Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: OpenTTD na GameParku ?
GamePark.cz fórum > Hry > OpenTTD
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
bighead
QUOTE(Tipos @ 13.03.2012, 19:36) *
bigu, hoď aspon testing server jak to máte na sampu cry.gif

popravdě žádný není, ale tak zkusím zařídit, testovat se to má až to bude v klientu :D
Tipos
QUOTE(bighead @ 13.03.2012, 20:02) *
popravdě žádný není, ale tak zkusím zařídit, testovat se to má až to bude v klientu :D


Než to bude v klientu tak to otestujem biggrin.gif
Bizziiik
Tak ale hybajte.
Hugo_zly_muz
Sem kvůli vám zas začal hrát Bad Company 2 :D :D :D ... Ještě že nemám PC na BF3
Tipos
Mno to já asi zítra zapnu BF 3 ninja.gif
po měsíci guitar.gif
Bizziiik
A já si půjdu na Fotball manager :-D.
Já vám nevím, ale já už tyhle hry typu BF3, COD, ME, Serious sam, fallout už nemůžu ani vidět a je mi z nich totálně na blití. Né že by ty hry byly špatné kromě teda COD, které je hrozné :-D. Ale prostě už jsem tak nasycenej tímhle a přijde mi to všechno už stejný, i když třeba není, ale mě už to tak připadá. Vůbec z toho nemám žádný herní zážitek.
Asi už fakt stárnu :-D
Tipos
přesně tak bro thumbsup.gif

CHCEM OPEN TTD
biggrin.gif teehee.gif innocent.gif
Hugo_zly_muz
Mě to BC2 už taky sere, ale strašně toužím po tom to BF3 aspoň skusit, jenže omg už víc jak půl roku nemůžu sehnat práci a tak nemám peníze na novej PC :( :( ... A tenhle sice slouží pořád dobře je z roku 2006 což už je dost dlouho, měnil sem akorát grafiku která vyhořela před necelým rokem... ale BF3 už nezvládne :/
Tipos
Chce to robotu :D, a opena :D
Hugo_zly_muz
To se lehce řekne ale hůř dělá... Skus najít práci se střední školou a s žádnou praxí :) ... a s openem je to taky těžký šak víš :D
Tipos
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 14.03.2012, 10:29) *
To se lehce řekne ale hůř dělá... Skus najít práci se střední školou a s žádnou praxí :) ... a s openem je to taky těžký šak víš :D


jojo mě to čeká, jsem ve třeťáku, ale já budu mít asi práci u kámoše, nebo strejdy, všeci máme jeden obor

no a open .. GRHHH biggrin.gif , zrovna jsem to učil přes skype bratrance co chodí do 4té třídy :D, co myslíte má nějakou šanci? :D
Hugo_zly_muz
Njn to je pak lehčí, když má někdo rodinnou firmu, nebo hodně známejch co dokážou místo sehnat :) ....

QUOTE
no a open .. GRHHH biggrin.gif , zrovna jsem to učil přes skype bratrance co chodí do 4té třídy :D, co myslíte má nějakou šanci? :D

No určitě bude lepší než já... Ty dnešní děcka, to je uplně něco jinýho když sem byl děcko ještě já... Ve 4. třídě sem pomali nevěděl co ej to počítač a ještě ho myslím ani neměl biggrin.gif biggrin.gif
Tipos
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 14.03.2012, 12:08) *
No určitě bude lepší než já... Ty dnešní děcka, to je uplně něco jinýho když sem byl děcko ještě já... Ve 4. třídě sem pomali nevěděl co ej to počítač a ještě ho myslím ani neměl biggrin.gif biggrin.gif



to bych neřek :D, má problémy postavit stanici a spojit je kolejama :D
poslal jsem mu tohle :D a ještě se neozval :D
Hugo_zly_muz
A už se ani neozve :D
Tipos
ozval se :D že mu to moc nejde :D, tak jsem mu řekl až se podívat na yt :D, a je zase klid :D
Bizziiik
Lidi jsem vryti :-D. Dneska mi hezky vyhořel zdroják no není to paráda :-D
Hugo_zly_muz
Než to tu bude, budeš mít novej biggrin.gif ... Já nedávno prodal notebook, takže musím doufat že PC vydrží :D
Tipos
Já se zase hádám s providerem :D takže než my si vyřešíme problémy tak hugo bude mít nový pc a bude pařit bf3 a open tu stejně ještě nebude :D
bighead
zatím nic nového není v pátek zase zjistím situaci
Tipos
cry.gif cry.gif cry.gif v pátek? já pak budu muset študovat sneaky.gif
Hugo_zly_muz
QUOTE(Tipos @ 14.03.2012, 19:01) *
Já se zase hádám s providerem :D takže než my si vyřešíme problémy tak hugo bude mít nový pc a bude pařit bf3 a open tu stejně ještě nebude :D

To už by bylo vážně moc :D ... mě stačí že sem teď po roce přišel na BC2 a zase si tam všechny dávám a dycky sem TOP :D
Tipos
jaja prostě uplně the best of the best žee? :D

a co říkáš na screen? učíš se? :D
Hugo_zly_muz
Já radši ne.. biggrin.gif teď sem začal hrát zas ten BC2 a ještě hraju Dotu 2 tak na OpenTTD teď kašlu , dokuď nebude tady na GP :)
Tipos
tak jo :D, jdu hrát dead space :D

bigu, snaž se :D
Hugo_zly_muz
Dead space je shit :D ...

teda teď mě uplně napadlo nvm proč... kdybych koupil Xbox tak můžu hrát BF3 a bez žádnejch trapnejch lagů :D :D ... ještě že sem tak moc proti konzolím a nikdy nepochopím jak na tom krámu někdo může hrát střílečky a pdoobný hry :D :D
Tipos
QUOTE(Hugo_zly_muz @ 14.03.2012, 21:03) *
Dead space je shit :D ...

teda teď mě uplně napadlo nvm proč... kdybych koupil Xbox tak můžu hrát BF3 a bez žádnejch trapnejch lagů :D :D ... ještě že sem tak moc proti konzolím a nikdy nepochopím jak na tom krámu někdo může hrát střílečky a pdoobný hry :D :D


na noc je to dobrý :D

opovaž se koupit konzoli kvuli fps grrr.gif
na konzoli nemáš opena :D kloboučky jsou jen na sport a na auta, a gamepad si mužeš koupit k pc cool.gif
Hugo_zly_muz
Neboj se konzoli bych nekoupil kvůli hrám :D ... Já jedině PC... je blbej argument říkat že nechápu jak to můžou hrát když sem konzoli nikdy neviděl ani zblízka :D ... Až budou prachy koupím PC nějakej nabušenej aby vydržel... Konzoli bych si koupil jedině až bych nevěděl co z penězma a koupil bych Xbox s Kinectem aby byla sranda :D
Tipos
no já to říkám furt a to mám jedno ps v obyvaku ermm.gif , ale hraju na tom jen gt5, a občas se zrubem s kámošem u tekkena :D

až se budu fakt nudit zajdu do alfy vyzkoušet ten kinect :D
Bizziiik
No upřímně jsem konzoli před tím nijak neholdoval, ale musím říct, že je to výborná věc a ještě větší zábava. Je to zase něco jiného prostě.
A pokud vím, tak k tomu jde připojit myš i klávesnice, takže nevím proč by na tom mělo jít špatně hrát třeba takový BF.
Jinak konzole jsou nejlepší na nějaký domácí kalby s kámošema. Pustíš Mortal kombat MK9 a mrdová smažba. Nebo třeba hry v podobě riskuj se vším všudy s komentátorem, který mele v češtině strašný mrdy. a více hráčích je to sranda. A navíc to žerou i holky.
PC mám né úplný dělo, i když většinu nových her rozjedu na full, ale bude mi to na hodně dlouho stačit a kdybych měl prachy jdu do PS3 nebo teď se chystá snad nový PS, tak nevím, ale i tak se dá sehnat za 6k a za tu zábavu to stojí.
Tipos
připojit to jde, ale jestli to ty hry podporujou, pokud jo, tak vypeču všechny na bf3 když hrajou na těch kloboučcích :D a to budu ještě ve vedlejší místnosti hrát open ttd :D
Hugo_zly_muz
Takže snad příští tejden? :D
Tipos
ale tož, jakesi mw3 tu bylo hned, ale klasika jako open ttd je problééém cry.gif

příští týden zase nebudu stíhat školu, natož abych ještě hrál. no úúúžááásnééééééééééé áááááááááááá chytnu z vás bankrot frusty.gif

turned.gif čím dříve tím lípe, pak začne léto a je to totálka
Hugo_zly_muz
Já nvm no jako vo co de... Já vím že si stěžuju a dycky sem si stěžoval a dycky si stěžovat budu a nadávat můžete jak chcete :D , ale sami to musíte vidět, že to je prostě děs...

To je jak slavné Bad Company 2, které si tu mohlo vypracovat výborný servery na kterejch by se hrálo do teď, jenže ta hra se tu objevila snad s půlročním zpozděním nvm kolik už to bylo, servery byli blbě pojmenovaný tak nešly najít, neustále to lagovalo atd... a zachvíli bylo po nich... Teď už třeba normální server pro mojí potřebu hraní nemůžu ani najít...
Tipos
jn, hlavně dát co nejdříve cod ! :D

pořád nechápu co se vlastně dělá, čeká se na plugin do klienta ? to trvá tak dlouho ho udělat nebo se někomu do toho nechce? nebo neví jak? trošku infoooo :D
bighead
sheema má i jiné povinnosti, zkusím se poptat jestli by se na to nezaměřil ted, že už na to čekáme tak 3-4 měsíce.
Tipos
chápem že má jiné povinnosti.. ale jak říkáš 3-4 měsíce ....

všeci se mě ptají, kdy, kdy, kdy
bighead
následující týden se bude řešit co bude dál a kdo to udělá, situace je taková, že na to nejsou lidi
Bizziiik
30.11. 2011 - takže si chvíli počkáme, zda se to přidá se rozhodne asi v lednu, pomalu se na to můžem připravovat a kdo ví, třeba to bude dárek k vánocum
6.1. 2012 - dobrá zpráva je, že grafika je hotová, ted už je to na shemov
22.1. 2012 - dělá ted zase jinde, odloženo na polovinu února
22.2. 2012 - věřím, že do konce února to tu bude, ale opět se může stát, že se to prodlouží, ale snad už ne
27.2. t. r. - malá návnada big napsal "tak to oprašte "
1.3. ani nebudu psát rok :-D - čeká se na plugin do klienta, zítra se poptám, jak to vypadá. Jakmile to bude, protestuji nastavení a půjde ven.
3.3. - v následujícím týdnu by měl být ten plugin do klient.
8.3. - shema to snad udělá dnes nebo zítra, ale může se to protáhnout...
13.3. - čeká se na ten plugin, query už asi jsou připraveny
14.3. - zatím nic nového není v pátek zase zjistím situac
18.3. - následující týden se bude řešit co bude dál a kdo to udělá, situace je taková, že na to nejsou lid

Tak jenom takovej ten výcuc pro pobavení :-D:-D
Hugo_zly_muz
biggrin.gif biggrin.gif Tak toto pobavilo... No takle to chodí na GP běžně :) tak snad do konce března se dočkáme :D
Tipos
Dobře tyyy :D, hlavně aby to bylo před diablem ...
BariX
Další týden pryč a co? Nic :)
Hugo_zly_muz
Noooo, nechtěl sem se ptát první :D :D
Tipos
Já právě taky ne :D abych už nebyl s tím protivný :D
Hugo_zly_muz
Sem někde slyšel nějaký pomluvy, že příští sobotu končí březen biggrin.gif biggrin.gif
bighead
musíme čekat, nemám žádné zprávy, hledá se osoba, která to udělá.
Tipos
a ty bigu? neudělal bys to? na samp hoď bobka to už hrajou

já už z nouze hraju LoL cry.gif

ale jinak hugo, dobrej postřeh :D
Hugo_zly_muz
Tvle LoL ti jednu plesknu Tiposáku až ti upadne hlava :D sežeň si radši Dotu 2 a poď jí hrát semnou :D :D

Btw. když na GP není nikdo schopnej to udělat tak se toho ujmi ty :D
Tipos
Dotu právě nechcu :D, bo to nikdo nehraje okolo mě :D. To lolko mě aspoň můžou naučit :D

Jako jáá? :D .. no kdybych mooooooooooooooc chtěl tak bych to i zrobil .. kdybych vědět co :D, musel bych se asi učit programovat :D, a to si rači zahraju mp někde u němců :D
Hugo_zly_muz
Nechci pomlouvat GP ikdyž to dělám ale myslím že kdybys ses na to vrhl ty nebo někdo kdo tomu vůbec nerozumí tak by to bylo rychlejc :D
Tipos
Oni mi nic nedají na práci, páč mi nedají žádné data atp :D, nebo tomu nebudu rozumět :D

No prostě Open je na posledním místě cry.gif

Třeba se stane zázrak a někdy se to tu objeví ninja.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.