Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: mail
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
maty666666
Ahoj, chtěl bych se zeptat proč mi nepřišel ověřovací mail. Vše sem kontroloval a vše je v pořádku tak prosím v čem je chyba ?
Lukino
Prohledal jsi i složku Spam?
Slamb
co bys čekal, když máš email na seznamu? snad sis nemyslel, že ti tam přijde nějaká zpráva hned biggrin.gif do tejdne by měla dorazit...
maty666666
QUOTE(Slamb @ 08.07.2011, 15:01) *
co bys čekal, když máš email na seznamu? snad sis nemyslel, že ti tam přijde nějaká zpráva hned biggrin.gif do tejdne by měla dorazit...

parada :D dik pockam si ;)
maty666666
QUOTE(Lukino @ 08.07.2011, 14:47) *
Prohledal jsi i složku Spam?

prohledal :)
teralama
mám dotaz ohledně tohoto oznámením a co s ním "Chyba při znovuposílání aktivačního mailu: 452 4.3.1 Unable to accept message because the server is out of disk space."
teralama
QUOTE(teralama @ 30.12.2011, 20:33) *
mám dotaz ohledně tohoto oznámením a co s ním "Chyba při znovuposílání aktivačního mailu: 452 4.3.1 Unable to accept message because the server is out of disk space."

tak dobrý stačilo počkat do dalšího dne pak už to fungovalo
xDetox
Mě už to nechce přijít delší dobu...co s tím ? :/
Slamb
co asi...
xDetox
Email znova poslat nejde, ("Chyba při znovuposílání aktivačního mailu: 452 4.3.1 Unable to accept message because the server is out of disk space.") ....
teralama
QUOTE(xDetox @ 02.01.2012, 01:23) *
Mě už to nechce přijít delší dobu...co s tím ? :/

no když mě ho to nakonec poslalo tak sem to zkoušel kolem druhé ráno snad ti to pomůže
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.