Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: World of Tanks
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Demon Spawn
Onehdá jsem jen tak vyzkoušel tuhle MMO záležitost a musím říci, že jsem velmi potěšen. V podstatě zadarmo je to kopa tankové zábavy jaká tu dlouho nebyla. Kéž by někdo něco podobného vytvořil v rámci mého oblíbeného MechWarriora...:)
Nakell
Zabugovaná nevyvážená a tak nějak odfláklá, ale lepší než drátem do oka. Taky si občas zahraju, mám KV-3 a M7, jedu na Shermana a počkám si až hru ještě trochu vymazlí, a budu uvažovat o premium :). blbý je, že bes premka se to mco nedá :-/. Aspoň tím po prázkách doženu to, co sem odpracoval :).
lllllllllll
Já se tenkrát přihlásil do bety, tak sem to o prázdninách hrál a celkem mě to bavilo, měl sem T34.... ale pak už nebyl čas to hrát. Rozhodně je to ale dobrej námět,ve kterým je hodně potenciálu, tak uvidíme.
Conan
Hraju to ted celkem dost, koupil sem uz i premko, aby byl tank do clanwars
PipBoy
tak jsem to stáhnul a jdu to hrát. Je pravda, že se to dá v poho pařit i bez mikrotransakcí?
lllllllllll
Mě štve, že po tom, co sem hrál v té betě, tak mi pak vymazali tank a dali mi místo toho goldy a zkušenosti a já za to nakoupil stíhač, což mě teď štve :/
+-=
QUOTE(PipBoy @ 28.05.2011, 12:35) *
tak jsem to stáhnul a jdu to hrát. Je pravda, že se to dá v poho pařit i bez mikrotransakcí?

Dá , jediný problém je že nestoupáš tak rychle :)
Nakell
QUOTE(lllllllllll @ 28.05.2011, 12:37) *
Mě štve, že po tom, co sem hrál v té betě, tak mi pak vymazali tank a dali mi místo toho goldy a zkušenosti a já za to nakoupil stíhač, což mě teď štve :/

Nikdo ti místo tanku zkušenosti a goldy nedal :))).
lllllllllll
QUOTE(Nakell @ 28.05.2011, 12:51) *
Nikdo ti místo tanku zkušenosti a goldy nedal :))).

Já hrál uzavřenou betu... a pak se to spustilo nějak rozšířeněj a prostě mi smazali tank a místo toho sem dostal goldy a zkušenosti v takovým počtu, abych si pořídil tank na úrovni co sem měl předtím.
PipBoy
hm, tak jsem bojoval ve dvou bitvách, v každý sem dostal na prdel, ale na jeden ruskej tank sem si i dvakrát vystřelil rolleyes.gif lepší než cod
Conan
Bez premka to jde v "klidu" tak na 7 max 8 tier, pak uz to neuzivis a jedina sance je to dotovat ... nejlip asi nejaky 5 tierem, ktery celkem slusne vydelaj i bez premia.
MyGun.
Kolik stojí ten PA?
Conan
QUOTE(MyGun. @ 28.05.2011, 19:05) *
Kolik stojí ten PA?

250,- cca kazdopadne za mesic si aspon ten jeden tank na desitku nahrajes, pak uz to clovek muze zivit tim mensim jak sem psal. Pripadne, kdyz je dobrej klan daj se nejaky goldy ziskat i z CW
Anastaz
QUOTE(PipBoy @ 28.05.2011, 12:57) *
hm, tak jsem bojoval ve dvou bitvách, v každý sem dostal na prdel, ale na jeden ruskej tank sem si i dvakrát vystřelil rolleyes.gif lepší než cod

Ano, ze začátku je hra lehce frustrující, ale neházej tank do žita, nakonec se z toho vyklube vcelku parádní zábava thumbsup.gif
PipBoy
QUOTE(Anastaz @ 29.05.2011, 09:24) *
Ano, ze začátku je hra lehce frustrující, ale neházej tank do žita, nakonec se z toho vyklube vcelku parádní zábava thumbsup.gif

tak už mám nějakej další tank, lepší, ruskej T-26 nebo co. Chtěl jsem hrát za německej tank, jenže voni maj ty upgrady na děla tak na nic (přijdou mi jako flusačky, co to je za ráži 2 cm), tak jsem si dal rusáka, ten má dělo s 5 cm hlavní a jede to. Už mám i nějaký čtyři medaile, bilance je tristní, ale baví mě to.
Anastaz
T26 je ještě lehce trakač, ale s dalšim, tedy T28 už se dá slušně řádit.
PipBoy
QUOTE(Anastaz @ 29.05.2011, 10:36) *
T26 je ještě lehce trakač, ale s dalšim, tedy T28 už se dá slušně řádit.

a nevíte jak to je s těma mapama? Někde jsem četl, že jich má bejt snad 18, ale já pořád hraju na cirka 5.

Já šetřim na T-46
__sXe__
Ja som hral ešte closed beta pred rokem :D a byla to celkem sranda až na tie menšie výpadky, ktoré sa asi už v tejto verzii tak často nenachádzajú. Hra sa mi lúbila no ak to chcete hrat dlho, nemusíte mat premium ale ak sa chcete vyšvihnúť a mať dobrý tank atď v čo najkratšej dobe tak je dobré premium.
MyGun.
Hele a ještě, to premium je časově omezené nebo to je nafurt? Doufám že nafurt :D na těch jejich stránkách jsem pořádně nenašel ani tu cenu a ni nic kolem toho, jen jaké jsou výhody když to mám :/
Nakell
Bože tak to asi hledej ve hře ne? Není to na furt, myslím že je měsíc.
T-26 ujde, skvělej je ale T-46, s tím to jde nádherně. T-28 by nebyl sám o sobě špatnej tank, ale ze začátku má trapný dělo. Má i 88m kanon kterj má později v defaultu KV-1S, ale stojí dost expů, takže já šel rovnou do KV-1 a vykašlal se na 88mm. T-28 je dost rychlej, ale říkám, na docela nepovedený děla (vyjíma 88mm) takže to pro mě bylo dost utrpnení.

KV-1 je pak zlatá loď. Opět neduhy blbých kanonů, se kterým dáš možná jen T1 Heavy (T1 Heavy zaručeně nejdebilnější z Heavies), slabší tanky jako M7 zase nedáš, protože když kolem tebe začnou kroužit, nestihneš se za ním otočit (zároveň dobrá taktika jak s T-28, T-34 (russia) nebo M7 na KVčko). Smrtíí je jeho 152mm kanon, ale nabíjí cca 30 vteřin. Co na plat, ale má dmg asi 700 (HE, na krátký děla používat jen HE! AP mají dementní penetraci a slabej dmg!) a je to prakticky jediná volba, jak poškodit višší Heavies tier jako IS, T29, Tiger. Mě to trvalo, ale když máš trpělivost, naučíš se s tím dobře zacházet (chce to nejlepší rádio a taktika vylez z pozarohu, vystřel a ukryj se na nabití).
Dobrej je i 107mm kanon, jenže stojí nehorázných expů. Já do něj šel a nelituju, navíc až ho vyzkoumáš, ušetříš si tím asi 14 000 expů (nmebo kolik stál) u dalšího KV-3, se kterým já osobně expím daleko pomaleji než s KV-1. Má dmg asi 300 a poměrně dobrej reload time. dál sem se u ruských nedostal.

A poradím vám. až budete trošku víš, tak jděte do myslím depot, a prodejte vše co nemáte "on vehicle", já tím vydělal asi kolem 150-200 tisíc peněz, nezdá se to, ale já měl třeba 4x75mm kanon na americký tanky, 3x motor ke KVčku,...

KV pro mě byl asi nejlepší tank v jednom, vydělávání expů. Mám vše vyzkoumáno, a zbytečných 10 000 expů (nebo už 15? ani nevim) proto se nevyplatí jej hned prodat a jít do KV-3, se kterým to trvá dýl. Navíc s jiným než 152mm kanonem slušně vydělává (152 střela stojí asi 1000). A pokud někdo chce jít do ruských medium, směle do toho. Na začátku sou sračky, ale pak T34 a T34-85 jsou úžasný tanky, T-44 mě taky dost štve a nakonec T-55 je geniální tank se kterým není problém dát IS. Jen to chce přežít ty průjmy na začítku.
MyGun.
Bože to asi ještě nemám ne vole.
Nakell
No tak sorry že ti chci pomoct :D.
PipBoy
sem teď zkoušel pzjg a bizona, artilerie neni pro mně, stíhač tanhů docela dobrý, až na to, že se s tim dělem nedá moc hejbat. Asi zustanu u tančíků.
lllllllllll
Já měl T34 a to už nebyl žádnej traktor, je to dost rychlý a po tom co sem na to namontoval 85mm kanón to aji docela střílelo.
Ale i předchůdce BT7 byl skvělej, a ještě mnohem rychlejší.
Nakell
Arty je hlavně strašně OP. V prvních tier to ještě nevynikne, ale ten tier 5 už je na facku. Je to strašně OP o to horší, že nad tier 5 už není žádný light tank.
TD sice má oezený dělo, nicméně na Shermanu co mám teď s 76mm kanonem střílím zepředu na Hetzera a ten ej schopnej to odrazit. To stejně se sto-sedmičkou na KV-3 proti myslím JadgerPanther (tak nějak). V tomhle sou nepřekonatelný, městká mapa, postavit se do uličky a odrážet daleko vyšší tiery, to je úkol pro TD.
PipBoy
QUOTE(Nakell @ 29.05.2011, 14:20) *
Arty je hlavně strašně OP. V prvních tier to ještě nevynikne, ale ten tier 5 už je na facku. Je to strašně OP o to horší, že nad tier 5 už není žádný light tank.
TD sice má oezený dělo, nicméně na Shermanu co mám teď s 76mm kanonem střílím zepředu na Hetzera a ten ej schopnej to odrazit. To stejně se sto-sedmičkou na KV-3 proti myslím JadgerPanther (tak nějak). V tomhle sou nepřekonatelný, městká mapa, postavit se do uličky a odrážet daleko vyšší tiery, to je úkol pro TD.

a takže pak to použitelný je? Protože já sem tim bizonem dával v průměru 10 dmg, což mi přidje na tak drahej sráč docela málo. Navíc ten rozptyl...
+-=
QUOTE(PipBoy @ 29.05.2011, 16:42) *
a takže pak to použitelný je? Protože já sem tim bizonem dával v průměru 10 dmg, což mi přidje na tak drahej sráč docela málo. Navíc ten rozptyl...

Jakmile s tím kluky naučíš , tak je to nedostižný :) A artou mám svůj rekord 9 killů v řadě /ještě v betě/ - z čehož 7 jich bylo 100% mejch a 2 byli dodělávka.
Je to pohodlné stát vzadu a pomáhat , problém je když k tobě pustí nějakej blbec něco rychlého , to pak jsi venku ...
Nakell
QUOTE(PipBoy @ 29.05.2011, 16:42) *

10 dmg asi těžko chlape, ale arty sou ve vyšším tieru ceněný zlato. Takovej Hummel, to je dokonce arty, která už i něco vydrží do zásahu do něj (s M7 sem ho ani nepoškodil). Nejlíp to poznáš sám, až to nějakej ten týden budeš hrát.
PipBoy
QUOTE(Nakell @ 29.05.2011, 16:50) *
10 dmg asi těžko chlape, ale arty sou ve vyšším tieru ceněný zlato. Takovej Hummel, to je dokonce arty, která už i něco vydrží do zásahu do něj (s M7 sem ho ani nepoškodil). Nejlíp to poznáš sám, až to nějakej ten týden budeš hrát.

no tak to bylo 10% ze zdraví, stejně, málo nábojů a neutlouk sem ani jednoho. Pak přijelo něco rychlýho, pustilo to do mně tři dávky a já byl kaput. Ale baví mě to, je to fajn hra.
lllllllllll
Arti sem nesnášel.... Ono patří to do toho a nerušil bych to, ale nic mě nedokázalo víc naštvat než to, že ještě dřív, než sem se stihl zapojit do souboje, mě někdo zničil tank, aniž bych to mohl nějak ovlivnit.
Conan
QUOTE(PipBoy @ 29.05.2011, 10:51) *
a nevíte jak to je s těma mapama? Někde jsem četl, že jich má bejt snad 18, ale já pořád hraju na cirka 5.

Já šetřim na T-46

Ono na tieru 1-2 jsou asi jen tri mapy, pak uz je jich vic. Asi, aby si novacci trosku ty mapy zazili a nebyly tak zmateny.

QUOTE(MyGun. @ 29.05.2011, 11:47) *
Hele a ještě, to premium je časově omezené nebo to je nafurt? Doufám že nafurt :D na těch jejich stránkách jsem pořádně nenašel ani tu cenu a ni nic kolem toho, jen jaké jsou výhody když to mám :/

premium stoji v nejlepsim pomeru cas/goldy 2500 goldu na mesic.

No a artyny uz fakt nejsou zas tak prepaleny jako to bejvalo a musi se to s tim fakt umet a hlavne mit i stesti. Strela pres 3/4-celou mapu leti klidne i 4-5 sec coz je silene dlouha doba, zvlast, kdyz se veme v potaz, ze i se 100% posadkou ma arcka dost velkej rozptyl, takze trefit i stojici tank nemusi bejt snadny.

Ja jedu rusky medium tanky a je to celkem porod, az na T-34-85 se clovek dostane k delu, ktery je schopny neco davat, smula je, ze pak na T-43 i T-44 musi clovek opet nahrat celkem dost expu s delem, ktery je rovno tak 5 tier, aby se dostal k tomuhle schopnejsimu, pak uz je to vzdy celkem v pohode. T-54 je pak samozrejme uz dost husty mediumko. Sekundarne sem jel arcku, protoze bez premka to byl celkem dobrej zdroj penez, zvlast na 5 tieru.
Demon Spawn
Já zatím jedu pěkně poctivě každej vehykl v každém Tieru za všechny strany, ale samozřejmě nejvíc za němce...:)
Premium zatím neplánuju, protože jsem začal před tejdnem, nicméně něco málo jsem zainvestoval abych si koupil místo na tanky, asi bude sbírka největších oblíbenců...:)

Všechno až na artilérky se expí krásně a docela to odsejpá, nicméně zatím mě stejně asi nejvíc baví bitvy Tier 1+2 kvůli své dynamice, u těch dalších už jsou dost znát rozdíly v technice a bez dobrého týmu a taktiky se spíš kempí.
Ale jinak jako vyznavač klasických Steel Panthers: World at War jsem nadšen z poměrně kvalitních popisků a relativně korektních hodnot u jednotlivých tanků.
Nakell
Tak to si počkej na tier 7 a víš, to je teprv kemp hra. Vlastně platí, čím višší tier, tím pomalejší hra. Ono se není čemu divit, krom pomalejšímu reload time je pomalejší i rychlost vehiklů a celá pohyblivost. Když si představim M5 Stuart mezi T32, Mause a IS7...:)
Anastaz
Záleží jak to chytneš. I na vysokých tierech se hrajou rychlý a brutální bitvy. Zvlášť na městských mapách.
Nakell
Jo, to možná ve snu.
Co se arty týče. Nesnáším když si jedu, arty mi hitne pásy a začnou mě odstřelovat 2 arty a TDčka. To je k posrání.
Anastaz
Tak to asi nepřetržitě chrápu. Což mi nakonec ani tak nevadí thumbsup.gif
Conan
Jako jsou i rychly hry, ale kolem toho osmyho tieru uz se objevuje extremne velky % hracu co si myslej, ze hrajou tower defense a nehnouse, zvlast Lowe tanky
Nakell
To mě ale strašně irituje, z CoD jsem prostě rusher, a udržet se na jednom míste třeba 5 minut je pro mě utrpení :X.
PipBoy
tak beru zpět, mám sturmpanzer II a ono se i tou artilérií dá pěkně hrát, i když mě štvou ty prťavý tanky, co nejdou trefit a dělaj si ze mně pak srandu.
Nakell
Vždyť sem o tom mluvil :P.
Počkej si na vyšší tiery, tam pak takový rychlí nejsou, a když ano (T20 a T23) tak většinou na base neprojdou přes všechny IS, T30 atp.
Třeba Hummel je super arty, alespoň se tak tváří, a dokonce vydrží i několik zásahů.
Conan
QUOTE(Nakell @ 30.05.2011, 11:25) *
Vždyť sem o tom mluvil :P.
Počkej si na vyšší tiery, tam pak takový rychlí nejsou, a když ano (T20 a T23) tak většinou na base neprojdou přes všechny IS, T30 atp.
Třeba Hummel je super arty, alespoň se tak tváří, a dokonce vydrží i několik zásahů.

nekolik zasahu od ceho ? :D Jako arty 5 se dostava bezne do matchu proti tierum 8 a jestli pak vydrzi 2 rany, tak od medium tanku, jinak jde na jednu - nemluve o tom, ze kdyz uz jedu cilene lovit artinu, tak si nabiju HE a to jedna vetsinou staci.
Nakell
QUOTE(Conan @ 30.05.2011, 11:30) *
nekolik zasahu od ceho ? :D Jako arty 5 se dostava bezne do matchu proti tierum 8 a jestli pak vydrzi 2 rany, tak od medium tanku, jinak jde na jednu - nemluve o tom, ze kdyz uz jedu cilene lovit artinu, tak si nabiju HE a to jedna vetsinou staci.

Tak asi podle toho, no. Teď sme jeli KV3 a já v Shermanovi s 76mm a bylo to já jedna rána, KV jedna, já sem ho pak dorazil. Záleží co to KVčko mělo za kanon no...
John_Lenon
Po přečtení tématu sem se do toho taky pustil, je to peklo. Začal sem s tim Leichtraktorem. Nejenomže ten krám vypadá divně, ono je to ještě sračka roku. :D
Nakell
Loltraktor je holt třeba přetrpět. Zrovna v neměcké lajně je hodne deblních tanků na začátku.
John_Lenon
No jako 2cm rychlopalnej kanon je fakt peklo, radši to hraj se základnim pomalym pěticentimetrem. A stejně sem za kašpara. :D
Demon Spawn
QUOTE(Nakell @ 30.05.2011, 12:49) *
Loltraktor je holt třeba přetrpět. Zrovna v neměcké lajně je hodne deblních tanků na začátku.

Sice to je trochu težší, ale Panzery jsou Panzery...a třeba i naše české 35 a 38 mě docela vyhovují, Panzer II Luchs je vyloženě super průzkumník, schopnej uhudat i Panzer IV, stíhače mě taky docela bavěj, i když na vyložené kempení nejsem...jen u arti trpím jako Hus, ty mě moc nebaví...sice jsou easy, ale pokud člověk u toho nevečeří nebo nepracuje, tak trochu zívačka...

John_Lenon
co je lepší Pzkw 35t, nebo Pzkw 2?
Demon Spawn
QUOTE(John_Lenon @ 30.05.2011, 13:22) *
co je lepší Pzkw 35t, nebo Pzkw 2?

Mě sednul víc Panzer 35t, protože má lepší výbroj, ale zase na druhou stranu Panzer II je trochu rychlejší, obratnější a malinko odolnější...takže jsem ho používal hlavně na rushování a hodně členité mapy kvůli rychlopalnému kanónu. Ale celkově jsem si více oblíbil 35ku. Na druhou stranu Panzer II Luchs je hodně dobrej lehkej tank ve všech směrech a je s ním kopa legrace...:)
Anastaz
QUOTE(John_Lenon @ 30.05.2011, 12:46) *
Po přečtení tématu sem se do toho taky pustil, je to peklo. Začal sem s tim Leichtraktorem. Nejenomže ten krám vypadá divně, ono je to ještě sračka roku. :D

Vytáhni si loltraktora do elitní verze, trochu potrénuj posádku a jsi králem bojiště. Všichni se ho snaží přeskákat, takže s podobnou mambou nikdo nejezdí a ty můžeš řádit. Ale ano, vypadá divně:)
John_Lenon
Okej, nakonec sem teď u P35t, ale jak se trénuje ta posádka? jenom bojem? koukal sem i na ten regiment school, ale to stoji kredity....
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.