Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Age of Empires: Online
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Beluga
Hrajete někdo nové Age of Empires: Online?

V základu je to "free 2 play" s tím, že si můžete koupit něco jako premium účet a získat různé výhody. I bez premia je to hodně hratelné, ale samozřejmě postupem času dost přituhuje. Jsem teď LVL 27 z 40 (afaik) a některé questy jsou - hlavně na začátku - už docela výzva. Trošku mě mrzí, že se do hry pomalu ale jistě vkrádá stereotyp.

Co mě na F2P verzi hodně štve je, že mi premium předměty zasírají inventář (jsou takové, které jakmile sebere, musíte buď použít [nustnost premia] anebo vám zůstanou napořád) a prakticky už není nic, co bych si mohl koupit u obchodníků, či třeba u kováře.

Každopádně se mi líbí grafický styl - velmi přehledný, jednoduchý a přesto líbivý. Hratelnost je perfektní a i některé questy mají dobrý nápad. AI je oproti tomu úplně na nic, hloupá jak štoudev.

A dnes se mi povedlo tohle:

Splnit quest přesně v okamžiku, kdy mi vypršel časový limit.

Hugo_zly_muz
Hraju. Koupil sem si prémium Řeky normálně v obchodě... Bohužel ten stereotyp je příšernej, přestalo mě to uplně bavit teď a dal sem si od toho pauzu... Pro mě osobně by to bylo bez premium naprosto nehratelné, takže lvl 27 - respekt... Bohužel si nemůžu ani užít kooperaci, protože díky mýmu netu mi to prostě s kýmkoliv solidně laguje... a dokud se nevyřeší lagy a nepřidají do PvP aspoň možnost 3v3, tak nemám důvod se vracet ztm...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.