Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hamachi - Problém (LAN)
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Software & Hardware
hokac
Zdravím chystáme s přátely takovou menčí lan party ( cca 6) lidí na chatě kde neni internet a tak nám bylo doporučeno hamachi. Stahnutu nainstalováno a vytvořili jsme sít do ,které se připojil kamarád. Na pc kde byla vytvořena sít jsem pustil cod4 - Start new server atd... a objeví se mi ta tabulka kde nskakují ruzné řádky s textem atd.... ale ten serven na druhém pc nemužu v local najít i když jsem při zákládání nastavil LAN. Nevíte někdo kde je problém popřípadě jaké je řešení?
Hopik120
Ahoj, také jsme podobný problém řešili. CoD4 servery přes hamachi jdou vytvořit, ale je to poměrně náročné to rozchodit. Pokud jak říkáš chcete na chatě zapařit, bohatě vám postačí nějaký router, všechny PC na něj připoj. Pak by mělo stačit na jednom PC dát Start new server, tam zvolit LAN + další nastavení to už je na vás. Na ostatních PC spustíš multiplayer a dáte join game a zvolíte local a mělo by vám to najít vytvořený server.

Pokud chceš hrát i na PC kde si server zakládal, znovu spustíš multiplayer a dáš join game jako na ostatních PC.

Jinak nastavení serveru (změna map, typ hry a podobně) vše provádíš přez konzoli, která se ti objeví při založení hry (jak sám popisuješ "objeví se mi ta tabulka kde nskakují ruzné řádky s textem")...
hokac
To jsme skoušeli takhle a server jsme vytvořili ,ale ostatní pc už ho nenašli nebo ten server ,když ho pustím tak se musí nechat nějak naběhnout? nebo stačí pustit a hned ho mužu na dalším pc hledat?
Hopik120
My jsme to takto zkoušeli a šlo nám to normálně. Myslím, že nemusíš nechávat nějakou dobu nabíhat, mělo by stačit cca 5-10 vteřin a server funguje. Leda zkus do konzole co se ti otevře napsat příkaz "map mp_backlot" nebo jinou mapu dle výběru.

Nebo také možnost, já když na svém PC založim tak ten server nikdo nenajde, tak zkuste server založit na jinem PC...
hokac
Ok ted musím ,ale večer jsem napíšu jak to dopadlo - Jinak díky za odpověd
hokac
Dnes tu byl kámoš a skoušeli jsme to ( na obouch pc mám stejné cod - nakopírované) a když pustíme server tak nám to hází chybu a tak nás napadlo 1. Jestli to není zvovna mím cod nevo 2. Jestli neni třeba mít org.
hokac
Dnes tu byl kámoš a skoušeli jsme to ( na obouch pc mám stejné cod - nakopírované) a když pustíme server tak nám to hází chybu a tak nás napadlo 1. Jestli to není zvovna mím cod nevo 2. Jestli neni třeba mít org.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.