Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Steam
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Nakell
Zdar,

funguje vám Steam? Přihlásí vás to online?
Bizziiik
nee.
mrtwak
Taky offline
Nakell
Že by aspoň vydali nějaké prohlášení...
calll_
QUOTE(Nakell @ 04.01.2012, 18:14) *
Že by aspoň vydali nějaké prohlášení...

http://forums.steampowered.com/forums/show...p;postcount=369
Šupex
Já se dočet, že někdo využil nějakého exploitu a získal jako gifty klíče na Dead Island, Portal 2 a ještě něco. Proto zrušili jakékoliv kupóny na hry, které rozdali a asi se bude vesele banovat.

A já přišel i o tu blbou strategii CivCity Rome cry.gif

Každopádně Steam má dred. To jen tak na okraj :-P
calll_
QUOTE(Šupex @ 04.01.2012, 18:25) *
Já se dočet, že někdo využil nějakého exploitu a získal jako gifty klíče na Dead Island, Portal 2 a ještě něco. Proto zrušili jakékoliv kupóny na hry, které rozdali a asi se bude vesele banovat.

hm nemyslím že to budou banovat když bylo venku milion dirt3 keyu tak sem si ho hodil do steamu a jenom mi odstranili tu hru byla by z jejich strany blbost zabanovat zakazníka

dnes už je všechno o $
Nakell
Tak online už jsem ale že bych se mohl připojit do hry to né.

EDIT: Tak zase off :)
Šupex
Jak jsem ti psal už tehdy v mojem Steam dredu, blbost by to sice byla, ale podmínky užití Steamu jsou docela svazující, takže by se to klidně stát mohlo, ale prý to teďkom dělají trošku jinak.

Repost z nyxu ohledně toho, co se děje.

CODE
v ramci preorderu mela nejaka sajta (nezjistil sem ktera, ale asi ne mala) rozbity(spatne zabezpeceny) system odesilani klicu, takze si nekteri(uvadi se rusove, proc?;) nechali poslat tisice klicu a v soucasnosti je rusove(proto..) prodavaji ve velkem po 50c :) dost podobne zrejme s portalem a ai war.. jak to bylo s dirtem 3 vime..
vyhodou je, ze uz valve nebanuje ucty, ale jen odstrani leaknutou hru, to je postup :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.