Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Si delate srandu
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
odeonn
Dostal jsem ban na COD4 a nemuzu ani na blbej poker nebo COD2. Vysvetlit. A ban mam za velky h****. Kvuli debilnimu Punkbuster.
yeah
Podle chování, to nebude jen za PB ;)
Pupek Námořník
Pokud si dostal ban od PB, bude to pravděpodobně kvůli zabanovanýmu CD KEYi, tzn., že máš na 99% neorig., v takovým případě ti doporučuju koupit si orig. verzi hry.
Pokud máš ban na celej GamePark, tak tě kicknul PB za nějakou nedovolenou úpravu hry nebo za nějaký nepovolený program a tím pádem máš ban na celý GamePark.

Napiš sem tvoje GPID
odeonn
Ja vim ze jsem dostal primo na Gameparku ban ale na Call of duty 4 modern warfare, a nemuzu uz na nic jinyho. ID 510286
^ScOrpI?
QUOTE(odeonn @ 03.07.2011, 13:25) *
510286

03.05.11 - 03.05.13 (MD5Tool Mismatch:cod4bot.dll)

biggrin.gif
odeonn
Boze ja vim ale dostal jsem to na cod4 a nemuzu ani na cod2 nebo na poker
Šupex
No o tom ten ban je.
Sawier
QUOTE(odeonn @ 03.07.2011, 13:38) *
Boze ja vim ale dostal jsem to na cod4 a nemuzu ani na cod2 nebo na poker

odeonn
Jaj a jeste zabanujou pbguid to nemysli ale vazne co si o sobe admini mysli ze maj pravomoc ti kompletne zabanovat nejradsi pocitac. Tak at si jdou polibit prdel.
Pupek Námořník
QUOTE(odeonn @ 03.07.2011, 14:09) *
Jaj a jeste zabanujou pbguid to nemysli ale vazne co si o sobe admini mysli ze maj pravomoc ti kompletne zabanovat nejradsi pocitac. Tak at si jdou polibit prdel.

GP ti pb guid nezabanuje. A i kdyby, za chyby se platí.
odeonn
Zabanovaly ale nemaj na to pravo.
Sub-Zero
Nemáš tady dělat bordel a podvádět. Až se budeš chovat slušně, nebude tě nikdo banovat.

A taky nesmíš bejt línej číst pravidla.

t_closed.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.