Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Reinstalace Windows
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Software & Hardware
Dooda
Zdravím všechny,
Koupil jsem si NTB s už předinstalovanýma oknama. CD nebo instalační DVD jsem k tomu nedostal, cd-key je nalepený na druhé straně NTB. Teď potřebuju systém přeinstalovat kvůli chybě, jenže nevím jak to udělat. Nechci stahovat nic s warez serverů atd., chci to prostě udělat tak jak se to má... Proto se vás ptám jestli nevíte o nějakém návodu nebo postupu v takové situaci.


Děuju za rady.
Qwwerty
stáhnout demo woken a následně ho tím klíčem aktivovat?

nicméně mnohem snadější bude najít si na warez forech originální instalačku a zadat ten key přímo tam
Dooda
QUOTE(Qwwerty @ 06.05.2012, 20:01) *
stáhnout demo woken a následně ho tím klíčem aktivovat?

nicméně mnohem snadější bude najít si na warez forech originální instalačku a zadat ten key přímo tam

No já právě doufal že to jde nějakou oficiální cestou... reinstaluju to právě kvůli warez co už v NTB mám a nechci riskovat že už stáhnu zasra*kovaný windows..... jak to tak ale vidím, asi nemám jinou možnost...
Šupex
QUOTE(Qwwerty @ 06.05.2012, 20:01) *
stáhnout demo woken a následně ho tím klíčem aktivovat?

demo woken? Tos viděl kde?

k tématu: Pokud není cd/dvd, tak to má dycky nějaké recovery na disku. Přečti si návod pro tvůj notebook, určitě to tam bude.
Dooda
QUOTE(Šupex @ 06.05.2012, 20:47) *
demo woken? Tos viděl kde?

k tématu: Pokud není cd/dvd, tak to má dycky nějaké recovery na disku. Přečti si návod pro tvůj notebook, určitě to tam bude.

něco jako demo je jedině na MSDN ale tam se musí platit.... mám acer a ten to nějak nepořešil....prubnu tu warez verzi....
Tipos
Já kupoval před cca rokem acer, úplně to samé jak říkáš, po startu se to doinstalovalo, zadal jsem key ze spoda ntb a bylo. Pak na mě ale pořád skákaly hlášky až vytvořím recovery disk.. Tak jsem rovnou po instalu hodil tuším 2 dvdčka.

Ještě se mi neposraly wokna tak nevím zda to funguje :D.

Ten warez bude asi nejlepší.
Qwwerty
QUOTE(Dooda @ 06.05.2012, 20:05) *
nechci riskovat že už stáhnu zasra*kovaný windows.....
jak to tak ale vidím, asi nemám jinou možnost...

taky nemůžeš stáhnout první ISO který uvidíš, ale hledat originál bez modifikací
QUOTE(Šupex @ 06.05.2012, 20:47) *
demo woken? Tos viděl kde?

pravděpodobně to bude ta MSDN verze ... používali jsme to na střední na praxi - nainstaluješ widle a ty mají 30 dní na aktivaci
Dooda
QUOTE(Tipos @ 07.05.2012, 06:48) *
Já kupoval před cca rokem acer, úplně to samé jak říkáš, po startu se to doinstalovalo, zadal jsem key ze spoda ntb a bylo. Pak na mě ale pořád skákaly hlášky až vytvořím recovery disk.. Tak jsem rovnou po instalu hodil tuším 2 dvdčka.

Ještě se mi neposraly wokna tak nevím zda to funguje :D.

Ten warez bude asi nejlepší.


No já to neudělal...sice ho můžu vytvořit i teď, ale to bych riskoval že tam natahám tu špínu....

QUOTE(Qwwerty @ 07.05.2012, 07:11) *
taky nemůžeš stáhnout první ISO který uvidíš, ale hledat originál bez modifikací


Já vím, ale nikdy nevíš co si tam kdo přidal do toho originálu... No každopádně jsem to už stáhl a instaloval z warez, protože jsem zjistil že mi to prodejce přeinstalovat může, ale účtuje si za to 1500......
Qwwerty
QUOTE(Dooda @ 07.05.2012, 12:31) *
Já vím, ale nikdy nevíš co si tam kdo přidal do toho originálu... No každopádně jsem to už stáhl a instaloval z warez, protože jsem zjistil že mi to prodejce přeinstalovat může, ale účtuje si za to 1500......

mfg stahovat originální verzi = uploader udělal bitovou kopii originálního média
navíc každej slušnej uploader napíše/zkopíruje change log k danýmu release, pokud jsou tam nějaký změny
Slamb
tohle je kopie originální instalačky z msdn s odstraněnym souborem ei.cfg, kterej omezuje výběr edice při instalaci... žádný aktivátory ani doplňky nebo další tuning, čistý wokna s sp1, bez aktivace běží 30denní zkušební lhůta...

CODE
http://uloz.to/xxhPYSU/cs-windows-7-ultimate-with-sp1-x64-dvd-618540-part1-rar
http://uloz.to/x4D2ebR/cs-windows-7-ultimate-with-sp1-x64-dvd-618540-part2-rar
http://uloz.to/xQoL39d/cs-windows-7-ultimate-with-sp1-x64-dvd-618540-part3-rar
http://uloz.to/xR9qgZQ/cs-windows-7-ultimate-with-sp1-x64-dvd-618540-part4-rar

název sice zavádějící, ale při instalaci je výběr...

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.