Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: RED ORCHESTRA 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
IAczech
Ahoj Bojlere, tedy jestli ještě vlastníš (spolupracuješ) s GP thumbsup.gif Otázka by zněla takto, neuvažuje GP zprovoznit nějaký ten server na RED ORCHESTRA 2? Myslím, že ze strany HC hráčů, a to hlavně CoD United Offensive a CoD - první díl, by byl zájem si tuto pecku zahrát, hra má vyjít 13.9 a první recenze z MP BETY si hru nemůžou vynachválit. Cena hry je perfektních 650,- Kč... a to snad dneska má každý. thumbsup.gif
Je škoda, že takovéto hry jsou přehlíženy i když mnohonásobně překonají své konkurenty.

Odkaz na videa, kdyby někdo nevěděl o jakou hru se jedná:

Video 01
bighead
QUOTE(IAczech @ 07.09.2011, 00:49) *
Odkaz na videa, kdyby někdo nevěděl o jakou hru se jedná:

Video 01

nikde jsem se nedival, bude to mít dedicated servery ?
calll_
QUOTE(bighead @ 07.09.2011, 16:55) *
nikde jsem se nedival, bude to mít dedicated servery ?

tady je info http://www.pcgamer.com/2011/06/20/red-orch...and-punkbuster/
IAczech
QUOTE(calll_ @ 07.09.2011, 18:54) *

budou dedic i LAN... to se dneska už jen tak nevidí. A co dodat nějakou tu novinku by to tady chtělo ... thumbsup.gif Sice jich teď pár přibylo, ale žádný dobrý shooter game thumbsdown.gif A tohle je přesně ta hra pro starší hráče CoD UO + CoD... Je to hlavně komunitní hra. Není to o masách bez-mozků a dětí, kde se zmáčkne čudlík a AK-47 se už postará bez nějakého umění.
Bojler
Cus, no nechci nic slibovat, ale jak to vyjde, mrknem na to :)
Hugo_zly_muz
Nevypadá to zle... Lepší než CoD to bude určitě biggrin.gif , ale to je asi všechno... Jen je škoda že do bety se nedostanu a kupovat hru za 700 o který nic nevím, je pro mojí finanční situaci sebevražda... takže jedině později... Ale stejně pochybuju že tady na GP má šanci se cokoliv chytnout...
Conan
Jako podzim zaplacnu BF3, ale jestli pak steam hodi nejakej free víkend, tak to ozkousim a uvidi se
mrtwak
Jo, free víkend by byl fajn, taky ještě nevím co od toho mám čekat. Anebo MP demo, jak u krájzis ...
IAczech
QUOTE(Bojler @ 08.09.2011, 13:30) *
Cus, no nechci nic slibovat, ale jak to vyjde, mrknem na to :)

Díka za info... Já jen, že je to možnost přidat vynikající, levnou s dedic ser. hru thumbsup.gif Kdo hrál RO osfront 41-45, tak ho tady nic nepřekvapí thumbsup.gif
IAczech
Mnoo, hraje se to pěkně, ale sere mě jedna věc. Chce to nové ovladače na GK a nebo náký optimalizační pack, protože se ta hra divně škube... thumbsdown.gif
IAczech
RECENZE: RO2
Mysterious
Taky mi to obcas skubne, nemusi to bejt spatny thumbsup.gif
+-=
Jak moc to chce na mp origoš ? :) Něž koupím chci vůbec vidět jestli rozjedu nějak hratelně ...
IAczech
QUOTE(+-= @ 25.09.2011, 14:41) *
Jak moc to chce na mp origoš ? :) Něž koupím chci vůbec vidět jestli rozjedu nějak hratelně ...

Hodně moc to chce ORIGOŠ když to jee přes steam :D

Proběhlo několik stomegových updatů, už se to sice necuká a běhá super, ale zase mi každou 3 mapu vypadne zvuk thumbsup.gif Tak nevím, kde je chyba thumbsdown.gif
A.l.i.3.n
Vzdyt je to uplne CoD 1 rolleyes.gif
Azriel
koupeno na aukru za pár šušní a maximální spokojenost .. konečně hra po dlouhé době,ve které neni cítit pachuť posledních řad COD.Stará dobrá klasika v novém kabátě .. thumbsupsmileyanim.gif
IAczech
V téhle hře jsem až po cca odehraných 10hodinách, dokázal konstantně zabíjet Fritze okolo 15 bodů za okolo. Náročná hra jako svině, ale to je výzva. BF3 jsem jenom sednul a sekal. Žádné umění, žádná snaha. thumbsdown.gif K BF2 to má daleko, spíš se to blíží stylu CoD. Ale jinak stejně si BF3 koupím origo, třeba překvapí hlavně pozemní technikou.
Azriel
No BF3 už mam předobjednáno za nákupku od dealera .. za 350+pošta ... k tomu za 400,- MW3 ... ale to sem nepatří ... RO2 je pravda trochu těžší,ale ta hříšně výborná hratelnost je chytlavá ... hlavně HC mod na 1 život člověka nutí hrát jako by na bojišti byl osobně naživo :)
IAczech
QUOTE(Azriel @ 05.10.2011, 16:38) *
No BF3 už mam předobjednáno za nákupku od dealera .. za 350+pošta ... k tomu za 400,- MW3 ... ale to sem nepatří ... RO2 je pravda trochu těžší,ale ta hříšně výborná hratelnost je chytlavá ... hlavně HC mod na 1 život člověka nutí hrát jako by na bojišti byl osobně naživo :)

Jooo Jooo ... mod Countdown, který je perfektní, hraje se na vlny útočníků a je to mnohem přehlednější než klasický TDM. V modu Countdown se nemůže kempit, protože na každém z vojáků záleží a každý může určitého cíle dosáhnout thumbsup.gif Ale taky se párkrát stalo, že dobře postavené MG42, umělo udělat svoje biggrin.gif biggrin.gif

Hodně co je dobré, je zastrašující palba... Vedle vás padne spolubojovník a nejlepší je zalehnout a doufat, že to netrefí vás ... Obrazovka se rozmlží, celé to zešedne a změní se hudba, perfektní atmosféra... thumbsup.gif A pak zkuste odpovědět na střelbu biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.