Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: SKYRIM CZ/SK SERVER !
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Harrogath

Poutníci, zvu vás na první připravovaný server pro hru SKYRIM v ONLINE modu !!! na který každý z Vás dlouhá léta čekal a doufal že tato hra tuto službu přinese.. ano, již nadešel ten čas a skončila doba hrátek s dřevěnými klacíky v houštinách. nyní na Vás i vaše přátele čeká svět SKYRIMU který je plný nástrah a nebezpečí. Server Cybersphere již brzy otevře své brány a vpustí udatné hrdiny všech profesí.

Server jede na modifikaci Skyrim Online, zde uvidíte první neoficiální promo z testu :-) http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=_GizWMq7An8

Parametry našeho serveru, které zaručují jeho stabilitu a plnou funkčnost

AMD Phenom II 840 Processor 3.20 GHz ( 4 jádra )
Ram 4GB DDR3
Internetové připojení 100/100 Netbox

Odkaz na náš server naleznete http://cybersphere.eu/ , kdo by nám rád pomohl s grafikou webu a spravou serveru bude určitě vítán, také hledáme moderátory pro forum a přátele na hraní :-)
Tipos
odkazy nefachaji, a ještě bych počkal ze servery, až bude mod funkční, zatím je to plno bugu, a ten serverový hw nic moc teda ..
Harrogath
QUOTE(Tipos @ 21.12.2011, 10:58) *
odkazy nefachaji, a ještě bych počkal ze servery, až bude mod funkční, zatím je to plno bugu, a ten serverový hw nic moc teda ..

My nejsme žadný HW podnik, pouze fanoušci hry kteří dali dokupy jakysi stroj na kterém budou hrat.. Pokud nám přispěješ na lepší, tak budeme jedině rádi .-) Pokud ne, tak nekritizuj :o) Jinak odkazy jsem opravil, diky za info.
mrtwak
Mno, jsem zvědav jak se tohle vyvrbí, myslím si že The Elder Scrolls bylo vždycky o jednom hrdinovi a celý svět je tak stavěný. Ale jsem pro každou špatnost. Něco proti, když tvůj první příspěvek uveřejním na svém webu a trochu to zpropaguji?
Harrogath
QUOTE(mrtwak @ 21.12.2011, 18:47) *
Mno, jsem zvědav jak se tohle vyvrbí, myslím si že The Elder Scrolls bylo vždycky o jednom hrdinovi a celý svět je tak stavěný. Ale jsem pro každou špatnost. Něco proti, když tvůj první příspěvek uveřejním na svém webu a trochu to zpropaguji?

Budeme jedině rádi :-) popřipadě, kdybys chtěl se nějak přidat do tymu tak bez problému :-) Ale jak řikaš "The Elder Scrolls" je single ale třeba s špetkou modifikací se z toho vyklube hodně zajimavá hra :-)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Ale hra na klacík v houštinách má lepší grafiku a ovládání... nemluvě o tom že se tam dneska už většina lidí holí.
A.l.i.3.n
To video je krutoprisny! OMG YOU CAN JUMP!!!!1!!
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.