celkem dobrý ale tohle je klasika, na tom jsem ještě jezdil grand prix 3 a 4.. kurnik to byly hry :D

e2: ještě nějaký foto zevnitř

Nakell
No já si myslim, že k formuli se hodí víc než 90°, taková slavná Monacká zatáčka u hotelu, nejostřejší zatáčka v sérii, tam to chce fakt hodně :P.
Tipos
tak to se dalo vždy nastavit maximální rozsah ve hře
Sawier
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=85431 tenhle nevypada vubec spatne za ty prachy, nemit uz posrany saitek r660gt tak ho beru
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.