Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Steam zmizení her
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Software & Hardware
NefroN
Zdravím worship.gif . Je to sice dlouho, ale najednou jsem dostal chuť se ozvat whistle.gif . Jednou, když jsem si zkoušel u CS 1.6 měnit cfg podle potřeby, tak jsem omylem zapoměl vypnout hru, změnil jsem cfg a uložil (se zapnutou hrou). Změny se tedy neprojevily, tak jsem chtěl restartovat hru, ale najednou když jsem klik ve steamu na play cs 1.6 (nebo jak to tam bylo/je/bude), tak hned poté mi vyjela černá obrazovka a nic biggrin.gif . Poté jsem přeinstaloval hru a steam, ale když jsem se úspěšně přihlásil do steam klienta a chtěl jsem zapnout CS 1.6 znovu, tak cs 1.6 nikde teehee.gif . Koukl jsem se do downloadů, ale tam také nic. Na steam support se mi psát zatím nechtělo, protože jsem si myslel, že je to jen nějaká prkotina. Obnova systému nepomohla. Přeinstalovat PC také ne. Tak bych prosil napsat, zda někdo již podobný problém měl a jak to vyřešil. Děkuji za odpovědi.
Tipos
někde cs musí být když jsi ho nainstaloval
NefroN
Ano. Je, ale ve steam klientu není. A ještě jsem zapoměl dodat, že mi zmizelo úplně vše, co jsem tam měl, tzn. Avatar, jméno (nemyslím přihlašovací jméno).
Qwwerty
reinstall pc -.-


otevři web steamu, zaloguj se a podívej se jestli tu hru máš u svýho účtu
jestli jo, tak stačí otevřít stránkou se hrou a dát install
jestli ne, tak to asi budeš stejně muset řešit se Steamem


zmizelej avatar je podezřelej - zkontroluj si svůj účet
kdo ví jestli tě třeba nesuspendoval VAC, kterej tvoje hrabání v configu za chodu mohl vyhodnotit jako hax





QUOTE(NefroN @ 25.08.2011, 22:48) *
thumbsup.gif

ten smajl je tam proto, že řešit zmizení hry ze Steamu reinstalem mi přijde jako ...hmm.. hloupý
NefroN
QUOTE(Qwwerty @ 25.08.2011, 22:45) *
reinstall pc -.-

QUOTE(NefroN @ 25.08.2011, 22:31) *
...Obnova systému nepomohla. Přeinstalovat PC také ne.

thumbsup.gif
NefroN
Takže takto:

QUOTE(Qwwerty @ 25.08.2011, 22:45) *
zmizelej avatar je podezřelej - zkontroluj si svůj účet

Nyní jsem se přihlašoval na jiný acc, ale chyba byla na tom, kde mám ty hry zakoupeny.

QUOTE(NefroN @ 25.08.2011, 22:31) *
Změny se tedy neprojevily, tak jsem chtěl restartovat hru, ale najednou když jsem klik ve steamu na play cs 1.6 (nebo jak to tam bylo/je/bude), tak hned poté mi vyjela černá obrazovka a nic biggrin.gif .

Nyní se pokusím zjistit zda se tento problém nadále opakuje.

//EDIT (23:24): Tak cs 1.6 "záhadně" funguje. eh-smiley.gif
//EDIT 2: Nyní můžete lock, smazat, nebo upravit. biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.