Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Točení kamery - Medal of Honor 2010
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
Sharpi263
Ahoj všem,

prosím o radu, jak se zbavit, aby se mi netočila kamera (pohled). Hru jsem koupil originálku on-line přes Origin.
Hru jsem naistaloval a spustil bez problémů. Pustil "New game", vše jede jak po másle, ale když začne přestřelka
a mám začít hrát, tak se mi kamera točí furt jak pominutá a nevím co s tím? eh-smiley.gif
Compa mám dual core 2,2Ghz, ram 4GB, grafika nvidia 1GB, ovladače nové, hra i přeinstalovaná, ale stále se kamera točí :((((((((((
Prosím o radu co s tím?

Děkuji všem!
Sharpi263
Ještě jenom dodám, že kamera se mi točí jenom u singleplayeru, multiplayer jede ok.
Tipos
nemáš připojený gamepad? případně volant? zkus odpojit
strécoWolfrámo
Mi tohle dělal BF 3, ale možná to byla antipirátská ochrana :)) každopádně já jsem zapl a vypl konzoli (~ - pod escapem defaultně) (nevím jestli něco takového v MoH je, ale zkus to ) :))
Shark.
zdravím,
antipirátská ochrana to nebude na 100% whistle.gif a mimo jiné dodával že má origo thumbsup.gif
já bych se přiklonil k názoru, kde by mohl být zapojen Gameped či volant, jinak nevím že by byl rozhozen center kamery.
Pokud nemá kolega volant ani Gamepad, tak bych doporučil stahnout ovladače grafiky smile.gif
Sharpi263
Takže volant i gamepad co mám, tak jsem vypnul a co se stalo...nic dizzy.gif
Nemáte nějaké další rady, prosím?

Díky
Shark.
mno tak to je dost divný, pokud si vše odpojil a problém stále přetrvává...
Tak ještě bych zkusil předělat to nastavení ovládání, ale co je mi taky divný je že si psal že v Mulťáku ti to nedělalo a dělá to jen Singláč?!
Nevim jak je to přesně u tohohle Medalu 2010,ale měl by si mít nejspíš nastavení ovládání k Multiplayeru a zvlášť nastavení k Singlplayeru, pokud je tomu tak, tak zkoukni nastavení u ,,Multi,, pokud ti to tak bez problému funguje a přenastav si podle toho i Singlač.
Můžeš být něco zaškrtlého navíc, koukal bych se u nastavení myši, po centr camera bo tak něco...
Gl thumbsup.gif
calll_
zapoj tam jinou myš
Tipos
pokud máš origo tak zkus ofic forum... možná tam někdo řešil stejný problém (a neříkej že neumíš moc anglicky, jelikož v dnešní době je angličtina stejně důležitá jako čeština)
Sharpi263
Tak jsem vyzkoušel vše, co zde píšete i na ofic. forum jsem byl a nic... thumbsdown.gif

Tak nevím co mám dělat?
Mulťák je ok, ale singl ne.

Nemáte ještě nějakou radu?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.