Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Zrušit GFM
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
Stran: 1, 2
Robotronek
Zdarec tak už to vidím na zrušení tohoto modu pro nevyužití možností. Ztrací to pomalu šťávu den za dnem, hráči už jsou dokonce otráveni, že je medik léčí a umyslně ho zastřelí např hráč "Mike"....jeho výmluva - že bude prozrazen! Navíc se přestalo hrát dost pěkných map, které mod nabízí a různé typy her....začíná se hrát neboli se hraje kolovratek, kde je snad 2x Carentan apod. Mapky s technikou , kde je funkční i konečně dělo...o tom si už můžeme nechat zdát. Mno asi to jde pěkně do kelu tak tož se jdu taky vytratit..toť pouze můj názor zdar a sílu najdeš v pívu tongue.gif
Blasty
Hraje se to, co hráči chtějí. V místnostech 1, 2 je rotace plná všech módů a nikdo ji nehraje. Za to, že si hráči zakládají pořád dokola HQ místnost nemůžeme. Mapy s technikou nejsou, protože vždy spadnou.
^ScOrpI?
Taky hlasuju pro zrušení, bude se aspoň hrát zase klasika. tongue.gif Kde to v tý petici mám podepsat?
Robotronek
QUOTE(Blasty @ 11.08.2011, 20:11) *
Hraje se to, co hráči chtějí. V místnostech 1, 2 je rotace plná všech módů a nikdo ji nehraje. Za to, že si hráči zakládají pořád dokola HQ místnost nemůžeme. Mapy s technikou nejsou, protože vždy spadnou.


Vím, že se to tu psalo, že to padá , ale když se to dříve hrálo..tak se nepamatuji že by mi to spadlo..rotačky se hrály jako divé a nevzpomínám si na problémy.
Jasné že hráči hrajou co chtějí, ale ne všichni ....a navíc jim nyní nic jiného nezbývá....není žádná možnost něco nastavit...tak se hraje pevná rotace atd.- nic proti vypnutému vote...ale pouze ve hře...při založení místnosti by nějaké možnosti být mohli :-) teehee.gif
Robotronek
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:18) *
Taky hlasuju pro zrušení, bude se aspoň hrát zase klasika. tongue.gif Kde to v tý petici mám podepsat?


blush.gif mno vpravo dole thumbsup.gif
^ScOrpI?
QUOTE(Robotronek @ 11.08.2011, 20:20) *
Jasné že hráči hrajou co chtějí, ale ne všichni ....a navíc jim nyní nic jiného nezbývá....není žádná možnost něco nastavit...tak se hraje pevná rotace atd


Tak si techniku zapni na Cupech a uvidíš jak to zachvilku spadne. Nezbývá? Můžete si napsat svoji rotaci, pevnou nebo mixerot, nikdo tak v gfm neudělal. Co si chceš nastavovat? Kilckam?
Robotronek
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:25) *
Tak si techniku zapni na Cupech a uvidíš jak to zachvilku spadne. Nezbývá? Můžete si napsat svoji rotaci, pevnou nebo mixerot, nikdo tak v gfm neudělal. Co si chceš nastavovat? Kilckam?


Mno tak nevím , kdo se vám do toho montoval biggrin.gif ale hrálo se to dříve ouplně v klidu....z mé strany tedy...mno jinak jsem myslel to že je třeba pevná rotace..nelze si zvolit své mapky..mrknu zkusit Cup
L.T.Sm@sh
Mě by jen zajímalo, proč se vždy mnohem více hrál a stále hraje CoD, než-li jednoznačně lepší a zábavnější CoD UO, který nabízí oproti původní verzi pestrou škálu vylepšení, možnost manipulovat s vozidly a třeba i ten medik. V čem je problém?

Sám ho nehraji z důvodu, že se mi podělaly data na CD a nemám zase nějak extra potřebu si hru shánět.
^ScOrpI?
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 11.08.2011, 20:39) *
Sám ho nehraji z důvodu, že se mi podělaly data na CD a nemám zase nějak extra potřebu si hru shánět.


No, ehm.. né, že bych podporoval warez jo, ale jinak je to asi 60min stahování. thumbsup.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:42) *
No, ehm.. né, že bych podporoval warez jo, ale jinak je to asi 60min stahování. thumbsup.gif

Myslel jsem to především tak, že nemám potřebu přecházet z jedné mrtvé hry na ještě mrtvější. A stále se ptám, proč je horší verze hry navštěvovanější?
^ScOrpI?
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 11.08.2011, 20:44) *
Myslel jsem to především tak, že nemám potřebu přecházet z jedné mrtvé hry na ještě mrtvější. A stále se ptám, proč je horší verze hry navštěvovanější?


Raději bych přešel z nudné, mrtvé hry na zábavnou, mrtvou hru. Na CoD1 jsem začínal. Teď? Už nikdy, víc jsem se tam nenudil. Tak dříve možná proto, že CoD1 byl velkej BOOM a kupovat si pak datadisk? K čemu.
L.T.Sm@sh
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:49) *
Raději bych přešel z nudné, mrtvé hry na zábavnou, mrtvou hru. Na CoD1 jsem začínal. Teď? Už nikdy, víc jsem se tam nenudil. Tak dříve možná proto, že CoD1 byl velkej BOOM a kupovat si pak datadisk? K čemu.

Řídit tanky si myslím je dost velká motivace.

Ale už jsem tu snad i psal, že si UO nainstaluji a mám to také v plánu. Asi půjdu pomoci medikům, když je střílíte.
Robotronek
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 11.08.2011, 20:44) *
Myslel jsem to především tak, že nemám potřebu přecházet z jedné mrtvé hry na ještě mrtvější. A stále se ptám, proč je horší verze hry navštěvovanější?


Taky nechapu...mapama to nebude, já rozhodně přešel na GFM že máš učinnější zbraně ...oproti cod1 máš možnost granát odjistit je tam sprint atd...a hlavně jakožto fanda bojové techniky 2SV jsem miloval konečně v GFM ty tančíky , ktere nebyly v normal uo a ted mi to vše sebrali blush.gif
G.i.k
Zrušení GFM?...jsem jednoznačně pro

QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:49) *
Raději bych přešel z nudné, mrtvé hry na zábavnou, mrtvou hru. Na CoD1 jsem začínal. Teď? Už nikdy, víc jsem se tam nenudil. Tak dříve možná proto, že CoD1 byl velkej BOOM a kupovat si pak datadisk? K čemu.

heh, takhle to není chlapi rolleyes.gif
maaIk
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.08.2011, 20:18) *
Taky hlasuju pro zrušení, bude se aspoň hrát zase klasika. tongue.gif Kde to v tý petici mám podepsat?

thumbsup.gif
AHOSO:WIDAHO
GP GFM endemiti klasiku hrát nebudou, na klasice jich je věčina levejch jak turecká šavle (jak já na GFM). whistle.gif
Robotronek
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 12.08.2011, 09:43) *
GP GFM endemiti klasiku hrát nebudou, na klasice jich je věčina levejch jak turecká šavle (jak já na GFM). whistle.gif


Mno možná by stačilo pokud je to v silách adminů posíliti učinnost zbraní, protože jinak ta rotace GFM jak už jsem psal obsahuje pár map z klasiky a tak , když už se z toho stava cod1 neměl by být pak rozdíl co hrajou teehee.gif ....protože mě osobně už nelákají GFM mapy, ale ta učinnost zbraní a to začíná být málo...dříve mě nadchly aj mapky a technika..nyní je to bída
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(Robotronek @ 12.08.2011, 10:29) *
Mno možná by stačilo pokud je to v silách adminů posíliti učinnost zbraní, protože jinak ta rotace GFM jak už jsem psal obsahuje pár map z klasiky a tak , když už se z toho stava cod1 neměl by být pak rozdíl co hrajou teehee.gif ....protože mě osobně už nelákají GFM mapy, ale ta učinnost zbraní a to začíná být málo...dříve mě nadchly aj mapky a technika..nyní je to bída

GFM je dobrá hra ,jen na GP mě sere ,že změnili vlastnosti zbraní. Je to hodně nevyvážené. A na publicu si nemůžeš vzít zbraň jakou chceš, když už ji někdo má. Ty nářky aby se omezil počet určitých zbraní jsou liché ,přesto byly vyslyšeny.
maaIk
QUOTE(Robotronek @ 12.08.2011, 10:29) *
Mno možná by stačilo pokud je to v silách adminů posíliti učinnost zbraní,

Co chceš posilovat ???.. boha vždyť už teď stačí trefit borce garandem do kolena a leží ...


Hra by měla být převážně o tom, že vyhrává ten kdo míří a je schopný tu zbraň udržet .. a ne jak v GFM ... 20% života, posílené zbraně, rozptyl jako prase a náhodná střela to vždycky vyřeší ..

Ještě si tam nastavte hitboxy mimo tělo jako v COD2 a snad budou někteří spokojeni ...
Robotronek
QUOTE(maaIk @ 12.08.2011, 11:28) *
Co chceš posilovat ???.. boha vždyť už teď stačí trefit borce garandem do kolena a leží ...


Hra by měla být převážně o tom, že vyhrává ten kdo míří a je schopný tu zbraň udržet .. a ne jak v GFM ... 20% života, posílené zbraně, rozptyl jako prase a náhodná střela to vždycky vyřeší ..

Ještě si tam nastavte hitboxy mimo tělo jako v COD2 a snad budou někteří spokojeni ...


No nemyslel jsem v GFM pokud si rozumíme....v normalu na to koleno nechcipne....ale v GFM je to o trochu vice destruktivní, tož aby normal měl funkce zbraní z GFM...a byla to reakce na to, žepak by nebyl rozdíl zdali hrajou GFM nebo CTF atd. a tak nemusí existovat GFM mod..viz výše
L@chtan
QUOTE(Robotronek @ 12.08.2011, 11:56) *
No nemyslel jsem v GFM pokud si rozumíme....v normalu na to koleno nechcipne....ale v GFM je to o trochu vice destruktivní, tož aby normal měl funkce zbraní z GFM...a byla to reakce na to, žepak by nebyl rozdíl zdali hrajou GFM nebo CTF atd. a tak nemusí existovat GFM mod..viz výše

Představa krásná, ale oni ani neví co je na tom GFM baví...
Prostě už to nehraje tolik lidí jako dřív a jde to poznat na klasice nejvíc, bohužel.

btw Ja chci Barbarossu! Proč ji jen neupravíte? Děláte novou mapu a neumíte na barbě orpravit pár bugů?!
AlBugni_SK_
Já, nejlepší hráč COD UO všech dob taky hlasuju pro zrušení GFM, nikdy sem to nehrál, nehraju ani nebudu, je to hnůj!!! thumbsdown.gif


a jó, abych nezapomněl, pojdte všichni na Rajn na CTF, čekám tam na vás oběti mé biggrin.gif


P.S. : koukněte se na statistiky na Rajnu, Sem první, Sem nejlepší, Sem prostě jednička whistle.gif


to jednou sem hrál na foyi sám proti šesti, hm, nebo to byli čtyři, už nevím, no každopádne co myslíte?, no vyhrál sem! biggrin.gif wink.gif
AHOSO:WIDAHO
Svatá pravda, na uzavřeném oddělení mu to můžou potvrdit, jinak by si nevzal své léky: antidepresiva, antipsychotika a stabilizátory nálady
Robotronek
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 12.08.2011, 16:18) *
Svatá pravda, na uzavřeném oddělení mu to můžou potvrdit, jinak by si nevzal své léky: antidepresiva, antipsychotika a stabilizátory nálady


Mno koupil jsem si soudek bieru tak na to vlitnem :-)...ještě mě napadlo....mám pocit, že pulka lidu co chtěj hrat GFM asi stejně neví jak asi 3 mappacky instalnouti :-) ač je tam navod biggrin.gif jeden hlavní instalnou a další dva mám pocit že vytvoří další složku ze které ty mapy nevyjmou a nevloží do hlavní složky GFM...mno prostě setkal jsem se s tím u známejch :-) blush.gif
maaIk
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 12.08.2011, 15:23) *
Já, nejlepší hráč COD UO všech dob taky hlasuju pro zrušení GFM

I kdyby 1 000 000 GFMkářů hlasovalo proti .. stačí jeden jediný hlas intergalaktického admina a GFM musí být zrušeno ..
AlBugni_SK_
Skila dneska zase řádila





Uploaded with ImageShack.us


Ano, jak říká maaIk, rozpráším GFM, když budu chtít
^ScOrpI?
QUOTE(maaIk @ 12.08.2011, 18:09) *
I kdyby 1 000 000 GFMkářů hlasovalo proti .. stačí jeden jediný hlas intergalaktického admina a GFM musí být zrušeno ..


Už je to ohraný, jdem dál.
AlBugni_SK_
QUOTE(^ScOrpI? @ 12.08.2011, 18:15) *
Už je to ohraný, jdem dál.


Jo RHINE na věčné časy a nikdy jinak!
^ScOrpI?
QUOTE(Robotronek @ 12.08.2011, 16:31) *
..mám pocit, že pulka lidu co chtěj hrat GFM asi stejně neví jak asi 3 mappacky instalnouti :-) ač je tam navod biggrin.gif


Třeba je turnaj a night cupy donutí. biggrin.gif

btw, bugino zajdi si k třídní.. už je to fakt zoufalé..
AlBugni_SK_
QUOTE(^ScOrpI? @ 13.08.2011, 11:15) *
Třeba je turnaj a night cupy donutí. biggrin.gif

btw, bugino zajdi si k třídní.. už je to fakt zoufalé..


Leda hovno grrr.gif neser tigra grrr.gif
Kastan.
biggrin.gif
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 12.08.2011, 18:12) *
Skila dneska zase řádila





Uploaded with ImageShack.us


Ano, jak říká maaIk, rozpráším GFM, když budu chtít


Při přesile 3 vs 2... biggrin.gif A co třeba dnešní remíza, to sem nedáš, protože by jsi se ukázal jako trapák. Jo a (odpusťbože vyslovení zahanbeného jména) Bugni, to cos udělal na konci Rajnaku dneska, to bylo tak na pár facek, doufám, že se stydíš, červenáš, zelenáš, modráš, pak zfialovíš a nakonec zčernáš tak moc, až budeš mít jen jednu možnou přezdívku: Pan Maďar, prostřední jméno pravý... Prej "bash". sprostě jsi mě zabil thompsonem... thumbsdown.gif Pro mě jsi od teď lama co ani neumí remizovat, natož prohrávat.
Bizziiik
Co se divíš? Je to pouze obyčejnej vocas, kterej už rozhodně není srandovní :-)
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(Bizziiik @ 13.08.2011, 14:48) *
Co se divíš? Je to pouze obyčejnej vocas, kterej už rozhodně není srandovní :-)

Kde to mám podepsat?
AlBugni_SK_
Promiň Kaštánku, jen se přispusobuju okolí, tohle se mi taky mnohokrát stalo, tak sem si to taky vyzkoušel, slibuju že se to už nikdy nestane, ješte jednou promiň, stydím se sad.gif .


A Vás dva si píšu, hlavne tebe Vidahou tongue.gif
Demon Spawn
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 14.08.2011, 13:56) *
Promiň Kaštánku, jen se přispusobuju okolí, tohle se mi taky mnohokrát stalo, tak sem si to taky vyzkoušel, slibuju že se to už nikdy nestane, ješte jednou promiň, stydím se sad.gif .


A Vás dva si píšu, hlavne tebe Vidahou tongue.gif


Mě si napiš úplně nahoru, jinak dostaneš nabacáno a půjdeš spát bez Večerníčku!
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(Demon Spawn @ 14.08.2011, 22:40) *
Mě si napiš úplně nahoru, jinak dostaneš nabacáno a půjdeš spát bez Večerníčku!

Sotva příjde tak se cpe nahoru. Mazej do fronty ,ja tady byl dříve.
Demon Spawn
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 14.08.2011, 23:49) *
Sotva příjde tak se cpe nahoru. Mazej do fronty ,ja tady byl dříve.


A já jsem zase větší hamoun... biggrin.gif
Double_prdele

Tak pojďte zakládat Merciles. Tam když tě trefí do kolena garandem, tak se odplazíš do roští a tam teprve típneš :-)

Merciles můžem hodit i v CTF, tak ani megaadmin Bugni nebude zkrátka. Ale Bugíno! Fuj, co to bylo za bash? :-D podobné akce jako když jsi hrál se mnou. Byli jsme tam dva, dohodli jsme se, že budem jezdit jen přes město, páč na celou mapu je nás málo a kdo správně trefí počet bodů, které Bugni dal tím, že si to louskal s jeepem přes louku? :-D

Jinak for Scorpi: report jsem napsal, ale jestli bude good, to nevim, Kajakl ti ho možná pošle. Nebo jej přepíšu. Taky možnost





Ale Bugííííno, vážně....fuj je to, fuj je to a teda to je fuj ! Kdy budeš na rajnu?
AlBugni_SK_
Ano vím je to fuj, ted sem na RHINU, co ty?
Kastan.
Ty, Bugíno, kdy už zas budeš na tom CTF? Už se nudím... Potřebuju někoho pořádně porazit tongue.gif
AlBugni_SK_
QUOTE(Kastan. @ 31.08.2011, 18:39) *
Ty, Bugíno, kdy už zas budeš na tom CTF? Už se nudím... Potřebuju někoho pořádně porazit tongue.gif



Čekám te tam, asi máš bobky, co je? no jen pojd.. biggrin.gif uvidíme kdo koho porazí tongue.gif
Kastan.
QUOTE(AlBugni_SK_ @ 01.09.2011, 11:45) *
Čekám te tam, asi máš bobky, co je? no jen pojd.. biggrin.gif uvidíme kdo koho porazí tongue.gif


Dostals co ti patří. VYHRÁL JSEM!!!! BUGÍNŮV OSUDNÝ DEBAKL SKONČIL 4 : 2 PRO MĚ! Hráli jsme jen osobní souboj my dva! Tadá!!! Nikdo jiný!! Já sám! Měl jsem včera pravdu! worship.gif
Kastan.
:-)
kajakl
bugni je starý, už ztrácí síli........
Double_prdele
QUOTE(kajakl @ 01.09.2011, 13:45) *
bugni je starý, už ztrácí síli........



Ne, jenom nám dává náskok :-D
VIR
QUOTE(Double_prdele @ 17.08.2011, 19:29) *
Tak pojďte zakládat Merciles. Tam když tě trefí do kolena garandem, tak se odplazíš do roští a tam teprve típneš :-)

Merciles můžem hodit i v CTF, tak ani megaadmin Bugni nebude zkrátka. Ale Bugíno! Fuj, co to bylo za bash? :-D podobné akce jako když jsi hrál se mnou. Byli jsme tam dva, dohodli jsme se, že budem jezdit jen přes město, páč na celou mapu je nás málo a kdo správně trefí počet bodů, které Bugni dal tím, že si to louskal s jeepem přes louku? :-D

Jinak for Scorpi: report jsem napsal, ale jestli bude good, to nevim, Kajakl ti ho možná pošle. Nebo jej přepíšu. Taky možnost





Ale Bugííííno, vážně....fuj je to, fuj je to a teda to je fuj ! Kdy budeš na rajnu?

Byl sem tady (inspirace od fantomase).
goodbody
Jsem též pro zrušení gfm - je ohrané. Nahraďte ho tím novým nebo ho tam vůbec nedávejte.
^ScOrpI?
QUOTE(goodbody @ 26.09.2011, 18:19) *
Jsem též pro zrušení gfm - je ohrané. Nahraďte ho tím novým nebo ho tam vůbec nedávejte.


Nový už nebude.
goodbody
Bude.
Rumčajz
Furt tam to gfm je?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.