Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Skyrim
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Aldaris
Tákže ! Chce to zvláštní téma.
Do vydání Elder Scrolls 5 : Skyrim sice zbývají ještě 2 měsíce, ale mezitím se aspoň můžeme podívat na nějaká videa ze hry. A vypadá to dost dobře. Posuďte sami.

Pro mě je to nejočekávanější hra tohoto roku, co já se nahrál Oblivionu ...
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Aldaris @ 18.09.2011, 21:59) *
Pro mě je to nejočekávanější hra tohoto roku, co já se nahrál Oblivionu ...

z nějakýho důvodu se mi skyrim hnusí. Grafika mi příjde strašně o ničem, statická, blbě animovaná a chudá na detajl, i když se snažej říkat opak.. Vidim to na sice nekonečný pláně, ale nedomyšlený a plný nudy.
Jo a už mě začíná doruda s**** to konzolový ovládání... a konzole obecně.

Rok 2011 a polygonů to má asi jako halflife2

Další věc jsou souboje. Jako na smilování čekám už asi 15 let na dobu, kdy do sebe nebudou sekat jen předskriptovaný pohyby modelů ala WOW. Máchnete po někom dvoumetrovou sekerou a co on udělá?
"HNG" a jeho model stojí a to že ste ho tim praštili do břicha za polovinu HP vesele ignoruje a jeho animace pokračuje v předchozim pohybu.

Ach jo, prostě se mi na tom něco nelíbí, i když se mi předchozí díly líbily. Stačí se mi dívat se na videa z ní a už se nudim, a to se mi teda často u pěknejch RPG nestává... a to i toleruju vejš zmíněný. Ale tady mě to zatim z uvolněnejch videí mlátí přes voči..

No, uvidim, uvidim až to výjde, dám tomu eště šanci.
Aldaris
QUOTE (I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 18.09.2011, 22:49) *
Grafika mi příjde strašně o ničem ...
Rok 2011 a polygonů to má asi jako halflife2

Mně to přijde v pohodě, nevim co myslíš.

Jo a už mě začíná doruda s**** to konzolový ovládání... a konzole obecně.

Pod to se klidně podepíšu. Ale nemyslim že to bude případ téhle hry. I když to má vyjít i na konzole, tak PC verze by měla být hlavní, ne naopak jako u jiných her.

Další věc jsou souboje. Jako na smilování čekám už asi 15 let na dobu, kdy do sebe nebudou sekat jen předskriptovaný pohyby modelů ala WOW. Máchnete po někom dvoumetrovou sekerou a co on udělá?
"HNG" a jeho model stojí a to že ste ho tim praštili do břicha za polovinu HP vesele ignoruje a jeho animace pokračuje v předchozim pohybu.

Tady to právě je ! Je to vidět třeba v traileru, kdy maník nafackuje drakovi sekerou, a drak cukne hlavou na stranu. Možná to nemá až takovej efekt, že třeba kostlivec sebou po úderu jenom cukne, místo toho aby odletěl kousek vedle, ale aspoň něco, což ?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Aldaris @ 18.09.2011, 23:51) *
Tady to právě je ! Je to vidět třeba v traileru, kdy maník nafackuje drakovi sekerou, a drak cukne hlavou na stranu. Možná to nemá až takovej efekt, že třeba kostlivec sebou po úderu jenom cukne, místo toho aby odletěl kousek vedle, ale aspoň něco, což ?

A ve stejnym videu podříznete týpkovy mečem krk, vystříkne na vás litr krve, a týpek doslova ani nemrkne a hned útočí dál.
Ne, neni to tu. Je to jen další hotová poloanimace která se načte jen někdy a nebere ohled na typ zranění. Já chápu že to by asi bylo výpočetně náročný, skutečně simulovat pohyb modelů, ale je rok 2011 a fakt je tu už 20 let to samý..

A tou blbou grafikou myslim prostředí. Postavy a potvory sou fajn, ale mě už fakt neba jak se šetří jinde, na cestách, šutrech, skalách. A zas to bude konzolema a kvůli nim. Je supr že zobrazujete skutečnej prostor a že skály v dálce nejsou jen textury, ale prostě se pak musí matika šetřit jinde..
A.l.i.3.n
Grafike je super detailni, ale bohuzel imho postrada jakekoliv kouzlo. Nejaky artisticky element. Mnohem lepe na tom je Diablo 3, nebo i staricke WoW. Zrovna u RPG si myslim, ze grafika musi mit urcite kouzlo a ne jen vysoke rozliseni textur a hodne poligonu jako CoD.
Aldaris
QUOTE (A.l.i.3.n @ 19.09.2011, 11:13) *
Grafike je super detailni, ale bohuzel imho postrada jakekoliv kouzlo. Nejaky artisticky element. Mnohem lepe na tom je Diablo 3, nebo i staricke WoW. Zrovna u RPG si myslim, ze grafika musi mit urcite kouzlo a ne jen vysoke rozliseni textur a hodne poligonu jako CoD.

Zrovna u toho Diabla 3 dost lidí remcá, že to má moc komiksoidní grafiku a je to málo temné atd. Prostě se nejde zavděčit všem.

Unleash the Grammar Nazi !!!
hodne polygonu jako CoD
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Aldaris @ 19.09.2011, 14:35) *
Zrovna u toho Diabla 3 dost lidí remcá, že to má moc komiksoidní grafiku a je to málo temné atd. Prostě se nejde zavděčit všem.

Unleash the Grammar Nazi !!!

Komu všem? Diablo 1 - masovej megaúspěch. Diablo 2 - masovej megaúspěch. Komu ještě potřebujou aby se to líbilo? Hráčům farmwille?

Asi sem to vystih blbě, ten divnej člověk nademnou to napsal přesnějš - ta grafika je sterilní.. bez kouzla. Když to srovnám s takovym Fable, dungeon siege anebo výletem na kokořín..
Aldaris
Asi jsem se špatně vyjádřil, já souhlasím že Diablo 3 je moc komiksoidní a mělo by být temnější jako předchozí díly, a ne aby všude byly zářivý barvičky a tak. Právěže takovou komiksovou, nebo jinak stylizovanou grafiku bych ve Skyrimu nechtěl, a ta současná grafika mi vyhovuje. Tu sterilitu grafiky, jak jste ji popsali, tam prostě nevidim. Hráli jste třeba Oblivion ? Přišla vám tam grafika taky tak "sterilní" ? Zatím vypadá grafika Skyrim jako vylepšení Oblivionu (překvapivě), takže jestli se někomu líbil Oblivion, měl by se mu líbit i Skyrim.
Conan
Oblivion mi prisel v pohode, takze s timhle snad taky nebudu mit problem. Graficky se mi to celkem zamlouva, ale hodnotit to bude az to bude pusteny na monitoru, driv to nema vyznam. Jinak plno videi je delanych z xbox verze, takze i to muze zkazit nekde dojem. Stejne pro me budou hlavni questy, doufam, ze budou aspon tak vtipny jako za temny bratrstvo v oblivionu.
mrtwak
Už jsem se bál, že jsem jedinej, komu se grafika Skyrimu nelíbí. Exteriéry příšerně chudé, interiéry zase pořád na jedno brdo. Aby to pak nebylo jak v Oblivionu. Viděl jsi jednu jeskyni, viděl jsi všechny.

Na druhou stranu grafika není to co dělá hru zábavnou, doufám že nezvorají něco důležitého. A vlastně - klidně ať, modeři už se na to stejně zase klepou :)
Rumčajz
Tak Oblivion, Fallout a všechny tyhle hry sou hratelný jenom s modama... Mě Oblivion nebavil bez grafickejc a jinejch modů . Uvidim jak dopadne tohle + dávám za realtime rozhovory. Konečně.
Aldaris
Tak už jen týden :)

Mezitím si můžeme zatrollovat s Oblivionem ...
Juress
Tak už smažím.
Ze začátku jsem měl v pravé ruce meš a vlevé kouzlo, pak jsem si chtěl dat jiný meč a už mi tahle kombinace zaboha nejde nastavit.
Rumčajz
Mě se to líbí, akorát to má snad horší grafiku než Oblivion. :/

Levej klik na kouzlo = levá ruka, pravej klik = pravá
calll_
:D

jinak hru musím hodnotit celkem pozitivně thumbsup.gif
Tipos
No to mě vyfoť, už jsem čekal že si NPC tu helmu sundá :D
Juress
Ahahaaha :D
Zatím se mi to líbí, ale některé ty staré mechaniky jako "chcípni a jedeš od posledního savu" mě naprosto vytáčí. Nebo když si koupím koně za 1000 goldů tak se mě ten idiot snaží chránit a chcípne. Z toho si vždycky můžu vyrvat vlasy.
mrtwak
Proč musejí do každé RPG hry nutně cpát pavouky, takovej zmjd velkej, fuj, ještě že jsem lukostřelec ... Zatim docela dobrý, ale to konzoliidní ovládání mě občas fakt točí. Dokonce nechali i obrysy xboxových tlačítek :( A grafika je taková smíšená, textury někde fakt hnus, jindy má zase silné chvilky.
Rumčajz
vypni si v menu v ovádání gamepad nebo jak to tam je a stáhni si Razor update. Pak ti pude myš i v nabídkách.
mrtwak
Díky za tip, zkusim
-=FL=-felcar_cz
hele jak dokazu neco takhle zvednout ?

mam zrovna za ukol nekoho sejmout a nekam schovat, ale zaboha nemuzu prijit na to jak toho mrtvyho kokota odtahnout pryc, zkousel jsem ho uz i lehce prekecat aby se mnou nekam sel pred tim nez ho zabiju, ale nic moc se s nim kecat neda

a posouvat mrtvolu krikem mi neprijde uplne efektivni :D
Conan
QUOTE(-=FL=-felcar_cz @ 13.11.2011, 14:07) *
hele jak dokazu neco takhle zvednout ?

mam zrovna za ukol nekoho sejmout a nekam schovat, ale zaboha nemuzu prijit na to jak toho mrtvyho kokota odtahnout pryc, zkousel jsem ho uz i lehce prekecat aby se mnou nekam sel pred tim nez ho zabiju, ale nic moc se s nim kecat neda

a posouvat mrtvolu krikem mi neprijde uplne efektivni :D

drzet USE "E"
-=FL=-felcar_cz
dik, uz jsem to nekde vygooglil ;) jsem ho vodtah do sudu a pohoda
Demon Spawn
Zkoušel jsem a zatím je to "jen" dobrý tj za 3...asi si počkám na módy stejně jako u Oblivionu a F3...
calll_
tady je manual k tomu

http://cdn.steampowered.com/Manuals/72850/...&os=windows
calll_
Rumčajz
howned

Aldaris
Ace.Radim
Neví někdo jak se vyléčit z vampirismu ?
Conan
QUOTE(Ace.Radim @ 30.11.2011, 21:28) *
Neví někdo jak se vyléčit z vampirismu ?

stat se vlkodlakem :D
+-=
Česnek ?
Aldaris
Když se zeptáš nějakého innkeepera na drby, měl by ti to říct. Běž do města Morthal, tam žije jistý Falion, ten tě vyléčí. A potom se můžeš klidně nakazit znova.
Rumčajz
Jak se mám dostat do Dark Brotherhoodu... už mi přišel dopis od nich že mě sledujou za tu babu v sirotčinci.... tak sem zmasakroval nějakou osadu a stejně nic.
Conan
QUOTE(Rumčajz @ 01.12.2011, 12:41) *
Jak se mám dostat do Dark Brotherhoodu... už mi přišel dopis od nich že mě sledujou za tu babu v sirotčinci.... tak sem zmasakroval nějakou osadu a stejně nic.

vyspat se ty nulo :D
Rumčajz
QUOTE(Conan @ 01.12.2011, 13:28) *
vyspat se ty nulo :D

pravej zabiják nikdy nespí to nevíš :)
Mack
Asi si to nikdy nezahraju, ale na ty různý videa na youtube se kouká hezky.
Conan
Aldaris
LOL !
A ty komentáře ...
"Its got me thinking, maybe he's the dragonborn, and he just doesn't know it yet."

related ...
calll_
Skyrim Marathon Suicide

http://christwire.org/2011/12/kid-dies-fro...arathon-sucide/
Lakrumáček
A.l.i.3.n
Ten Skyrim vypada strasne nemastne/neslane ... pripomina mi to 13 let stary Crusaders (ty mozna meli lepsi hratelnost tongue.gif)

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.