Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Ban :)
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Slípek
už delší dobu mám ban .. nevím za co a ani od jakého admina .. :/ Admina Preu , už jsem si přidal cca 3 měsíce zpět na ICQ .. ale za celou dobu co jsem mu napsal mi ani jednou neodepsal :D ( na to že mi neodepisuje jsem si zvykl už i v clientu když jsem ještě neměl ban ) :D moje ID je 1179534 .. takže bych se už chtěl dopídit na jak dlouho ho budu mít :D popřípadě za co :)) Dík :)
Marw_
Stačí se podívat do banlistu:

20.04.11 20.04.12 asdpoa 1197076 CoD2 Obcházení banu (Preu)

veškeré záležitosti související s banem řeš s adminem, který ti ban zadal, nejlépe přes email.
Slípek
wtf ? :O v pohodě :) nikdy jsem tenhle nick neměl :D ale to je jedno :)) aspoň vím do kdy ho mam :D Dík :)
Slípek
QUOTE(Marw_ @ 02.08.2011, 00:03) *
Stačí se podívat do banlistu:

20.04.11 20.04.12 asdpoa 1197076 CoD2 Obcházení banu (Preu)

veškeré záležitosti související s banem řeš s adminem, který ti ban zadal, nejlépe přes email.

asi jsem se nemohl podívat :)) když ani nevím za co jsem to měl :)) a už ten nick neznám :D hledal jsem .. ale jen podle IP a tu tam nemam v banlistu no :D
mrtwak
Změna IP nempomohla, co? Blbý tongue.gif
Tipos
Ber to kladně, pokud to nebudeš ještě zkoušet obejít tak si do konce světa zahraješ t_lol.gif
Slípek
QUOTE(mrtwak @ 02.08.2011, 10:32) *

hele :) kdybych chtěl tak to obejdu .. ale nejsem gp vypařenec abych tam mermomocí musel hrát :))) jen bych si už chtěl po dlouhé době zahrát na gp :))
Slípek
QUOTE(mrtwak @ 02.08.2011, 10:32) *

což znamená. nebudu si tu dělat problémy s obcházením :)) njn hold ještě vydržím na CB a CZL :(:)
Slípek
QUOTE(Tipos @ 02.08.2011, 10:38) *
Ber to kladně, pokud to nebudeš ještě zkoušet obejít tak si do konce světa zahraješ t_lol.gif

hele :)) do konce světa ? :) gp mě zrovna štvát nebude :) jen bych si už chtěl zahrát proti těm '' hráčům '' na gp :)) nejsem jak ty, že mam ban na gp a končí můj cod život:P
Slamb
to je dobře, takže vyřešeno t_closed.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.