Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Úbytek hráčů COD UO
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
Stran: 1, 2, 3, 4
goodbody
Myslím si že COD UO je jeden z nejpovedenějších dílů ze série COD. Proč ho ale na gp nechce nikdo hrát?

Zajímaly by mě vaše názory, jak tomuto problému předejít atd....
Piplovic.
hold ohrané.

krom toho základní hra (CoD) byla hranější než CoD UO , a dívej jak to dopadlo :) Novější hry lákají hráče.

Jen věrní hrajou CoD - CoD UO.
mrtwak
Osobně mám v plánu UO už několik let vyzzkoušet, alesj nidky jsem si nenanšel čas. CoD 1 bylq nejlepší hra série, škoda že se datáč nehrál ve své době více. Teď už je holt celkem pozdě na to dohánět, když jednička je taky na pokraji chcípnutí

Abych byl trochu konstruktivní ... jak alespoň dočasně hraní UO nakopnout? Turnajééé o ceny
L@chtan
Turnaje o ceny byly.. sluchátka, myši atd. a stejně byli líní instalovat UO
^ScOrpI?
QUOTE(mrtwak @ 08.10.2011, 22:28) *
jak alespoň dočasně hraní UO nakopnout? Turnajééé o ceny

Turnaje? Tam snad žádný nejsou? O ceny? 2x je sponzoroval Andy s celkovou částkou přes 5tisíc, zbytek dávalo GP. Turnaj vždy, když nějaký skončil.. dva najednou.. Admin cup. Night Cupy.. další night cupy v plánu..

Co jsi tim jako chtěl říct? eh-smiley.gif
L.T.Sm@sh
QUOTE(mrtwak @ 08.10.2011, 22:28) *
Teď už je holt celkem pozdě na to dohánět, když jednička je taky na pokraji chcípnutí

Jednička není na pokraji chcípnutí, ta už je pohřbena hluboko v zemi. Tedy pokud za život nepovažuješ tu jednu dokola hranou mapu a ještě osekanou jen na pušky.
St@nley
Doba holt pokročila. Staří hráči se rozmnělnili do nových a nových CoD a případně jiných sérií (BF) a noví hráči půjdou jen těžko k 7 let staré hře. S tím nic nenaděláme. I když... já toho taky zkusil dost, vlastně celou sérii CoD (s vyjímkou CoD 2) a stejně se stále vracím a zůstávám věrný UO! thumbsup.gif
Bizziiik
Vemte si mě. Jsem sice mladej (19 let), ale i jako mladší ročník dokážu prostě ocenit CoD UO. Většina lidí v mé věkové linii prostě koukne na CoD UO a řekne "ježíš to je vyblitá hra, dyť to se snad ani nedá hrát ne?", ale já se vždycky většinou taky vrátím k CoD UO jo nové hry jsou dobré, ale jenom na malý okamžik a přestane to po chvilce bavit, ale UO je prostě jiné. A nebo to bude tím, že jsem ho hrál prakticky od jeho počátku bude něco kolem 6-7 let :-).

A musím říct, že takové herní zážitky jako u UO jsem jinde nezažil.
MAXX´´´
Nedá se nic dělat, doba pokročila ... Noví hráči logicky jdou k novým hrám a chtějí být dobří jako luckeR, hectic, paradox atd. Hodně z nich sní o tom, že si tím hraním kromě zábavy vyhraje i nějakou tu cenu - i když se to většině nepodaří ... Další hráči to hrajou vyloženě pro zábavu, tak půjdou hrát to nejhranější - CoD 2 a CoD 4 - kde si můžou vybrat z více módů, map atd, když to hraje více hráčů. CoD 1 a CoD: UO jsou nejlepší díly z celé série, ale už jsou za zenitem a lepší to nebude ...
^ScOrpI?
Napište si parte, dejte si to na Fejsbůk, dejte si lajk a brečte si tam! biggrin.gif thumbsup.gif
AHOSO:WIDAHO

Než se stal Scorpi? hlavním adminem, tak to tady žilo.
Je na něm něco pesticidního. whistle.gif
Bizziiik
UO by jsi udělal hranou hrou pouze pokud by si udělal nějakej milionovej ofline světovej turnaj. A v tomto trendu pokračoval další léta a mezi tím menší offline turnaje za prize money :-D.

Tak kdo je tady miliardář či milionář a chce investovat do UO, aby opět bylo hrané :-D
L@chtan
Tak Bizi by měl začít a odevzdat svačinu (<- zpeněžit) do školy od mamky a kapesné a vložit na speciální účet na záchranu ohroženého druhu, který se vyskytuje po celé ČR a SK, říkají si UOčkaři, ale většina slyší i na "dědku"...
QUOTE(L@chtan @ 21.10.2011, 18:33) *
ale většina slyší i na "dědku"...

Na to slyší většinou hráči kolem 20 let,ale my skoro 10+10+10+10+10-níci na to neslyšíme, neb si zakládáme na svém mládí. thumbsup.gif
Rumčajz
to bude asi tim, že to je už skoro pravěká hra a dnešní děti znaj COD jenom od dvojky. No co musíme se s tim smířit, tim už nikdo nic neudělá :)
L@chtan
Vím kde je problém..
29.10.11 05.11.11 L@chtan CoD:UO Prdel si dělej z někoho jinýho, příště to bude opravdu na dýl. ^ScOrpI?

Důvod na úrovni
Co jsi mu proved , že je na tebe takovej?
L@chtan
jen sem přesměroval jednu narážku na jeho osobu innocent.gif
^ScOrpI?
Narážky, vulgarity a jinak stupidní kecy si směřuj na mámu. Já ti to tolerovat už fakt nehodlám. A že to toleruju už hodně dlouho. Byl jsem tak hodnej a dal jsem ti to do soboty, aby jsi mohl v neděli HRÁT turnaj. thumbsdown.gif
L.T.Sm@sh
Buďte trošku retro server zaměřený na staré čuňáky a zrušte CoD 2 i CoD 4 a uvidíte, jak se zvedne hratelnost na CoD UO.
L@chtan
QUOTE(^ScOrpI? @ 31.10.2011, 12:14) *
Narážky, vulgarity a jinak stupidní kecy si směřuj na mámu. Já ti to tolerovat už fakt nehodlám. A že to toleruju už hodně dlouho. Byl jsem tak hodnej a dal jsem ti to do soboty, aby jsi mohl v neděli HRÁT turnaj. thumbsdown.gif

Co máš proti mé mámě?

Mohl by jsi sem postnout co a v jaké souvislosti sem napsal nebo mi to poslat na GP? thx

Smashi a kdo ze staříků, tam chce ty děcka, které si myslí, že zežřali moudrost a skill světa? :)
Rumčajz
QUOTE(^ScOrpI? @ 31.10.2011, 12:14) *
Narážky, vulgarity a jinak stupidní kecy si směřuj na mámu. Já ti to tolerovat už fakt nehodlám.

Takže příště na Scorpiho mámu :)))))
Indy
QUOTE(Rumčajz @ 31.10.2011, 16:56) *

+10 xDDDDDDDDDDDDDDDDD
L@chtan
QUOTE(Rumčajz @ 31.10.2011, 16:56) *

No já to napsat tak mám ban, ale protože odtebe hrozí bezprostřední pomsta, tak nadtím mávne rukou..

Jinak reč byla o tom, že na lance prý bude probíhat orální sex a já označil scorpiho jako jednoho ze zájemců na tento velmi vysoce postavený a respektovaný post, ale on si to vzal nějak k tělu.
Scorpi jede tam i tvoje mamka, nebo kdo se o tebe postará, reálný svět je plný zlých lidí!
^ScOrpI?
QUOTE(L@chtan @ 31.10.2011, 17:52) *
No já to napsat tak mám ban, ale protože odtebe hrozí bezprostřední pomsta, tak nadtím mávne rukou..

Proč by měl dostávat ban? Tohle byla normální pochopitelná reakce, alias nedal jsem tam zájmeno "svoji". Rozhodně to nebyla urážka a "bezprostřední pomsta"? biggrin.gif ten byl dobrej. Mentosák už taky dostal ban nebo procenta ode mě nebo od někoho jinýho.. protože jsem stím též souhlasil.
L@chtan
No včera kolem 8h sem měl podobnou pro všechny pochopitelnou reakci..
Kastan.
Vyřešte tento spor vzájemným spářením a vzniknutím dosud nepoznaného tvora: Škorpolachtana thumbsup.gif
L@chtan
QUOTE(Kastan. @ 31.10.2011, 19:14) *
Vyřešte tento spor vzájemným spářením a vzniknutím dosud nepoznaného tvora: Škorpolachtana thumbsup.gif

Myslím, že budu mluvit aj za scorpiho, když řeknu že praktikujem jiné způsoby řešení problémů, než ty ;)
Kastan.

Myslím, že budu mluvit aj za scorpiho, když řeknu že praktikujem jiné způsoby řešení problémů, než ty ;)

A v tom je přesně ten problém...
L.T.Sm@sh
QUOTE(L@chtan @ 31.10.2011, 15:55) *
Smashi a kdo ze staříků, tam chce ty děcka, které si myslí, že zežřali moudrost a skill světa? :)

Alespoň by staříci měli koho mučit. I když... dnešní smradi by spíše mučili je. :)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Proč ubejvaj hráči? Inu, s děsem si začli uvědomovat, že to co doteď hráli, byl cod.
Vítám mezi námi dalšího pitomce, Hergothe ukloň se.
mrtwak
Co takhle kdyby někdo psavej napsal čtivou sérii blogů o UO? Na CoD 2 je spousta potencionálních hráčů, protože UO nabízí nové zajímavé věci k vyzkoušení. Otázka je, jestli tam dvojkaře chcete ...
maaIk
QUOTE(mrtwak @ 01.11.2011, 11:30) *
Otázka je, jestli tam dvojkaře chcete ...

Správně položená otázka... na kterou je jenom jediná odpověď .. :-)

IAczech
QUOTE(L@chtan @ 31.10.2011, 15:55) *
Co máš proti mé mámě?

Mohl by jsi sem postnout co a v jaké souvislosti sem napsal nebo mi to poslat na GP? thx

Jééé Lachtana si ještě pamatuji před 5lety jak hrál CoD UO biggrin.gif Plně stojím za lachtanem, tohle jsou jen *píšovinky*, které se musí s nadhledem odpálkovat. BANování je slabota pro ty slabší nátury, které neumějí odpovědět a toho druhého utřít. "Jinak KINDA OUT" biggrin.gif thumbsup.gif Mám pro Tebe plné pochopení.

QUOTE(L@chtan @ 31.10.2011, 17:52) *

Jinak reč byla o tom, že na lance prý bude probíhat orální sex a já označil scorpiho jako jednoho ze zájemců na tento velmi vysoce postavený a respektovaný post, ale on si to vzal nějak k tělu.
Scorpi jede tam i tvoje mamka, nebo kdo se o tebe postará, reálný svět je plný zlých lidí!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 31.10.2011, 22:40) *
Proč ubejvaj hráči? Inu, s děsem si začli uvědomovat, že to co doteď hráli, byl cod.

Všichni, už jsou na BFku 3 wow.gif
Rumčajz
QUOTE(^ScOrpI? @ 31.10.2011, 18:28) *
blabla

Já mám 90% už asi 2 roky srát nato.
Indy
Každou hru hrají zmrd* ! to že tady jich je 5 z 30 neznamená, že tu nejsou..
L@chtan
QUOTE(mrtwak @ 01.11.2011, 11:30) *
Co takhle kdyby někdo psavej napsal čtivou sérii blogů o UO? Na CoD 2 je spousta potencionálních hráčů, protože UO nabízí nové zajímavé věci k vyzkoušení. Otázka je, jestli tam dvojkaře chcete ...

No myslím, že na UO je dost lidí co by mohli něco psát, ale blogy tady na GP slouží jen k získání bodů a i tak to většina čtenářů bere.. oznámkovat, napsat koment podle nadpisu a hurá na další.
QUOTE(IAczech @ 01.11.2011, 13:34) *
Jééé Lachtana si ještě pamatuji před 5lety jak hrál CoD UO biggrin.gif

Tož to su rád, že si mě pamatuješ, ale proč nehraješ dál?! eh-smiley.gif

Chtělo by to UOčkový celovečerní film..

http://www.uloz.to/live/6052176/cod-uo-the-game-which-deserves-more-flv
Bizziiik
Taky se koukni lachtane na konci kdo v tom filmečku hrál :-D:-D.

Nejlepší pisálci na Uo byl vždycky Frank a Shoty. Ještě doteď si pamatuju jejich články o zbraních z UO a jiné technice.
Ale samozřejmě jsou tu i další co by to mohli v klidu sesmolit třeba Mik :-D
strécoWolfrámo
Kurňa to byly časy když jsem na Warehouse běhal s puškou na CTF :)) jestli si někdo pamatujete klan [CPH] :D za nickem jsme měli všechny možné Firefox, Snowfox, Earthfox :D
L.T.Sm@sh
Psát na blogy nějaký poutač je ztráta času. Asi jak psal Lachtan. "Čtenář" ohodnotí článek podle vzhledu, možná i napíše hrozně důležitý komentář, který danou problematiku vyřeší "Článek se mi líbil" a tím to zhasne. Zbytečná práce.
strécoWolfrámo
Určitě bych zapropagoval videa Call of Duty what you didn't see :)) ty jsou natáčená na UOčku :)) a je tam vidět hodně technika a celá hra :)) z té funny stránky
L.T.Sm@sh
Právě jsem to šel instalovat, ale hned nastal problém s tím, že instalačka s UO nemohla v mém počítači najít již nainstalované CoD. Na tohle nemám náladu.
Kastan.
Tak pojďme zakládat třeba Rhine (ať má Bugína radost) každé úterý nebo sobotu (ikdyž sobotu raději ne, to se lachtan tak stříská, že pak grcá i ten benzín), je to fuk, třeba by se to zvedlo eh-smiley.gif
Bizziiik
Kdo nezažil dobu alliancze a všechno kolem něho jakoby ani CoD Uo nikdy nehrál :-). Zlatý časy a hezky na ně vzpomínám.
Rumčajz
Jako vrátil bych se ale když holt nejde vrátit Barbarossa tak nic :) .... Ardeny by možná stačili :)
IAczech
QUOTE(L@chtan @ 01.11.2011, 19:13) *
No myslím, že na UO je dost lidí co by mohli něco psát, ale blogy tady na GP slouží jen k získání bodů a i tak to většina čtenářů bere.. oznámkovat, napsat koment podle nadpisu a hurá na další.

Tož to su rád, že si mě pamatuješ, ale proč nehraješ dál?! eh-smiley.gif

Chtělo by to UOčkový celovečerní film..

Lachtane já už zlenivěl ... protože jsem si zvyknul na absolutně necukající mušku ala CoD 4. Pak jsem přešel na BC2 a teď BF3 a dlouho měnit nebudu. Dokonce mě chytnuli i stíhačky a mám tam i kladné výsledky a města a pěchota je jasná volba thumbsup.gif Bohužel CoD UO bylo pro mě nejlepší zatím střílečka, ještě dneska si pamatuji jména map. Cos se o jiných hrách říct nedá...
maaIk
QUOTE(IAczech @ 01.11.2011, 13:34) *
Jééé Lachtana si ještě pamatuji před 5lety jak hrál CoD UO

A představ si, že to hraje pořád stejně jako před těmi 5ti lety :-D :-P

QUOTE(Bizziiik @ 02.11.2011, 14:03) *
Ale samozřejmě jsou tu i další co by to mohli v klidu sesmolit třeba Mik :-D

whistle.gif

QUOTE(Bizziiik @ 02.11.2011, 21:08) *
Kdo nezažil dobu alliancze a všechno kolem něho jakoby ani CoD Uo nikdy nehrál :-). Zlatý časy a hezky na ně vzpomínám.

Krásně řečeno ... skoro mi ukápla slza :-)
L@chtan
QUOTE(maaIk @ 03.11.2011, 11:10) *
A představ si, že to hraje pořád stejně jako před těmi 5ti lety :-D :-P
Krásně řečeno ... skoro mi ukápla slza :-)

Tož já už su na vrcholu evoluce 5let biggrin.gif

Miku už delší dobu ti říkáme ať tu kapavku léčíš..

No ono už asi zpět ty lidi nedostanem, já uo neinstaloval asi 4roky vždy jen kopčím nainstalovanou verzi. Jinak instalace CoD+uo je cca hodina, během které není problém dělat dalších 5 věcí..
Bizziiik
Miku?
Nepamatuješ si ještě náhodou kdo hrál v BTT? Aspon myslím, že je to správně a myslím, že to bylo něco jako born to terminate? nejsem si jistej :-D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.