Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: GTA V
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Rumčajz
http://refresher.sk/2182-Trailer-ku-GTA-V-je-tu

Takže San Andreas... nějak přeškočili Vice City.. logicky by teď mělo bejt na řadě.
calll_
proč mají na 0:48 na zbrani tlumiče když pak ten jeden nohou vyrazí to sklo :)
Rumčajz
QUOTE(calll_ @ 02.11.2011, 17:21) *
proč mají na 0:48 na zbrani tlumiče když pak ten jeden nohou vyrazí to sklo :)

není to jedno... třeba aby to nebylo slyšet venku co se tam stane?
Šupex
Jeden z nejnudnějších a nejhorších trailerů, co jsem kdy viděl.

Navíc přeskočit VC, které je úplně boží? FUUUU
calll_
QUOTE(Rumčajz @ 02.11.2011, 17:24) *
není to jedno... třeba aby to nebylo slyšet venku co se tam stane?

no to fakt nebude nikdo vědět že tam nabehli :)

snaď popracují na mp v gta4 to byla celkem slabota

rozloha mapy asi bude mnohem větší videl sem tam jet a tomu by velikost mapy z gta4 nestačila
mrtwak
Já byl přesvědčenej, že se vrátí Vice City :( A taky jsem se adekvátně těšíl ... až zase navštívím svoji vilu, vyběhnu po schodech nahoru na střechu a udělám si vyhlídkový let.

No co, stalo se. Jinak koukám že dost pohnuli s grafikou, tedy konkrétně s nasvícením, vypadá to dobře.
Rumčajz
QUOTE(calll_ @ 02.11.2011, 17:30) *
no to fakt nebude nikdo vědět že tam nabehli :)

snaď popracují na mp v gta4 to byla celkem slabota

rozloha mapy asi bude mnohem větší videl sem tam jet a tomu by velikost mapy z gta4 nestačila

gta 4 mělo menší mapu jak San Andreas a tohle se vrací zase do SA takže asi nejsou trotlové aby to zmenšili, spíš naupak to bude ještě rozsáhlejší
Rumčajz
http://www.youtube.com/watch?v=h7oXcFVz2YE

docela dobrej rozbor... tipuju že se bude hrát za víc postav, podle mě za všechny hlavní postavy z Gtaček

V záběru kdy vyskakujou z auta v tom vidim Vercettiho, Bellica a CJe a ten kdo tam celou dobu mluví daboval Tommyho ve Vice City
calll_
Tipos
Spíše mi calle řekni .. bude na PC?! :D
calll_
QUOTE(Tipos @ 09.07.2013, 22:36) *
Spíše mi calle řekni .. bude na PC?! :D

tak jako můj názor je že jo tak nejak Q1-Q2/2014 i když se to nikde nepíše :)
Piplovic.
Jsem zvědaví co se z toho opět vyklube :D Vždy to vypadá luxusně a nakonec skutek útek :D
calll_
BariX
Hrajete někdo?
Já včera dohrál (příběh + všechny vedlejší mise) a paráda. Jedna z mála her, která za ty prachy stojí. A radím vám vám, kálejte na PC, na konzoli si to užijete mnohem víc. Ta hra je totiž typická konzolová hra, všechno v té hře je podle toho udělaný. Dneska lituju, že jsem si na konzoli neužil i San Andreas.
A.l.i.3.n
Po dlouhý době to konečně vypadá na povedenou hru ... dokonce i moje mladá, která hry vůbec nehraje, kvůli tomu chce koupit PS3 :D
BariX
Mladá má evidentně rozum, pokud toto chce :-)
^ScOrpI?
Už jsou někde nějaký torrenty? biggrin.gif
A.l.i.3.n
QUOTE(BariX @ 29.09.2013, 13:25) *
Mladá má evidentně rozum, pokud toto chce :-)

No, řekl jsem jí, že si tam můžeš zaplatit štětku, ošukat ji v autě a pak jí zabít a vzít si prachy zpátky. Prej by jí to bavilo :D
BariX
To mi připomíná, jak zase idioti objevili GTA - http://www.reflex.cz/clanek/co-vas-zajima/...asilnovani.html

Líbí se mi, jak považujou mučení ve hře za novou, překročenou hranici. Ale to, že tam hráč během hraní zabije stovky lidí, nevadí :-)
Rumčajz
Taky jsem si kvůli tomu koupil PS3 na aukru za pár kaček a půl roku sledoval gta forums. Singl sem už dojel asi za 35 hodin, příběh asi nejlepší zatim, protože konečně hrdinové nedělaj otroky ostatním, ale to co chtěj sami. A postavy super, akorát ten černoch mi moc nesed, přišel mi tam jako taková náhrada za CJ, celej příběh byl vlastně spíš o zbylejch dvou. Ale jinak super, Online si moc nezahraju, protože sem na koleji.
!Tvý?ák!
QUOTE(BariX @ 29.09.2013, 12:56) *
Líbí se mi, jak považujou mučení ve hře za novou, překročenou hranici. Ale to, že tam hráč během hraní zabije stovky lidí, nevadí :-)
pardon za mírný výkop, jen se mi líbí ta novinařina (sarkasmus)
"znamená to, že v dalších počítačových hrách můžeme čekat scény aktivního znásilňování?"

aneb přímá linka, že mučení ve hře znamená znásilňování ve hře následující
totální fikce novináře nabudit ve čtenářích "baf" efekt, mluvím o něčem co se neděje a straším s tím
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.