Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Dead Island
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
MyGun.
Hrajete? Hrajete to někdo po síti?

Už jsem splnil pár questů, ale pořád nemám žádnou pistol. :/ furt je mlátit francouzákem, nebo je bodat nožem mě neba, kde seženu bouchačku?

EDIT: připomíná mi to Far Cry 2. Doufám, že to taky tak neskončí, furt dělat "stejné questy" by mě nebavilo.
vEprik?
Pistole jsou, pokud se pamatuju správně, někde od 30% hlavního příběhu vejš a na zombíky jsem je skoro vůbec nepoužíval, postupně jsou pak hodně dobrý ruční zbraně a tak pistole jsou fakt jen na "přeživší".
FC2 jsem dal do půlky a přestalo mě bavit, tohle je trochu podobný v opakování questů, ale dohrál jsem to na 100% i se všema side questama (snad).
Rumčajz
mě to nebaví... Z můžete lítat když hrajete bez patche
MyGun.
Tož já si to opatchoval, nefungují mi savy a nemůžu najít novou složku kam se ukládají ty nové! Ale mám pocit, že žádná neexistuje, protože při každém spuštění musím znovu nastavit options a vlastně tam nemám ani poslední uloženou pozici. :O :/

PS. Hrajete to i po síti teda? musí se to nějak přes původní steam? nechci abych dostal ban, ale chci si to s někým zahrát :)
Rumčajz
na to je nejakej cracknutej steam. Dead_Island_UPDATE_3___DLC___CRACK_CO-OP
MyGun.
To vím, ale to je právě to, stáhneš ten Smart Steam, ale je to nějaký fix na původní steam abys mohl hrát po netu tuhle hru. takže to kašlu radši.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.