Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: žádost o unban nebo něco jinýho
GamePark.cz fórum > Hry > Grand Theft Auto: San Andreas > Žádost o unban
xjirka5
thumbsdown.gif čau můj bratranec ( ]GT[PETA12 ) dostal ban za to ze je blbej a použil hack, takže ho anticheat vyhodil a zabanoval na týden. A já se ted nemůžu dostat na svůj účet jenom kvůli tomu že byl jednou na mým notebooku. Proto potřebuju aby s tím někdo něco udělal. Předem díky :)
xjirka5
Nejvíc mě na tom vytáčí že v době kdy ten ban dostal byl uplně na jiným PC. thumbsdown.gif
Piplovic.
Já to vidím takhle..

Až budu mít čas (momentálně spěchám) tak se podívám na jakou IP adresu byl tvůj bratranec přistižen hrát s cheatema , podle toho vysoudím také na kterém PC aktivně hrál s cheatema , podle toho bude nasledovat BAN po dobu X.měsíců.

Také na PC kde byl naposled aktivní. Pokud ovšem cheatoval doma na svém pc , na kterém ty nechodíš hrát , tak tvůj pc bude odbanován...


ještě dodám že budu soudit dle logu ze hry.
Piplovic.
takže tuhle tému uzavírám jelikož žádný log ze hry není , který by měl řešit nějaké obvinění z cheatingu... a krom toho žádný ban nebyl nalezen. :D

Pokud ale nadále máš ban , tak prosím napiš mě na icq a zkusíme to vyřešit.



t_closed.gif t_lol.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.