Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Prohral sem - a stejne sem vydelal
GamePark.cz fórum > GamePark hry > GamePark Poker
Dedek
Ahoj, mohl by mi nekdo fundovanej vysvetlit nasledujici situaci?

U stolu sedi X lidi, 3 daj v jednom kole All-In, ja sem jeden z nich, dam dejme tomu 100gB, kolega vedle da vsech 200gB a dalsi da vsech 1000gB, zbytek hracu polozi. Vyhraje hrac co dal 200gB. Nedostane ale celej bank 1300gB, ale jen nejakou pomernou cast (otazka c. 1 - jak se urci tato cast??) a rozciluje se, jaktoze nevyhral vsechno. O tomto sem se docetl uz tutaj: http://forum.gamepark.cz/index.php?showtop...l=vedlejsi+bank a je to dejme tomu logicky, ALE ja reklamuju to, ze sem prohral a z vedlejsiho banku sem dostal nakou zahadnou castku, ktera prevysuje dokonce muj 100gB all-in vklad!!! To co je za haluz? Jak muzu prohrat a pritom na tom vydelat (otazka c.2)??? Kdo preci prohraje, ma dostat pendrek, ne? Jeste bych pochopil, ze bych dal all-in vic nez ostatni a naka pomerna cast by se mi vratila zpatky - OK. Ale ze dam 100gB, prohraju a dostanu z vedlejsiho banku nejakou castku (otazka c.3 - jak se tahle 'socialni davka' urcuje??), tak to mi hlava nebere. Tim se dostavam k otazce c.4, otazce posledni. Pokud je to teda takhle v poradku, staci se na chvilku zamyslet a dojdu na situaci, kdy se vyplati na vyhrach vic, nez je v banku (to je jaka haluz, no ne?). Potom teda staci, aby vsichni hraci prinesli do hry podobnej bank a porad davali all-in. Ve vysledku to zakonie musi skoncit tak, ze vsichni na tom vydelaj (jak rychle a jestli skutecne vsichni, to zalezi zrejme na zodpovezeni mych otazek).

Slusne bych proto rad poprosil o vysvetleni techto pravidel, obzvlast jakym zpusobem se to pocita a vyhodnocuje (plus jestli se to nahodou neda okaslat tim ze daj vsichni all-in, coz bych nasledne povazoval za bug). Nemam nic proti tomuhle 'socialnimu fondu' z vedlejsiho stolu (bodejt by jo, kdyz sem na tom vydelal), ale abych mohl hrat, potrebuju znat KOMPLETNI pravidla (v sekci pravidel sem o tom zminku nenasel). Predem dekuju. Uctive.
calll_
QUOTE(Dedek @ 17.10.2011, 20:35) *
(otazka c. 1 - jak se urci tato cast??)

podle karet

QUOTE(Dedek @ 17.10.2011, 20:35) *
(otazka c.2)??? Kdo preci prohraje, ma dostat pendrek, ne?

záleží kdo mel jakou kombinaci karet


hoď sem presnou situaci na stole a ne podle gb ale kombinace :) a pak to tady rozpíšu podrobne takhle když nevím kdo má lepší kombinaci karet nebo stejnou se moc vysvetlit nedá
Dedek
OK, dikes za rychlou reakci - az se mi to stane znova doplnim - at se bavime konkretne.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.