Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: World of Warcraft - problém s vykreslením postav
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Arha
Dobré ráno, po zapnutí WoW mám problém s vykreslováním postav, konkrétně u humana a draenei, a to jen mužského pohlaví. Zkoušel jsem repair, zkoušel jsem directx, přeinstalovat ovladače, nic nepomohlo . Děkuju za rady. Dříve to šlo.
Tipos
dělá to i ve hře? když máš třeba jiné věci?
Arha
Ano, u těchto dvou ras. Pak to hodí error.
Sawier
to spis res tady http://eu.battle.net/wow/en/forum/874936/ jinak to vypada spis na problem tve grafiky tohle mi delal stary comp kdyz se prehrival
Arha
Problém je v tom, že hra fungovala normálně, po nainstalovaých nových ovladačích toto. Na NTB rozjedu mnohem náročnější hry ( Mafia 2, BF 3) , ale toto mi blbne od té doby, co jsem dal WOW znovu do NTB a přeinstaloval ovladače. Problém je, že nevím, jak zjistit, jaké jsem tam měl předtím.
BioToXx
určitě je to grafickou kartou... tohle mi teď děla GTA San andreas a COD2... stahni nový ovladače nebo kup novou grafiku innocent.gif
Arha
Je to NTB.
Sakra, jiné náročnější hry nic a ted po znovunakopírování WOW to nejde, jak má. No co, zůstanu u BF 3. Ale děkuju za rady.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.