Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Call of Duty 5 error v instalaci?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 5: World at War
The.Horec
Hoj
Po instalaci Call of Duty 5 World at War se mi vyskytla drobná potíž: vždy když se snažím hru spustit tak mi systém nahlásí chybu: ,,camping/coop" a já nevím co s tím mám udělat.

Za každou radu jsem vám vděčný!


s pozdravem (věčně něčeho neznalý) The.Horec
Piplovic.
Nevím zda tě navedu přesně ale pokusíme se najít problém , dokud tu nenapíše nějaký zkušenější uživatel. Prvně bych se optal na jakým systému hraješ ? máš origo ? Tahle hláška ti skočí v průběhu instalace nebo po ní?( jsem trošku zmaten s tím názvem tématu než to co píšeš ) innocent.gif

"Call of Duty 5 error v instalaci?"
"Po instalaci Call of Duty 5 World at War "


update:

Moje první rada : snížit výchozí formát zvuku ovládacím panelu na 24 bitů 48000 Hz Kvalita Studio
cesta win 7 - Ovládací panely\Všechny položky\Ovládacích panelů - reproduktory - vlastnosti - upřesnit

-
vyzkoušet a dat vědět ostatním !!!
The.Horec
QUOTE(Piplovic. @ 20.03.2012, 19:03) *
Nevím zda tě navedu přesně ale pokusíme se najít problém , dokud tu nenapíše nějaký zkušenější uživatel. Prvně bych se optal na jakým systému hraješ ? máš origo ? Tahle hláška ti skočí v průběhu instalace nebo po ní?( jsem trošku zmaten s tím názvem tématu než to co píšeš ) innocent.gif

"Call of Duty 5 error v instalaci?"
"Po instalaci Call of Duty 5 World at War "


update:

Moje první rada : snížit výchozí formát zvuku ovládacím panelu na 24 bitů 48000 Hz Kvalita Studio
cesta win 7 - Ovládací panely\Všechny položky\Ovládacích panelů - reproduktory - vlastnosti - upřesnit

-
vyzkoušet a dat vědět ostatním !!!




systém mám Win. 7
Hra je origo a už jsem ji jednou nainstaloval a hral
problem nastane po instalaci při pokusu o spusteni
The.Horec
jo a ještě, za ,,chyba v instalaci??" je otazník tudíž se spíše ptám jestli je tam chyba.
Piplovic.
Sry trošku sem ten otázník přehlížel :D teď mě to cvaklo že se ptáš. :)

Mimochodem zkoušel si ten zvuk co jsem psal ?
The.Horec
QUOTE(Piplovic. @ 20.03.2012, 20:27) *
Sry trošku sem ten otázník přehlížel :D teď mě to cvaklo že se ptáš. :)

Mimochodem zkoušel si ten zvuk co jsem psal ?


Ještě ne, ale jakmile k tomu najdu čas (a odvahu :D), tak se do toho pustím.
The.Horec
Už jsem to vyzkoušel a zase to nefunguje (ach jo!!!).Starý problém zmizel a vyskytl se nový, tentokrát to píše:

ERROR: Could not find zone 'C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\zone\czech\patch.ff'


Já si snad nikdy nezahraju!!! :D

Nezpravila by to třeba reinstalace s kompatibilitou na Win. XP (Service Pack 2) ????
The.Horec
Supeer!!!! Už to funguje. Reinstalace s kompatibilitou zabrala vždycky!!! :D (zatím)
The.Horec
A už je tu další problém. Multiplayer po internetu.
Po zadání příkazu Refresh List mi vyjede max. 20 serverů, zatímco u kamaráda 4000 ne-li více.
Filtrování mám nastavené tak, aby se zobrazovali všechny servery.
Piplovic.
Máte stejné verze ?

Jestli nemá náhodou nainstalován nějaký patch s PunkBusterem , nebo naopak.
The.Horec
A jen tak mimochodem, nevíte jak se jmenuje písnička použitá v bonus misi této hry??? Byla použita i v Zombie 2 beta (call of duty 2)
jouklik
QUOTE(The.Horec @ 21.03.2012, 19:03) *
A jen tak mimochodem, nevíte jak se jmenuje písnička použitá v bonus misi této hry??? Byla použita i v Zombie 2 beta (call of duty 2)


Asi: Elena Siegman - Lullaby for a Dead Man
Když to nebude ona, tak to bude The One a nebo Beauty of Annihilation

Jinak, rád si s někým zahraju CoD WaW zombíky. rolleyes.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.