Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ban?
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Heizy
Zdravim, jsem tu po roce možná dvou a mám zákaz k připojení na server, rád bych znal důvod?:)
Nenašel jsem jiný způsob jak kontaktovat adminy, tak to zkoušim tady:)
Heizy
v banlistu se asi jen tak nenajdu, pač jsem tu nebyl přes rok;)
__sXe__
tvoje ID na gameparku?
Heizy
mé ID: 588138
Vizi
QUOTE(Heizy @ 08.08.2011, 13:42) *
mé ID: 588138

CODE
Mnohonásobně Violation (PB HACK) #139015, Violation (MULTIHACK) #70772 (Preu)

kontaktuj příslušného admina
http://www.gamepark.cz/kontakt.asp
Heizy
počkat, cože?:DD Mnohonásobně Violation (PB HACK) #139015, Violation (MULTIHACK) #70772 (Preu)
jako že jsem používal multihack?:D
Vizi
QUOTE(Heizy @ 08.08.2011, 13:56) *
počkat, cože?:DD Mnohonásobně Violation (PB HACK) #139015, Violation (MULTIHACK) #70772 (Preu)

Ty nic, on nic, to ono samo.... turned.gif
kontaktuj příslušného admina, on jediný ti řekne k banu více, zde to nevyřešíš !
http://www.gamepark.cz/kontakt.asp
Heizy
Však to dává smysl žejo..:D na czl v mixu sundáme hungry tigers a 2. top rat team s rozdílem 5 bodů ale na gp musím používat multihack? anoo.:D
Tipos
nechci se do toho nějak motat, já stejně nic nevím nic neumím, ale není tohle důkaz že ti pb něco našel v pc?

e: o post níže jsem dostal odpověď, dík lachtane, dostaneš makrelu :)

jsi fakt hvězda a upe skil všech skilů, ale tady jsou admini :-P
L@chtan
QUOTE(Heizy @ 08.08.2011, 14:18) *
Však to dává smysl žejo..:D na czl v mixu sundáme hungry tigers a 2. top rat team s rozdílem 5 bodů ale na gp musím používat multihack? anoo.:D

Jsi vážně hvězda, ale jakou to má spojitost stím, že ti PB našel multihack? :D
__sXe__
Totižto on si myslí že za všetko múže GP thumbsup.gif ...to sme samozrejme MY našli cheat, to sme na neho MY našili cheat, dokonca som sa mu hrabal v PC a dával mu tam ten cheat biggrin.gif

To víš i hráči na offline turnajoch používajú cheaty whistle.gif a když se jim nato dojde, tak letí i s PC
maaIk
QUOTE(Heizy @ 08.08.2011, 13:56) *

Možná se ti někdo vloupal na tvůj účet na GP a protože není taková skilla jako ty (v mixu porazit hladové tygry není jenom tak) tak musel použít multihack ... aby ti nezkazil pověst.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.