Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: call of duty
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
czech36
kdo mi poradi ? jsem amater dik tongue.gif
tomzel
to je hezky,ale mohl by jsi říct co potřebuješ taky
Piplovic.

QUOTE(czech36 @ 12.06.2011, 21:15) *
kdo mi poradi ? jsem amater dik tongue.gif


Dělěj si srandu z někoho jiného wow.gif
czech36
QUOTE(#Pipl_? @ 17.06.2011, 19:42) *
Dělěj si srandu z někoho jiného wow.gif

nedelam si srandu nevim jak si zahrat treba z cechama kde je najdu a tak
czech36
hledam cesky hrace kde jsou nemuzu to najit hraju jen z cizinci dik
bighead
QUOTE(czech36 @ 18.06.2011, 16:32) *
hledam cesky hrace kde jsou nemuzu to najit hraju jen z cizinci dik

regni se na gamepark.cz v download stahni klienta, potom se přesun sem http://www.gamepark.cz/hra/call-of-duty a vlevo vyber co chceš hrát
czech36
no ze bych to pochopil to se neda rict mluv se mnou jako z amaterem dik regni atd nechapu
bighead
QUOTE(czech36 @ 18.06.2011, 20:27) *
no ze bych to pochopil to se neda rict mluv se mnou jako z amaterem dik regni atd nechapu

tady je vše popsaný http://www.gamepark.cz/help.asp?sekce=uvod
czech36
JA TREBA HRAJU COD BLACK OPS
^ScOrpI?
QUOTE(czech36 @ 18.06.2011, 22:06) *
JA TREBA HRAJU COD BLACK OPS


Můžem vědět tvůj věk? rolleyes.gif

Tady (najeď myší na "Tady" a klikni) máš taky takovej menší návod.
Marw_
QUOTE(^ScOrpI? @ 18.06.2011, 22:09) *
Můžem vědět tvůj věk? rolleyes.gif

Tady (najeď myší na "Tady" a klikni) máš taky takovej menší návod.


Jestli chce hrát BO, tak je mu návod na UO hodně platnej whistle.gif
^ScOrpI?
QUOTE(Marw_ @ 18.06.2011, 22:16) *
Jestli chce hrát BO, tak je mu návod na UO hodně platnej whistle.gif


On říkal, že ho hraje.. Ale chce hrát tady a neví jak - CoD1. Je tam sice návod o instalaci UO, ale především tam je registrace a spuštění klienta.
czech36
tak predevsim zatim ste mi moc neporadily . hraje tady nekdo black ops ? je mi 35 starej kreten ja vim ale nejak se v tom neviznam cool.gif
Marw_
QUOTE(czech36 @ 19.06.2011, 12:18) *
tak predevsim zatim ste mi moc neporadily . hraje tady nekdo black ops ? je mi 35 starej kreten ja vim ale nejak se v tom neviznam cool.gif

Ne CoD BO na gameparku vůbec není. Na gameparku jsou pouze CoD1, CoD UO, CoD2, CoD4 MW a CoD5 WaW servery.
f0rtune
QUOTE(czech36 @ 19.06.2011, 12:18) *
tak predevsim zatim ste mi moc neporadily . hraje tady nekdo black ops ? je mi 35 starej kreten ja vim ale nejak se v tom neviznam cool.gif

Za prvé , toto je sekce CALL OF DUTY 1 ne CALL OF DUTY : BLACK OPS .
2) Nerozumíš typu regnout.. zajímalo by mě tedy, jak se Ti povedlo nainstalovat BLACK OPS , jelikož to není nic jednoduchého.. a slovo regnout jsi při instalaci nemohl přehlédnout.
3)Pokud hledáš na steam hře czech komunitu , tak napiš nejspíš na steam forum...
czech36
thumbsup.gif thumbsup.gif diky
Piplovic.
QUOTE(czech36 @ 19.06.2011, 12:18) *
tak predevsim zatim ste mi moc neporadily . hraje tady nekdo black ops ? je mi 35 starej kreten ja vim ale nejak se v tom neviznam cool.gif


Stačí číst a myslet..
Marw_
QUOTE(#Pipl_? @ 19.06.2011, 15:35) *
Stačí číst a myslet..

No ty si zase chytrej jak rádio, nejdřív začni myslet sám a teprve pak to doporučuj druhým. Kromě blbejch keců jsi do týhle diskuze nic nepřinesl, tak si je příště nech pro sebe. Ten člověk se tu akorát slušně (i když skoro tatarsky) na něco dotazoval, tak mu buďto stejně slušně odpověz nebo se nevyjadřuj a mysli si svoje. Žádnej učenej ještě z nebe nespadl.
Piplovic.
QUOTE(Marw_ @ 19.06.2011, 15:47) *
No ty si zase chytrej jak rádio, nejdřív začni myslet sám a teprve pak to doporučuj druhým. Kromě blbejch keců jsi do týhle diskuze nic nepřinesl, tak si je příště nech pro sebe. Ten člověk se tu akorát slušně (i když skoro tatarsky) na něco dotazoval, tak mu buďto stejně slušně odpověz nebo se nevyjadřuj a mysli si svoje. Žádnej učenej ještě z nebe nespadl.



Kdo jsi? Co jsi ?

aha , vrať se prosímtě na CoD2 thumbsup.gif Místo toho aby napsal pořadně co potřebuje , vše napsal včem vůbec nerozumí , tak založí topic s blbostí..

A jde viděť že vůbec nepřemyšli .. tak mu radím ať začne číst a trošku myslet.

Jinak se starej prosímtě o CoD2 , děkují.
f0rtune
Notak pánové,vypadá to , že ho stačilo odkázat pouze na ten STEAM tak si pište na icq/,.. a nehádejte se tu
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.